• Новак
Еколоје платно торба со торбички од 2 | Еко пријателски органски органски памук, тешка торба за намирници за еднократно користење со повеќе прегради

Еколоје платно торба со торбички од 2 | Еко пријателски органски органски памук, тешка торба за намирници за еднократно користење со повеќе

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Направени во САД или увезени. Поставена памучна обвивка. Повторно користење торби за платно : Држете ги намирниците или други лабави предмети со нашиот сет од 2 големи торбички за платно од Еколоје. Оваа голема торба за намирници (14 ”x16” x7.5 ”) може да носи до 65 фунти и да работи како вашата торба за купување на едно платно за намирници. Нашата торба за тотали за шопинг доаѓа со пресечени прегради за лесен начин за носење намирници и други шопинг. Може да биде добро и за патување на плажа. Изработени од органски памук : Нашите кеси за намирници на платно се направени од природно одгледувано органски памук овластен GTOS без никакви штетни хемикалии. Дизајнирана торба со памучна ткаенина со рачки, прашка над рамото кога рацете ќе се уморат. Преклопна голема торба за платно со долги рачки може да биде вашата најдобра торба за еднократно купување. Можете да го користите за повеќена цел. Еко-пријателски и одржливо : Помогнете да го намалите загадувањето на пластиката со избирање да ги користите нашите торбички за еднократно тотали за купување наместо пластични кеси за купување. Обична торба за платно за платно, користете како најдобра торба за намирници што може да се употреби. За да помогнеме во намалувањето на отпадот во животната средина, ние исто така ги спакуваме нашите производи во еколошки картонски кутии. Носете ги предметите со леснотија : овие торби за еднократно платно се лесни и издржливи со удобни рачки за лесно да ги носат вашите намирници или други шопинг. Оваа торба за платно за платно доаѓа поделена со повеќе прегради и ги содржи зборовите „животен стил на брокула“. Изработка на торбичка за еднократна употреба за тешки намирници. Може да се користи за секаков вид на шопинг. Разновидни торби за платно : Овие квалитетни торбички за платно, прават идеален придружник кога ќе купуваат намирници, канцелариски материјали и многу повеќе. Преклопете ги овие големи вреќи за намирници што можат да се користат и ставете ги во преградата за ракавици, чанта или џебови, така што секогаш имате дополнителна торба за купување. Исто така, може да биде вашата одлична торба за плажа. Направени во САД или увезени. Поставена памучна обвивка. Повторно користење торби за платно : Држете ги намирниците или други лабави предмети со нашиот сет од 2 големи торбички за платно од Еколоје. Оваа голема торба за намирници (14 ”x16” x7.5 ”) може да носи до 65 фунти и да работи како вашата торба за купување на едно платно за намирници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yarnow 1 парчиња за складирање на решетки за складирање на решетки за складирање решетката за складирање кујна за складирање на мијалник за

DEN 0.67

Организатор на кујнски кабинет Одлична алатка за да ја направите вашата кујна уредна и чиста Кошница за

-Селе лента за хартија за хартија под кабинетот, држачот за хартија за крпа за вертикална и хоризонтална инсталација, полици за балкони

DEN 1288.16

[Сите метални] решетката за шипки за рачни крпи е изработена од вселенски алуминиумски материјал, напра�

Тенџере и тава за таванот со кука, декоративни овални монтирани решетки за складирање за дома, ресторан, кујнски садови за готвење

DEN 640.32

Тавански тенџере и тава за тавани се монтираат на таванот за чување, организирање и прикажување на коле

Прилагодено најдобар пријател подарок кафе за кафе за жени со имиња, персонализирана кригла за кафе за бестичи, BFF, сестри на души, идеален

DEN 175.84

[Персонализиран подарок] : Персонализирани три најдобри пријатели за кафе е одличен подарок за најдобри

Hdrzr кинески чај подарок патувања чај сет кунг фу чај сет преносен чајник порцелански затегнување чај чаши чај чај чај чај чај чај

DEN 7697.60

Со убава чаша, пиењето варена вода е слатка Чаша што одговара на нашата естетика, знае како да ги задовол

20см соединение дното сребро Нерѓосувачки челик Јапонски Стил снег тава мали млеко бутик лесен за употреба готвење тенџере тестенини

DEN 1.33

Брза спроводливост на топлина, погодна за секој шпорет, тело од лесен челик, многу издржлива уста со дво�

Организација за складирање на влечење на IKSVMSIS, мултифункционален countertop под организација на мијалник, решетката за одвод, полица

DEN 1252.32

【Мултифункционална решетка за складирање】 Бесплатна инсталација, погодна за најразлични сценарија, р

Мраз Ролери За Лице И Око, Силиконски Лице Мраз Мувла Масажа, Намалување На Пора Лицето За Осветлување Подмачкување Отстрани Фини Линии,

DEN 2.00

Ролери За Мраз на лицето : мувла за мраз За Лице, Очи Раце И Нема Да Ги Замрзне Прстите Или Да Ги Навлажни �

Торба за купување на еднорог Амбесон, Малиот митски коњ Пони Еднорог со starsвезди и точки Фантази тематски уметнички дела, еколошка торба за

DEN 2.33

Големина : 15,5 "W x 14,5" H x 5 "Д Има цврсти рачки со пад на рамото од 11,5" Држи до 40 килограми Стилски дизајн : Бој�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.