• Новак
Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот, компатибилен со таблетот Lenovo Miix 3 8 [Пакет од 2]

Целосна живописна невидлива сјајна HD заштитник на екранот, компатибилен со таблетот Lenovo Miix 3 8 [Пакет од 2]

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за таблетот Lenovo Miix 3 8 Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот на таблетот Lenovo Miix 3 8 од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Lenovo Miix 3 8 заштитници на екранот на таблети и комплет за апликации. Ултра-тенок сјајно заштитен филм на екранот дизајниран специјално за таблетот Lenovo Miix 3 8. Кристално чиста оптичка јасност цврсто се придржува и со леснотија на рамната површина на екранот без заробени џебови на воздухот. Го штити екранот на таблетот Lenovo Miix 3 8 од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Практично невидливо кога се применува не се меша во чувствителноста на допир на екранот, ниту ја намалува јасноста. Пакетот вклучува : 2 x Lenovo Miix 3 8 заштитници на екранот на таблети и комплет за апликации. Таблетите се склони кон секакви оштетувања, вклучувајќи гребнатини и измами на екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yyzzh Shibori Флорал мотив модел вратоврска боја Индиго нијанси Ирис цвет истегнување на бебето за бебиња за бебиња за новороденчиња, новороденче,

DEN 255.84

80% полиестер + 20% спандекс3 " / 34 x 70 x 72 cm; целосно печатење на лице; одговара на повеќето седишта за автомоб

Централен Комплет За Правосмукалка-35 ' Црево Со Прекинувач За Вклучување/Исклучување-Млазница За Напојување-Комплет Четки-Метални Телескопски

DEN 1460.80

Централен Комплет За Правосмукалка35 ' Црево со Прекинувач За Вклучување / Исклучување Моќ МлазницаСет Н

Пег Перего Виаџо Флекс 120-Засилувач Автомобил Седиште-За Деца од 40 до 120 фунти-Направени Во Италија-Чудо Сива Дамка Отпорни &засилувач; Дише

DEN 2.00

Произведено Во Италија 4д вкупна технологија за прилагодувањеDi Maggio Flex 120 може да се прилагоди во 4 различ

иневгого Светилник Акварел Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Канти за Складирање отпорни На Прашина Со Рачки Оксфорд Крпа Кутија За

DEN 3.33

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за �

АЛАЗА Розово Злато Сјај Сирена Скали Голема Торба За Ручек Изолирана Кутија За Ручек Мека Ладилник За Ладење За Намирници, Кампување,

DEN 559.84

Големина : 12 х 8,8 х 10,2 инчи Материјал : Полиестер +ПЕВА(Внатрешна Површина На Контејнерот) Капацитет : прос

Магијата Брзо Оптоварување Тротоар Порака Табла Знак Панели | Пакет од 2 – 24 х 36 х 4мм Брановидни Пластични Бели Знаци Панели Со Песни од Двете

DEN 959.84

Qla Порака Табла Знак Панели € Пакет од 224" x 36" x 4mm брановидни пластични бели знаковни панели со песни од д�

Отпорност на корозија Од 2мм х ИД 1мм Бакарна Цевка, 2м Бакарни Тркалезни Цевки, Разводна Опрема За Генератори Кабелска Шина За Ладење Водовод

DEN 1.33

Може да се направи во сите видови полупроизводи и готови производи со ладно, топло ковање Може да се нап�

Козиол Бентобокс Л Кутија, Пауза За Ужина, Тенџере За Појадок, одземање, На Отворено, Кампување, Пикник, Пешачење, Одмор, Ручек за одење,

DEN 1440.48

3парче кутија за ручек во собата вклучени се мини контејнери за зачини и преливи совршен за пауза за руч�

Боксерски фит плус големина џемпери женски Божиќ о-вратот со долги ракавици пулвер буква модна канцеларија задебелен истегнување

DEN 212.64

Материјал : Памук и полиестер ◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218

Маичка со долг ракав со долг ракав 3Д дигитална графичка печатена тенок екипаж на вратот на вратот на вратот на вратот на пролетта пулвер

DEN 0.33

Мажите обични маички врвови на врвови со удобни графички кошули ✔ ОД ОДГОВОР : Стандарден превоз : 915 ден

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.