• Новак
Алемо Хуангксинг - Кожен акрилен образец Акрилна кожа од кожа за занаетчиска алатка за паричник

Алемо Хуангксинг - Кожен акрилен образец Акрилна кожа од кожа за занаетчиска алатка за паричник

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Акрилниот образец е трајна алатка за точно сечење, погодно за сечење на кожни обрасци Можете да го користите овој модел за да направите чанта, што е посебен подарок за себе. Површината е опремена со слој на хартија Крафт за да се спречи судир и гребнатини за време на транспортот. Производот е изработен од акрилен материјал со добар квалитет, издржлив за долг животен век. Акрилниот образец е транспарентен и јасен, лесен за заштеда и може да се користи долго време. Можете да го користите овој модел за да направите чанта, што е посебен подарок за себе2. Акрилниот образец е трајна алатка за точно сечење, погодно за сечење на кожни обрасци3. Акрилниот образец е транспарентен и јасен, лесен за заштеда и може да се користи долго време4. Површината е опремена со слој на хартија Крафт за да се спречи судир и гребнатини за време на транспортот5. Производот е изработен од акрилен материјал со добар квалитет, издржлив за долг животен век на услугата : Тип на ставка : Акрилна темплатематеријал : Акрилична Функција : Шаблонот може да се користи за да се направи стил на чанта : Референца за чанти од чанти : Референца за прицврстување на прицврстувачи на прицврстувачи на опис : Компрант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВИЛКАСЕ 100 парчиња Запечатување Вреќи За Чај Полибагови Вреќи За Повторно Затворање Јасни Поли Кеси Јасни Торбички Со Патент Торбичка

DEN 3.00

пластика Торбичка за Запечатување чај : исто така можете да ги користите спакувајте го колачето(бонбони

Топена Леплива Капа Куки За Држач За Ѕидни Капи Организатор За Бејзбол Капи 12 Решетка За Капа За Пакување Без Дупчење Повеќенаменски Закачалки

DEN 111.84

Надградена Кука За Капа : нашиот нов дизајн куки за капа за ѕид од општата кука за капа повеќе од две висе

Binnanfang AC216 1 компјутер природна лабрадорит пеперутка рачно изработена врежана кристална животинска камења заздравување на подароци природни

DEN 0.33

Изгледа одлично во сите прилики Функција : Генератор на камен, генератор на енергија, раст на духовноста

Aexit 2pcs 30 mm жици и поврзување x 2mm двострана сунѓерска лента за лепило на налепница на налепница со шок-отпорен на топлина-смалување

DEN 3.33

Земја на производство : Кина; Материјал : сунѓер Нето тежина : 100g; Содржина на пакетот : 2 парчиња x сунѓерс�

Задникот на позадината на Lonseng The Teavy Duty - комплет за штанд за позадини на цевки и драперија - 10'x10 'Заднината на фотографијата - прилагодлив

DEN 2527.84

2 парчиња основни исправени и 2 парчиња телескопски исправени страни за секој крај 2 парчиња основни кро�

Топил Хол Дрво Тешки Полици За Складирање, Полици За Чевли Од Цврсто Дрво Од 2 Нивоа Со Решетка За Облека За Складирање На Влезот Од

DEN 3855.84

ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛЕколошки, Безбеден и Здраввисококвалитетни Гумени Дрвени Цврсти Суровини Од Природ�

Преносни Електронски Торбички За Организатори Овошје Лимон Со Цветни Модели Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ,

DEN 1334.40

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

SMQHH Огноотпорен Безбеден И Водоотпорен Безбеден Електронски Домашен Сеф Со Дигитална Тастатура Канцеларија Отпечаток Од Прст Лозинка Кревет

DEN 2.00

Димензии : 38€ 33 €45 СМ Висококвалитетен челик : сефот е изработен од цврст челик, кој е цврст и издржлив...

Хемотон Метална Жица Корпа За Јајца Со Керамички Фарма Пилешки Врв и Рачки Фарма Држач За Јајца Организатор Случај За Организатор Овошна

DEN 780.80

Доволно простор за чување на вашите разни предмети и нивно организирање Стил на фарма, погоден за повеќ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.