• Новак
Производител на етикети Phomemo P12, машина за создавање на етикети со Bluetooth со 3 пакувани ленти за етикета, црна на етикети со ткаенини со ткаенини

Производител на етикети Phomemo P12, машина за создавање на етикети со Bluetooth со 3 пакувани ленти за етикета, црна на етикети со

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Различни шаблони за етикета достапни - производителите на етикети Phomemo P12 применуваат директна термичка технологија за која не е потребна мастило, тонер или панделки Може да изберете од 9 стилови на фонтови, 35 големини на печатење, 4 артикли и 323 икони за да создадете етикети што се јасни и забележливи, тој нуди погодност за складирање на домаќинства, креативна декорација, идентификација на бебиња и сл. Етикети за поддршка на различни материјали - Печатачот за етикети Phomemo P12 може да печати не само етикети со хартија и пластични етикети, туку и етикети за термички трансфер во повеќе од 18 бои за употреба на Ourdoor и затворен простор. Оваа машина за производител на етикета со лента е совршена за употреба на мало и домаќинства. Bluetooth конекција - Производителот на етикетата Phomemo P12 поддржува Bluetooth 4.0 и опфаќа опсег на поврзување од 10 метри. Врската со еден клик го забрзува вашиот мал бизнис. Компатибилен со i OS и Android систем за лесно печатење. Пред печатењето, преземете ја апликацијата „Мајстор за печатење“. Етикетите со железо вклучуваат 3 ролни, црно печатење на бело, ширина од 1/2 инчи широк x 6,5 стапки. Компатибилен со Dymo letratag Refill 18771 Ткаенина лента за железо. Адхезијата на етикетите со текстил на облеката е многу добро што е совршено за облека, крпи, чаршафи или ранци. Водоотпорен и песок, нетоксичен и безопасен, пријателски за кожата, силна лепливост, без леплива остаток по отстранувањето. Различни шаблони за етикета достапни - производителите на етикети Phomemo P12 применуваат директна термичка технологија за која не е потребна мастило, тонер или панделки. Може да изберете од 9 стилови на фонтови, 35 големини на печатење, 4 артикли и 323 икони за да создадете етикети што се јасни и забележливи, тој нуди погодност за складирање на домаќинства, креативна декорација, идентификација на бебиња и сл.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Среќен Роденден Мексикански Банер Ден На Мртвите Декорација Фиеста Партија Папел Пикадо Гарланд Диа Де Муертос Декор Тако Мексикански

DEN 1.33

Папел Мексикански Тематски Дизајн : нашиот банер за среќен роденден на фиеста комбинира елементи поврз�

Мисасо 3 парчиња Автоклавибилни Заби Белење Усна &засилувач; Повлекувач На Образи Стоматолог Отворач За Уста Повторете Ја Употребата,

DEN 0.33

Може да биде Како Повлекувач На Образи / отворач за уста / Повлекувачи На Усни / Проширувачи На Образите

Битс за вежбање на челик luvuokye, спирална флуидна чекори, зачекори за вежбање, сет 5 парчиња HSS спирален жлеб дрвен метал дупки отвори

DEN 2617.60

Идеално за дупчење во метал, дрво и пластика Одлична издржливост и острина за помалку триење и поладно т

Метални вкрстени градинарски влогови Грабови на гробиштата, украси за Меморијални вкрстени вкрстени страни за мајка, метални крстовички двор,

DEN 3.33

【Издржлив материјал】 : Декорацијата на црните метални кросгробишта е изработена од висококвалитетно �

Езимк Професионалниот лабораториски микроскопио микроскоп , X-S-P136E двогледен биолошки микроскоп соединение на микроскоп за настава

DEN 3.00

Ахроматски цели 4x; 10x; 40x (и); 100x (S, масло) Окола за широко поле на окото : WF10 X (WF16 X по избор) Гледање на компен

Дипломирани Овални 2 Унца Кобалт Сини RX Шишиња Со Капачиња-Случај од 200-Фармацевтско Одделение-Оние Што Ги Продаваме Во Аптеки, Лекари,

DEN 1.00

Рамна задна страна, овална предна СтранаДипломиран Овална Медицина Шише 2 Унца Капацитет Силна, кобалтн

Соблекувална XZGDEN, просторија за простории за простории Продавница за менување на собата завеса густа патека за завеси за завеси DIY привремена

DEN 1.67

? Висококвалитетна прилагодена завеса за просторијата Погоден за продавници за облека ? Висококвалитет

Веснички битови 1pcs алуминиум легура метална вежба бит пресврт на чекори за вежбање битови 4-8/5-9/5-10/6-10/8-12mm Електрична вежба бит метална

DEN 1.00

челик со голема брзина, тврд и остар Брзо отстранет чип, дупка за дупчење брзо Може да отвори две дупки

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.