• Новак
Ganxxet слонова коска боја памучен кабел 2мм 3 рециклиран | 3 нишки x 480 стапки / 160 јарди | Кабел за DIY macrame и занаети, wallидни обеси, закачалки за растенија, крајбрежни места

Ganxxet слонова коска боја памучен кабел 2мм 3 рециклиран | 3 нишки x 480 стапки / 160 јарди | Кабел за DIY macrame и занаети,

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Ganxxet е познато дека е највисок квалитет на кабелот на пазарот Производ за пријателски на планетата, направен од рециклиран памук од индустријата за облека. Најдобра вредност за цената, секоја ролна има 480 стапки на кабел / 160 јарди. ОЕКО-Текс и GRS овластен. Американски и жени во сопственост на бизнис. Ganxxet е познато дека е највисок квалитет на кабелот на пазарот. Производ за пријателски на планетата, направен од рециклиран памук од индустријата за облека. Најдобра вредност за цената, секоја ролна има 480 стапки на кабел / 160 јарди. ОЕКО-Текс и GRS овластен. Американски и жени во сопственост на бизнис. Памучен кабел Ganxxt 2 mm 3 ply ќе ја даде структурата што ја барате, истакнувајќи ги сите најмали детали што страсно ги создавате. Ова јаже со памук Macrame е исто така многу флексибилно и меко во вашите раце, што го прави толку лесен за работа. Успешно ќе го постигнете тој сензационален раб на вашите парчиња Mac Rame ако сакате исто така, бидејќи може лесно да се разоткрие и да се разгали лесно. Тоа ви помага да ги донесете вашите креации на следното ниво. Еко-пријателски кабел, направен од 100% рециклиран памук од вишок на индустријата за облека. Со секоја ролна, помагате да се елиминира отпадот во депонијата и да му помагате на планетата.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кожен складиште за снабдување со рачно занаетчиство, кожен правоаголник од целосна кожна жито - Користена повеќенаменска употреба

DEN 319.84

Стилски и функционален : Направено од премија кожа со полно зрно, нашите производи се изградени за да из�

Fufuyo долга уво зајак од зајак епоксидна смола од смола DIY занаетчиски мувла DIY миризлива рачно изработена алатка за пренасочување лесен за

DEN 1.33

Нестап, лесен за одвоен, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, рециклирачки Дома DIY : Одличн

Геометриска срцева мувла тркалезна срцева мувла Топлина мувла Чоколадна мувла 3Д торта мувла чоколатен мувла чоколадо срце торта чоколадо

DEN 385.60

Лесно е да се развие : Геометриската срцева мувла е мека нестепена и лесна за чистење може да го задржи в�

Комплет за занаетчиски кожен занает, кожен занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски занаетчиски алатки за шиење

DEN 0.33

Со овој уникатен комплет за шиење на кожа, можете лесно да ги направите вашите омилени занаети за DIY Алат

Кожен раб масло пенкало DIY раб за боење Пенкало за боење Брзи раб на раб, ролери за кожни алатки занаетчиски алатка за боја, алатка за

DEN 536.00

Боја : Црвен пат Пакетот вклучува : 1pc x кожен раб на маслото за масло : Поради разликата во светлината и е

Шарени облаци Дијамантски комплети за сликање, 5D DIY Diamonds Dots Art for ulters целосна вежба тркалезна гем кристална занаетчиска комплет за

DEN 1007.84

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е

4мм Супер мала жолта був ситни стаклени очила за птици пар на мали кабохони со рамен бек за играчки скулптура полимер глинеста уметност

DEN 1.00

Сет од 2, минијатурна стаклена кукла од 4мм или накит што прави стаклени очи Првично дизајнирани, рачно и�

Силиконски лежечки мав со мачки, симпатична мувла епоксидна животинска гипс калап за сапун DIY, како што прави калапи, правејќи калапи,

DEN 210.08

Лесно за нанесување, треба само да ги ставите смолите или другите материјали во силиконскиот калап за м�

Целосен дијамантски вез 5д дијамантски сликарство Дух Б.Ц. Црна смрт темна сатанска окултна тешка лента бод вкрстена 3Д дијамантска мозаик

DEN 1.00

Дијаманти за супер искра Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите

Дизајн на брадавици на Меган пукна светло за шиење стаклени очи 10мм - 30мм Шанк со јамка полнети играчки играчки плишани очи капчиња

DEN 183.84

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

Вондиу Зимски бележник 6 × 6 инчи хартија, еднострана рампа за хартија за божиќни картички, прекрасна картичка за правење пакети за пакети

DEN 0.67

ꕥ 『24 парчиња / Поставете зимски теми』 』Getе добиете 24 чаршафи 6 x 6 инчи чаршафи со хартиени хартии од хар�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.