• Новак
Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 240B / 240B7QPJEB / 00 24 Монитор за прикажување на анти -шпионски заштитници на филмови [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Philips 240B / 240B7QPJEB / 00 24 Монитор за прикажување на анти

Вреднување на стоката:
DEN 1375.84

Пристапност
Во достапна форма

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот телефон од несакани измет и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ★ [Лесна инсталација] 4 H тврдост со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и нема остаток кога се отстранува. ★ Ова покритие за приватност ќе ја затемни сликата за да ги спречите ekиркаат очите близу вас, треба да ја свртите осветленоста на дисплејот на уредот кога ја користите. ★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU. ★ [[Anti-Spy] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Protecter [Отпорен на гребење] заштитник може ефикасно да го заштити вашиот телефон од несакани измет и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ★ [Лесна инсталација] 4 H тврдост со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и нема остаток кога се отстранува.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алаза црвени лалиња цвеќиња држачи за тенџериња поставени 2 парчиња, постери за кујни, памучни крајбрежни сили за топли садови/топли

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

SS4 1440PCS Смарагд Не -станбени камења без топла фиксирана сјајно кристал кристал без железо на ригистони за облека за облека за облека

DEN 1.67

Кристално стакло материјал Тркалезна форма Се користи за облека за облека Кристално стакло материјал...

Инспиративен терапевт За Масажа, Терапевт За Масажа. Само Затоа Што Лош Проблем, Љубов Дипломирањето Застрелан Стакло За Колегите

DEN 1.33

Масажа терапевт застрелан стакло слики изгледот на збунетост измешани со возбуда како тие се отвори то�

CQR Машки ладни суви тактички панталони, отпорни на вода, отворени панталони, лесни панталони за пешачење со лесен истегнување/права работа

DEN 0.33

64% памук, 30% најлон, 6% еластан Затворање на патент Машинско миење со ниска температура или препорачано ми

Замена на EnvIrocare замена на микро филтрација вакуумски кеси за прашина дизајнирани да одговараат на електролукс хармонија/кислород стил S

DEN 2.33

Замена на Env Irocare замена на микро филтрација вакуумски кеси за прашина направени за да одговараат на еле�

Мали изрази - Детско боење на празникот Ви благодариме картички со поставени коверти | Премиум Пополнете ги празните двострани белешки

DEN 1464.00

? Децата на возраст од 410 години можат да ја обојат и украсат секоја картичка точно како што сакаат! ? Двој

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.