• Новак
Hoyu Professional Medilouk Alpha Scalp Shampoo 500ml

Hoyu Professional Medilouk Alpha Scalp Shampoo 500ml

Вреднување на стоката:
DEN 644.96

Пристапност
Во достапна форма

Големина на производот (ширина x длабочина x висина) : 68x68x215m Земја на потекло : Јапонија. Содржина : 500мл. Професионалниот шампон на Медилок на Хоју беше направен со заздравување на скалпот и заштита на умот. Се користи за да се помогне во стареењето на скалпот и да се истенчува косата. Овој шампон помага да се исчистат себум и нечистотија. Ако кожата е иритирана на апликација, веднаш прекинете со употреба. Чувајте надвор од дофатот на децата. Ве молиме, држете се подалеку од директна сончева светлина и високи температури. Ако шампонот влезе во очи, веднаш исплакнете со млака вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент

9 Парчиња Кристални Кристали Коса Барети Цвет пеперутка француски Клип гроздобер Метални Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени

DEN 3.00

9 Различни стилови : ќе добиете 9 парчиња кристални шноли за коса во различни стилови, нежни и убави, дово�

Црна Круна Дијадема - Гроздобер Готски Црна Античка Круна Дијадема Лента За Глава Со Темни Кристали Од Кристали и Гроздобер Додатоци За

DEN 399.84

Големина : Стандардни Просечни Возрасни Квалитетна Изработка И Изградена Да Трае Направено од Темно Цр�

Елегантност Мека Хауба Додаток За Фен За Коса Со Лента За Глава Што Ја Намалува Топлината Околу Ушите и Вратот За Да Уживате Во Долги Сесии-Се

DEN 1528.00

? ЕДНА ГОЛЕМИНА Што ОДГОВАРА НА СИТЕ Опремена со прилагодлива врвка за влечење и ремен за брадата за да �

Отпорна торбичка за силиконски душек, преносна отпорна на топлина, торбичка торбичка за патувања за коса, без лизгање, за виткање железо,

DEN 0.67

Безбедност и екопријателски силиконски : Врцата за виткање од пеглани е направена од безбедносен силик�

Бутаро Невидливи Мрежи За Коса И Иглички Во Форма На Буквата У Поставени За Жени, 50 Парчиња Еластична Мрежа На Рабови Невидливи Мрежи

DEN 55.84

Пакетот вклучува : 50 парчиња мрежи за коса и 40 парчиња иглички Во Форма На Буквата У, количината е доволн�

12 ПАРЧИЊА Клипови За Коса За Делење За Стилизирање, МАТ Клипови За Коса ОД 3,1 Инчен Мат Алигатор Без Шноли За Коса Со Набори Патка, Додатоци

DEN 95.84

Пакет : 12 ПАРЧИЊА алигаторски клипови за коса во 2 бои(Розова, Виолетова), различни бои ви овозможуваат по

Одлични Зделки: СТАРТНА Клип На Екстензии За Коса Човечка Коса Платина Русокоса Нагласи Пепел Кафеава Клип Во Екстензии За Коса И

DEN 1430.08

●Лесен за нанесување : Половина Перика е лесна за носење и полетување Периките се фиксираат со 8 клипови

Јонска Четка За Исправување На Косата, Четка За Зацрвстувањето На Косата со 16 Темперамент, Брзо Загревање ОД 30 МХ, Автоматско Исклучување

DEN 1.67

[16 Поставки За Греење, Опсег 180 Q 450o] Јонската четка за исправување на косата "Графен Тајмс" има 16 поставки

Латив Неуредна Пунџа За Коса Разбушавено Ажурирање Скринши За Коса Продолжување Со Еластична Гумена Лента Неуредни Додатоци За

DEN 159.84

ПОДГОТВЕН ЗА НОСЕЊЕ : Латив Разбушавена Неуредна Пунџа, Супер лесна за носење, чиста имитирајќи природе�

Фомијес 2 парчиња Мат За Сечење Коса Додатоци Додатоци За Коса Лигавчиња За Фризура Сечење Јака Силиконски Кратки Наметки За Коса Стилист Боја

DEN 0.67

КОСА СЕЧЕЊЕ ВРАТОТ јака вратот е дизајниран со еластично деколте, не го задави вратот и удобно се вклопу

ЗДРАВО ПРО ПАК Марокански Поправи Арган Масло Длабоко Поправка Маска За Коса Третира Сува Кршлива Коса, Ја Надополнува Влагата, Оживува Пакет

DEN 0.67

Третман на маска за коса со длабока поправка за сува, кршлива и преоптоварена коса Формулирана со Масло

XJXJ 5 во 1 виткар за коса железо виткање железни брадавици, професионални јамки за виткање со ЛЦД -температурен приказ, влакна на коса со

DEN 100.64

[5 заменливи буриња 5 Стилови на коса] Комплетот за виткање на косата вклучува 5 заменливи турмалински ке�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.