• Новак
Држач за диода што емитува светлина, стандардна големина на пластична абење отпорна на 5мм LED светилка за опрема за осветлување

Држач за диода што емитува светлина, стандардна големина на пластична абење отпорна на 5мм LED светилка за опрема за осветлување

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

200 парчиња во 1 сет : Комплетот вклучува 200 парчиња LED држачи за LED ламби, доволна количина за лесна инсталација и замена, со силна практичност Лесен за инсталирање : Овие LED држачи за ламби имаат стандардни големини за монтирање, лесни за инсталирање, со добра стабилност и силна структура, безбедна и сигурна. Пластичен материјал : Овие држачи за диоди што емитуваат светлина се изработени од одличен пластичен материјал, мала тежина, отпорни на абење и имаат долг животен век. Рамна тока : Овие пластични приклучоци за LED ламби имаат компактна големина, со рамен дизајн на тока, кој лесно може да ја прикачи LED ламбата на панелот. Широка примена : Широко користена во различни инструменти и опрема LED индикаторски светла, LED светла за сообраќајни сигнали, осветлување на затворено и отворено, итн. 200 парчиња во 1 сет : Комплетот вклучува 200 парчиња LED држачи за LED, доволно количество за лесна инсталација и замена, со силна практичност. Лесен за инсталирање : Овие LED држачи за LED ламби имаат стандардни големини за монтирање, лесни за инсталирање, со добра стабилност и силна структура, безбедна и сигурна. Пластичен материјал : Овие држачи за диоди што емитуваат светлина се изработени од одличен пластичен материјал, мала тежина, отпорни на абење и имаат долг животен век.

Главните карактеристики

Item Type:
5mm LED Holder
Working Temperature:
-20℃-120℃
Material:
Plastic
Package List:
200 x5mm LED Holder:
Note:
Pay attention to protection when using :

Избор на клиент

Zeapon Micro 3 E1000 Двојно Растојание Моторизиран Лизгач На Камерата, 42 /107cm Растојание За Патување, DSLR Лизгач со торбичка за Носење, Брзо

DEN 11824.00

Дизајн на Hellaflush, Товар од 4 КГ : Micro3 користи нов дизајн на аголна патека од 45 степени, кој беше инспириран �

Лерменде 2 парчиња Чиста Тоалетна Торба за Патување, Тса Одобри Патничка Тоалетна Торба, Носете Ја Торбата Во Согласност со Аеродромската

DEN 1.67

Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради светлосните ефекти и разликата во мониторите Ве моли�

Крисп Убавина Професионален Класичен Берберски Брич Со Директен Раб За Блиско Бричење-Квалитетна Машка Брада За Сечење На Грлото Брич

DEN 2.33

Соблечете го заштитното капаче Одделете ги 2те рачки што го држат сечилото на место Земете го сечилото с

Богатства каролина 1013DS66 Сина Плоча Мајонез, Барк и Домат Сендвич Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања

DEN 159.84

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 0.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Барден Лежишта C118HEDUL Аголна Контакт Пар Топчести Лежишта, Керамички, Вретено, Запечатени, Светлина Предоптоварување, Контакт Агол

DEN 1.00

Текстил ламинат Фенолна смола кафез со надворешниот прстен центриран Може да се монтира во секој аранж�

Огниште Вентилатор 8 Ножеви Шпорет На Топлина Дневник На Вентилатор На Дрва Тивок Вентилатор За Огниште Ефикасен Вентилатор За Дистрибуција

DEN 1.33

Технологија, засилени сечила, побрза брзина и поголем волумен на воздух Термодинамичкиот вентилатор на

Чистење Тато Чистење Мама-Гребење-Слободен Повеќенаменски Јадење Сунѓер-Бпа Слободен &засилувач; Направени Со Полимер Пена-Дамка &засилувач;

DEN 1.33

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.