• Новак
Ласер 5668 прилагодлив комплет за алатки за премотување на сопирачките за сопирачки

Ласер 5668 прилагодлив комплет за алатки за премотување на сопирачките за сопирачки

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

За премотување на клипот на сопирачката назад во дебеломер Прилагодливиот адаптер одговара на 1000 возила. Иновативна нишка од левата и десната завртка што го зголемува бројот на возила на кои може да се користат - во моментов над 1500 возила. Пиновите ќе заземат и до 50nm ПИН -то за замена на вртежниот момент - Дел бр 5789. Адаптер дизајниран и изработен во Шефилд. За премотување на клипот на сопирачката назад во дебеломер. Прилагодливиот адаптер одговара на 1000 возила. Иновативна нишка од левата и десната завртка што го зголемува бројот на возила на кои може да се користат - во моментов над 1500 возила. Пиновите ќе заземат и до 50nm ПИН -то за замена на вртежниот момент - Дел бр 5789. Адаптер дизајниран и изработен во Шефилд. Прилагодлива алатка за премотување на сопирачката со навојна завртка за лево и десно навои - одговара на над 1500 автомобили. Британска компанија за алатки со седиште во Ворвикшир, Велика Британија. Ласерските алатки привлекуваат долгогодишно искуство за да воведат квалитетни производи кои нудат вистинска вредност за парите. Сите наши производи се одговорни и од доверливи етички партнери низ целиот свет плус (уникатно како марка за автомобилски алатки) нашата сопствена база на производство во Велика Британија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

PXM 220 PSI Мерач на притисок на гумата со надувување, 4 мерни единици, вклучува пиштол за инфлација, воздушен чак, мерач и црево, мерач на

DEN 207.84

Силен и издржлив : Овој мерач на притисок на гумата на автомобили е направен со компоненти од не'рѓосува�

Катко магнетни делови за магнетни делови - 3 пакувања - издржлив држач со алатка за пикап и телескопско огледало за гаража, механичар,

DEN 0.33

Практично и корисно Магнетниот сад на Катцко ќе задржи какви било мали челични или метални предмети ор

Steelman 1/2-инчен погон Магнетски држач за длабоки приклучоци/организатор за механика, 9 слотови за метрички или стандардни приклучоци, магнетна

DEN 2.33

Организатор на погон од 1 / 2инчиОрганизирајте до девет приклучоци за погони од 1 / 2инчи Метрика или станд

Црна 35мм автоматска автомобилска бришачка рака на батеријата на батеријата за отстранувач на лежиштето за отстранување на лежиштето

DEN 1.67

Совршена алатка за отстранување на заглавената рака на бришачката рака што ја рацете Затегнете го ножн�

50 парчиња од не'рѓосувачки челик Внатрешна нишка за самостојно прислушување Вметнува поставена нишка Зајакната алатка за поправка

DEN 159.52

Функција : Може да ја поправи и оштетената нишка со инсталирање во дупката за навој Силна практичност, в�

Мерач на притисок на Fauuche LCD дигитален гумен притисок на воздухот 200 psi алатки за мониторинг на притисок со голема точност, тестер,

DEN 497.92

LCD дигитални гуми за притисок на воздухот 200 psi алатки за мониторинг на притисок со голема точност за вел�

Бахарах 2100-0008 замена со низок притисок на пареа Пример за црево за анализирање на ладилното средство за дијагностицирање PUR-CHEK PRO

DEN 1632.00

Црево за земање примероци за замена за употреба со аналитичар за ладилни средства за проверки за прочис

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.