• Новак
41 парчиња божиќни топки украси, 1,97 Декорација на новогодишни украси за висечка топка снегулка во форма на срцев во форма на срце за Божиќ дрво венец свадбена забава

41 парчиња божиќни топки украси, 1,97 Декорација на новогодишни украси за висечка топка снегулка во форма на срцев во форма

Вреднување на стоката:
DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

[? 3 материјали и 4 форми] Топката за Божиќни украси ја користи истата серија во боја На површината користи три различни занаетчии : сјај, мат сликарство, сјајна површина и во исто време, има четири форми : сферична, снегулка, срцев облик и навој. Класичниот сет на Божиќни топки, различни детали и дизајн, прави монохроматски топки повеќе не едноставни, целосно ги исполнуваат вашите потреби за украсување на новогодишни елки. [⭐41pcs 1,97 "Големина на декорација] Секој сет содржи 41 божиќни топки, дизајнот користи популарни Божиќни елементи и класично и убаво појавување на бои. Дијаметарот на украсите на новогодишната елка е 1,97 инчи/50мм. Во исто време, тој е опремен со Висечко јаже, јажето е цврсто и не е лесно да се спушти, да се обеси во секое време за да додаде декоративен допир и естетика. Не мора да се грижите за кршење на производот и повредување на вашите деца или домашни миленици. Лесен и нема да ја измери новогодишната елка. Златните и сребрените капачиња имаат едноставни линии, а мазната површина рефлектира добра изработка. Декорирајте со поубави сцени За подобрување на празничната атмосфера. [? Широк спектар на употреба] Прекрасно обоени и внимателно изработени, Божиќните топки користат трендовски божиќни елементи за да создадат едноставна и хармонична атмосфера за вашето дрво, совршена за Божиќ, Ноќта на вештерките, ангажмани, свадби, годишнини и А. Разновидност на други празници. Овие украсни топки исто така можат да се соберат и повторно да се користат, што ќе ви заштеди дел од трошоците за купување украси во наредната година. [? Совршен Божиќен подарок] Ние обрнуваме внимание на деталите за производот и корисничкото искуство. Новиот сет за Божиќни топка за ажурирање во 2022 година е одличен подарок за роднини и пријатели, украсете со нив и поминете импресивен Божиќен празник! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние нудиме 24 часа услуги преку Интернет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пренослив Рачен Камион со 4 Вртливи Тркала и 2 Гумени Тркала Алуминиумска Количка За Багаж Со Телескопска Рачка и Еластични Јажиња Капацитет

DEN 1.00

●Тркала Отпорни На абење ● рачен камион За Преклопување со 4 360° вртливите тркала и 2 гумени тркала може

Дозеварт Корекција Лента, 12 Пакет Бело Надвор Корекција Лента Диспензерот, Лесен За Употреба Апликатор За Инстант Корекции, Студија Материјали

DEN 0.33

Корекција на инстант Грешка : Нашата лента за корекција помага да се направат инстант корекции без врем�

Кофорд Индустриски Прекинувачи 1PCS KCD15-103/T Прекинувач За Фен За Коса Прекинувач За Рокер 3 Прекинувачи ЗА Прекинувач ЗА Вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ

DEN 1.67

Микро Прекинувачи Микро Прекинувачи.Прекинувачот работи непречено, има стабилна структура и не е лесно

Ањетан Дрвена Тастатура Одмор На Зглобот, Орев -, Механичка Подлога За Зглоб На Тастатура Поддржува Компјутер, Тврд Одмор На Дланката На

DEN 3.33

Ја прегрнуваме Природата Нашиот Дрвен Одмор на Зглобот на Тастатурата е направен од избран, оригинален

Летни Сини Морски Ѕвезди Поставени Подлоги од 6 Плажа Песок Морски Школки Подлога за Маса 12х18 Инчи Двострано Печатење За Трпезариска Маса

DEN 287.84

Големина 12х18 Инчи; вклучен Пакет : 6 парчиња подлоги; Печатење : Двострано печатење МатеријалиПолиестер,

Инстакс Фото Албум,2 Пакети Албум За Фуџифилм Инстакс Мини Камера, Полароид Снап ПИК-300 З2300 Инстант Камера, 2х3 Фото Албум Книга За Фуџифилм

DEN 367.68

Qujifilm Instax MINI : КОМПАТИБИЛЕН со фотографии направени од Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50s Камера, Instax Сподели Сп2

Неочи 3-Слојна Решетка За Кујнски Садови Поставена На Ѕид,Решетка За Одвод На Складирање што Може Да Се Преклопи за Чинии И Чинии/Табла/Стапчиња

DEN 4006.40

Материјал : Густ Материјал од нерѓосувачки Челик,Широко Користен Во Кујнски Прибор,Антикорозивен и Ант�

Изолирана Торба За Ручек Со Лама За Повеќекратна Употреба Торба За Ручек За Момче Девојче За Возрасни, Прилагодлива Кутија За Ручек

DEN 304.00

Материјал Со врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетен 300д полиестерски материјал, користејќи про�

Зилизф Електронски Дигитален Дебеломер Јаглеродни Влакна Бирање Верние Дебеломер Мерач Микрометар Алатка За Мерење Дигитален Владетел

DEN 2.00

**4 режими на мерење : овој дигитален дебеломер може да се користи за Мерење на внатрешен и надворешен диј

Играчка за Деца Едукативни Играчки За Мали Деца Едукативни Играчки Монтесори Зафатен Одбор За Мали Деца Опрема Собранието Играчка

DEN 193.28

вуд СЕНЗОРНА ИГРАЧКА Произведени со супериорни дрвени материјали, практични и издржливи за терминска у

Мала Козметичка Торба, Елегантни Торби За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба За Патување,

DEN 401.60

Водоотпорен МатеријалИзработен од ПВЦ, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.