• Новак
Counyball Rotary Dial Telephone Classic Desk Телефон Европски стил Американски дом за украси за дома, ретро за живеење фиксна канцеларија

Counyball Rotary Dial Telephone Classic Desk Телефон Европски стил Американски дом за украси за дома, ретро за живеење фиксна

Вреднување на стоката:
DEN 2631.84

Пристапност
Во достапна форма

Вратете ги спомени како старите добри денови со модерен изглед, звук и чувство Целото ретро чувство е комбинирано со нова освежувачка модерна технологија. Големина : Основен дијаметар 15см висина на телото 32см микрофон должина15см. Единствен ринг -тон : Има само еден ринг -тон за дојдовни повици. Постојат лични карти за повик, Redial (RD е копче за репродукција), засилување на звукот, светло на екранот, приказ на време и датум, истрага за повикувачи. Двојни мелодии : Постои копче за прилагодување на дното на верзијата со двојни bellвонки, притиснете го копчето за промена на ринг-тонот, со лична карта на повик, Redial (RD е копчето за репродукција), светло на екранот, време и приказ на датумот, истрагата за повикувач. Применливи места : Погодно за линии како што се домови, канцеларии, куќи, хотели, галерии, накит, итн. Вратете ги спомени како старите добри денови со модерен изглед, звук и чувство. Целото ретро чувство е комбинирано со нова освежувачка модерна технологија. Големина : Основен дијаметар 15см висина на телото 32см микрофон должина15см. Единствен ринг -тон : Има само еден ринг -тон за дојдовни повици. Постојат лични карти за повик, Redial (RD е копче за репродукција), засилување на звукот, светло на екранот, приказ на време и датум, истрага за повикувачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Алаза Неон Виножито Сонце Месечина Месечина starsвезди лаптоп торба за торбички за торбички Преносен крос -месинџер Часа за месинџер w/рачка

DEN 0.67

Материјал : 290 D Твил крпа (100% полиестерско влакно) Надворешни димензии : 15,7 x 3 x 11,8 во (40 x 7,5 x 30cm), должина на

дизајн На Мека Ткаенина Поделена Фиока За Комоди И Корпа За Складирање На Плакарот За Спална Соба - Држете Долна Облека, Градници, Чорапи,

DEN 0.33

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : овие канти за организатори за меко складирање го држат нередот во плакарот под к�

Полски за нокти анти -прелевање гел за нокти Полски масло за отпечатоци од прсти против прелевање солза кожа за нега на кожата, розова бела

DEN 3.00

Погодно за сите видови : многу погодни за, бронзирање, градиент, итн, Не грижете се за оштетеното, можете �

ГОДИНАЅВЕЗДА 3 Пакет 34х36 Супер Мека Повеќеслојна Перница За Перење И Повеќекратна Инконтиненција За Инконтиненција-Водоотпорна Подлога

DEN 495.84

Абсорбента и Удобна : Подлогите ОД ГОДИШНА ЅВЕЗДА се чувствуваат меки и вашите чаршафи или душек можат д

Комплет За Четка За Чистење Оџаци НИНГМЕНГФЕНГ, Прачки За Четка За Чистење На Чад Најлон Додаток За Алатка За Чистење 6/9/12/15/18 Флексибилни

DEN 728.00

Ефикасно чистење : овој сет на четки се состои од вкупно 6 / 9 / 12 / 15 / 18 најлонски прачки Столбот е долг 4

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.