• Новак
Голема Точка На Среќа Виолетова Дипломирање Партија Полнач За Хартија И Украси За Маса-Комплет За Полнење-Поставување Место за 8

Голема Точка На Среќа Виолетова Дипломирање Партија Полнач За Хартија И Украси За Маса-Комплет За Полнење-Поставување Место за 8

Вреднување на стоката:
DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за банкети, ручеци и вечери Професионално печатени двострани. Цврста картонска хартија. Потребно е лесно склопување. Произведено во САД. 8 Реверзибилни Полначи За Хартија. 8 Реверзибилни Ознаки За Пијалоци. 8 Реверзибилни Прстени За Салфетки. 8 Реверзибилни Хартиени Подлоги. 8 Место Картички. Полначи за хартија : Вклучува 8 украси за маса со рабови кои се совршена основа за вашите чинии за јадење. Секое место поставување полнач мери 11.25" во дијаметар и е одлична замена за хартија. Тие доаѓаат со граница на раковини што може да се разгорат за покачен изглед. Професионално печатени двострани на цврста картонска хартија, полначите за хартија се реверзибилни за алтернативен изглед. Прстени за салфетки : Вклучува 8 самостојни прстени за хартиени салфетки со краеви во форма на реси. Професионално отпечатен двостран на цврста картонска хартија, секој држач за прстен за салфетки е реверзибилен и е висок 2,25" широк за 2,25" кога ќе се состави. За употреба, внимателно закривете го секој прстен без туткање и поврзете се со испреплетување на краевите во форма на реследник заедно. Ознаки за пијалоци : Вклучува 8 шарм за пијалоци од хартија кои се совршени за додавање на вашиот прибор за пиење. Секоја ознака за пијалоци е професионално отпечатена двострана на цврста картонска хартија со простор на задната страна за рачно напишана персонализација. Ознаките за пијалоци се со големина од 1,5" широки за 2,75 " и ќе изгледаат одлично на стеблото на чашата или на работ на вашата чаша. Место Картички : Вклучува 8 имиња картички кои се професионално печатени двострани на цврста картонска хартија и се високи 3,5" широки за 2,5" кога се склопуваат. За употреба, турнете го горниот надворешен раб наназад, откривајќи го горниот дел од полукругот. Преклопете по претходно постигнатата линија во центарот за да ја креирате обликот на шаторот, а потоа прикажете!. Подлоги за хартија : Вклучува 8 реверзибилни кругови кои совршено го истакнуваат вашиот прибор за пиење. Секој подножје за пијалоци е професионално отпечатен двострано на цврста картонска хартија и има дијаметар од 4". Полначи за хартија : Вклучува 8 украси за маса со рабови кои се совршена основа за вашите чинии за јадење. Секое место поставување полнач мери 11.25" во дијаметар и е одлична замена за хартија. Тие доаѓаат со граница на раковини што може да се разгорат за покачен изглед. Професионално печатени двострани на цврста картонска хартија, полначите за хартија се реверзибилни за алтернативен изглед. Прстени за салфетки : Вклучува 8 самостојни прстени за хартиени салфетки со краеви во форма на реси. Професионално отпечатен двостран на цврста картонска хартија, секој држач за прстен за салфетки е реверзибилен и е висок 2,25" широк за 2,25" кога ќе се состави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Музички подароци на Луваду, рингишпил музичка кутија Промена на боја предводена светло светло ротирачка ротирачка музичка кутија

DEN 1523.68

【Занает не само музичка кутија, туку и занает, тој може да се совпадне со кој било од вашиот мебел, жив и

Аквариум Филтер Кертриџ, 6 парчиња Аквариум Филтер Памук Замена,Аквариум Филтер Кертриџ, Ѕид Монтирани Филтер Додаток за Рибници, Аквариум Висат

DEN 255.84

●Едноставно исплакнете со ладна вода за да го отстраните тонерот и вметнете го во отворот за филтрирањ�

MKUN - 5x7 слика за слики со форма на метална таблета со фотографии со вистинско калено стакло капаче 3 отворање или 4x6 фотографии за лебдечки

DEN 415.84

Метални рамки за табела со правоаголник, може да држат 2 парчиња 5x7 или 4x6 фотографии за лебдечки ефект и 1

4 -ти јули Патриотски декор, Бог да ја благослови Америка дрвена висечка тремот знак Дрво starвезда виси декор за влезна врата од дрвена врата

DEN 3.33

Патриотски знак за висина на тремот : beе ви биде обезбедено 1 парче декор за висина од дрво, карактеристи�

цвикснао Ранец Од 17 инчи 3 парчиња Училишен Ранец Комплет Торба За Книги Со Торба За Ручек Фанови За Моливи Подароци За Момчиња Девојчиња

DEN 0.33

Ранец поставува димензија : Ранец : 12,6"x5, 5 " x16, 9" (L*W*H); Изолирана Кутија За Ручек : 7,9"x3, 1"x9, 8 инчи (L*W*H); кутија

Исценета 18 парчиња дистрибуција на лосион шише за миење на телото за миење на телото, контејнер за лосион стакло, контејнери со течна пумпа

DEN 464.96

Шише за пумпа за статуи на Велигденскиот остров вашиот шампон, гел за туширање, лосион, козметика , Сапун

КУТИЈА За Бонбони ВО Кинески Стил Свадбена Кутија За Бонбони Свадбени Подароци Пренослива Кутија За Пакување Бонбони Со Голем Капацитет

DEN 249.60

Оваа хартиена кутија за бонбони е усвоена со дизајн во Кинески стил со голем капацитет, што е класично и

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.