• Новак
Поправка на звучникот на AEXIT 4 компјутери 1W 8 Ohm овален мини MP3 MP4 магнетски звучник труба 24мм додатоци за поправка на звучникот x 15mm

Поправка на звучникот на AEXIT 4 компјутери 1W 8 Ohm овален мини MP3 MP4 магнетски звучник труба 24мм додатоци за поправка на звучникот x

Вреднување на стоката:
DEN 110.88

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Говорник на магнет; за : MP3, MP4, MP5; Power : 1 W Отпорност : 8 ом; карактеристика : овална форма; дијаметар на магнет : 13m_m/ 0. Севкупна големина (приближно) : 24 x 15x 4m_m/ 0.9i_n x 0,6i_n x 0.16i_n (l*w*t); должина на жицата : 4cm/ 1. Материјал : метал, пластика; боја : црна, црвена. Тежина : 12g; Содржина на пакетот : 4pcs x звучник на магнет. Име на производот : Говорник на магнет; за : MP3, MP4, MP5; Power : 1 W. Отпорност : 8 ом; карактеристика : овална форма; дијаметар на магнет : 13m_m/ 0. Севкупна големина (приближно) : 24 x 15x 4m_m/ 0.9i_n x 0,6i_n x 0.16i_n (l*w*t); должина на жицата : 4cm/ 1. Материјал : метал, пластика; боја : црна, црвена. Тежина : 12g; Содржина на пакетот : 4pcs x звучник на магнет. Овој звучник за магнет е изработен од пластичен и магнет материјал, 2 жици за лесен за монтирање. Апликација : Mini MP3, MP4, MP5 звучници за аудио музика, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

D Допрете б тип Допрете до DC 5.5mmx2.5mm Адаптер за адаптер 4K Кабел за напојување на фотоапаратот Б Порт до DC2.5 Пролетната жица за батеријата

DEN 1526.40

D Допрете го машкиот до 5,5x25 mm адаптер за приклучок изработен од квалитетни материјали, овој кабел за спл�

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот

DEN 700.80

1 [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.