• Новак
TXESIGN акрилична табела штанд компатибилен со JBL Charge 3/JBL полнење 4/JBL полнење 5/iphone/Samsung Телефон, држач за чистење на десктоп за Bluetooth звучник и паметен телефон Bluetooth и пам

TXESIGN акрилична табела штанд компатибилен со JBL Charge 3/JBL полнење 4/JBL полнење 5/iphone/Samsung Телефон, држач за чистење на

Вреднување на стоката:
DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Премиум материјал : Телефонот Уредот исто така може да се постави на штандот кога не е во употреба, и може да се постави насекаде за добар ефект на прикажување и да ги натера луѓето да блеснат Bluetooth звучникот и мобилниот телефон стојат акрилични биро за лажничка лулка компатибилна со JBL полнење 3/JBL полнење 4/JBL полнење 5/телефон 13 12 Mini 11 Pro XS MAX XR X 8 7 6 PLUS SE спецификација : ★ Боја : Јасна ★ Материјал : Акрилик ★ Големина : 5.62 * 6,88 инчи ★ Тежина : 377 грама Компатибилност : ➤JBL полнење 3/JBL полнење 4/JBL полнење 5/JBL FLIP 4/JBL FLIP 5/JBL FLIP 6; ➤iphone 13/12 Pro/12/12 Mini/XR/XS MAX/SE/11 Pro Max/11 Pro/8 Plus/8/7 Plus/7/6 Plus/6s/6; Aidipad Air/i Pad Mini/i Pad Pro итн. Карактеристики : ❤ лесно да ги поставите вашиот Bluetooth звучник и паметен телефон на овој држач. Ослободете ги рацете кога гледате видео, готвење, остварување телефонски повик, Face Time и музика за слушање. Flflannel влошки и анти-лизгачки душеци се дизајнирани да го задржат уредот од лизгање и гребење. -Овој држач за штанд има голема база, четири анти-лизгачки силикон на дното го спречуваат лизгањето на штандот и ги намалува вибрациите помеѓу уредот и работната површина за време на репродукцијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2 Пакет Зглоб Обвива Кревање Тегови за мажи, Професионални Одделение Нараквици, Зглоб Поддршка Протези За Вежбање Во Теретана, Крст

DEN 1.00

●Бравата за палецот против пролевање}Нашите Обвивки на Зглобот имаат јамка за палецот зашиена до крајо

Поголем Фарадеј Торбичка[2 Пакет&засилувач; 9. 4х5, 5 Ин Големина За Сите Телефони], Фарадеј Торба Кафез, РФИД Сигнал Блокирање Торба За Телефони

DEN 400.00

ткаенина €®ПРИЧИНАТА ЗА ПОТРЕБАТА ОД ФАРАДЕЈ торба ● според истражувањето на авторитетни институции,

Транспарентна лента за чиста пакување - Леплива лента за лепило за движење за складирање на магацин за складирање на магацин - 2 инчи

DEN 806.40

Екстрасно силно и супер лепило Стапливоста на овие издржливи јасни ленти нема да изгуби со текот на вре�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.