• Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Getac B360 Pro [Пакет од 2]

Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со Getac B360 Pro [Пакет од 2]

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Getac B360 Pro Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот Get AC B360 Pro од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината што нуди свиленкаста текстурирана површина. Пакетот вклучува : 2 x getac B360 Pro заштитници на екранот и комплет за апликации. Ултра-тенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Getac B360 Pro. Благата облога против сјај ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со намалување на сјајот на екранот. Го штити екранот Get AC B360 Pro од гребнатини, измами, нечистотија и варовник. Цврсто се придржува на површината што нуди свиленкаста текстурирана површина. Пакетот вклучува : 2 x getac B360 Pro заштитници на екранот и комплет за апликации. Услови на амбиентална светлина и вишок светлина од сончева светлина или затворено осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со вашиот лаптоп. Целосниот мат лајт за Getac B360 Pro е благ заштитник на екранот против сјај, кој помага во намалување на сјајот и дифузни рефлексии кои помагаат во зголемена видливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Upkoch 6 парчиња кои служат лажица млеко џем долг еспресо за мешање прибор за јадење глави лажички кафе - не'рѓосувачки десерт кујна промешана

DEN 3.00

Лажици за супа : Новости лажички мешајќи пијалоци како лимонада, леден чај, мраз кафе, млечни плочки, пло�

Случајно седиште со пареа со сите природни билки од јони, седиште за бања - ги смирува хемороидите, поддржува баланс на pH, нега на постпартална

DEN 848.00

✅ Комплетен комплет за велнес Yoni Нашиот рачен комплет за пареа Yoni доаѓа со склопување на седиштето за п

Веббили Меламин Чинии За Вечера-6 парчиња 10 инчни Садови За Вечера Поставени За Внатрешна И Надворешна Употреба, Отпорни На Кршење,

DEN 0.33

Овој комплет за садови, вклучувајќи 6 парчиња, големина се 10 инчи, бела боја, лесен за чистење на рацете, б

Алаза Виолетова Корпа За Складирање Молци За Полици За Организирање Плакар Полица Расадник Играчка, Ткаенина Склопувачки Организатор

DEN 1.33

Платно Издржлива Густа Ткаенина : корпата за складирање надвор е изработена од платно, периферијата и д�

Завеси за Затемнување на прозорци, Засенчување На Топлинско Изолирано Намалување На Бучавата, За Спална Соба Дневна Детска Соба, 2

DEN 1356.80

①Материјал 100% завеси од полиестерска ткаенина, со предности на добра еластичност, добра отпорност на т�

Свесност За Рак На дојка Розова Сончогледова Налепница За Прозорци За Автомобили Брест Свест За Рак Налепница Винил Налепница Розова Лента

DEN 92.64

Две Налепници : збир од две налепници од ист тип Големина : 8 инчи (20 см) на најдолгата страна Другата стра�

Дневен Антрај кул скелетно дрво филм и ТВ -реквизити за Ноќта на вештерките Аштрај Zhишанг канцеларија бар забава Десктоп декорација

DEN 323.20

Многу погоден за дневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, кујни, балкони, канце�

Стобок бебе подароци слика дома игра лабава врзива книга за домаќинства лични картички автомобил семејство декоративни businessвездени

DEN 480.80

Ракави на фотокардможе да биде совршен подарок за семејства и пријатели, совршен избор за роденден, год�

321 договори за разгледници на RSVP мали 3,5 ”x 5” - цветни црвени рози на бело - изработени во САД - Пошта за пошта на USPS, кој се однесува

DEN 207.84

Супериорен квалитет : Дизајниран и направен во САД користејќи материјали со врвен квалитет Одлична RSVP к

5Д дијамантски сликарство целосна вежба пријатели хорор филм холавеин 16х20 инчи тркалезна вежба дијамантска уметност за возрасни и деца

DEN 143.84

1 【Популарни DIY украси】 Овој комплет за сликање од 5Д дијаманти со дијаманти на искра е зачудувачки, сја�

Верние Дебеломер, Дигитално Вертикално Мерење Владетел На Мерач На Алуминиумска Легура Индустриска Мерна Алатка Со Лцд-Екран, 0-300мм

DEN 2.33

Спецификација : Тип На Ставка : Материјал Од Дебеломер Верние : Опсег На Пластика и алуминиумска легура :

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.