• Новак
КИСАНГЕЛ КОЛИДИМЕР ЗА БАФЛЕ КОЛИДОМЕР ЗА ВИДОВНИОТ СИФЕКТИРАЕ НА ВИДОВИОТ ОВИЕ ДЕФЕКЛОМОТ ОБРАЗОВАНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕ НА ОВИЕ

КИСАНГЕЛ КОЛИДИМЕР ЗА БАФЛЕ КОЛИДОМЕР ЗА ВИДОВНИОТ СИФЕКТИРАЕ НА ВИДОВИОТ ОВИЕ ДЕФЕКЛОМОТ ОБРАЗОВАНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕ НА ОВИЕ

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Пластика Дефлектор на воздухот за климатик за прозорец- Избегнувајте директно дување и уживајте во температурата во затворен простор, погодна за климатизери поставени на wallидови. Дефлектор за прилагодлив проток на климатик- изработен од врвен материјал, кој има долг животен век, практичен и издржлив. Дефлектор на воздухот на прозорецот- Дизајн на шема, едноставна структура, обезбедува погодност за инсталација. Додатоци за климатик- прилагодување на повеќе аголи, лесна контрола на различни температури, грижа за стари лица, бремени жени и деца. Делови за климатизација- нема да генерира кондензаторска вода, блокира или влијае на ладење. Package List 1 x Air Conditioning Windshield Characteristics - Size : 90.20in - Avoid direct blowing and enjoy the indoor temperature, suitable for wall- mounted air conditioners - Color : White - Material : Plastic - Нема да генерира кондензаторска вода, блокира или влијае на ладење. - Прилагодување на мулти-агол, лесна контрола на различни температури, грижа за стари лица, бремени жени и деца. - Нема удирање, нема потреба да се залепи, може само да се обеси на климатик, лесен за инсталирање и не е лесно да се падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање Тампони

DEN 0.33

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Карлорбо Дрвени Играчки за 2 Години-Преправајте Се Игра Храна Во Собата За Деца Играат Кујна, 9 Сечење Играчка Овошје И Зеленчук Со Дрвени

DEN 2.33

Забавно и ШареноЗапознајте ги децата со здрава храна забавниот и имагинативен начин со овој преправачк

ЏАИЏИ Елегантни Цветни Завеси Геометриски Биволи Карирани Полка Точка Дупка Земја Прозорец Завеса Со Ресни, Полу Затемнување Блокирање

DEN 1.33

€_ ® Висок КвалитетИзработен од издржлив и мек 90% памук, 10% Лен Вклучени Пакет 1 Панел Рустикалните и бое�

Симпатична Бебе Еднорог Печатење Палто Решетката Ѕид, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Капа Пешкир Чанта Облека Бања Влезот Дневна

DEN 2.33

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо Апликација :

Држач За Јајца Фиока За Јајца Керамичка Практична Креативна Маса Материјали За Појадок Кујна Декорација На Чаши За Јајца Деца Слатки

DEN 750.40

Совршен Подарок : чашите Со Јајца се најдобриот придружник за Вашите Велигденски Јајца,Денот на Благода

Куки Во Форма На Т Тулеад Куки Во Форма На Железо Висечки Куки Куки За Закачалки со Лесна Должност 2х27мм Декоративно Мини Куки пакување

DEN 2.00

Материјал : Железо;Боја : Светло Златна Вкупна Големина : 2х27мм / 0,079 "х1"(Т*Л) Мини куките се погодни за зака�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.