• Новак
P0603E4991BBT - Фиксни 2 -пини SMD 0603E4991

P0603E4991BBT - Фиксни 2 -пини SMD 0603E4991

Вреднување на стоката:
DEN 1220.80

Пристапност
Во достапна форма

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD. (10 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксиран отпорник на тенок филм SMD. (10 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип.1% Висока прецизна завиткана.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SJYDQ 3PCS од не'рѓосувачки челик заптивка чинија за складирање на овошје Инстант сад за глувчиња со капакот за еднократно учење за ручек за

DEN 2112.00

Направено од материјал од не'рѓосувачки челик од храна, кој е отпорен на топлина, здрав, безбеден и издрж

Вистинска млечна боја, масло од кора од портокал, природна алтернатива на минерални духови без мирис, потенки на боја, деградба, чистач

DEN 3.33

Масло од кора од портокал природно масло од кора од портокал направено од 98% чисто масло од кора од цитр�

ERTIUJG HUSONG306 1PC Природно жолто флуорит суровини груби кристални минерални камења примерок заздравување декор природни камења и минерали

DEN 1182.40

100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување Полирана, мазна површина Проми природно здра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.