• Новак
VXB бренд Јапонија MJC-55-BL 1/2 инчи до 5/8 инчен Флексибилно спојување на спојувањето на типот на вилицата, ДИЕ 2 ДИјаметар: 5/8 инчен Должина на спојувањето: 78 спојување Над

VXB бренд Јапонија MJC-55-BL 1/2 инчи до 5/8 инчен Флексибилно спојување на спојувањето на типот на вилицата, ДИЕ 2 ДИјаметар: 5/8

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 5/8 инчи. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч. Спојување на носење 2 дијаметар : 5/8 инчи. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-55-BL 1/2 инчи до 5/8 Inchjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-55-BL 1/2 инчи до 5/8 инчен флексибилен спој на вилицата-тип, ова е флексибилен вид на вилица спојка. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВА 1 ДИАМЕТЕР : 1/2 Инчоуплинг Дорт 2 Дијаметар : 5/8 инчи Должина на должина : 78Кулинг Надворешен дијаметар : 55material : Не'рѓосувачкиот е флексибилен спој на вилицата. и поделување на центарот и ракавот непречено. Излезената флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртувањето. Флексибилен спојка од типот на вилицата од 1/2 инчи до 5/8 инчи од типот на типот на вилицата-55-БЛ-1-2 INCH-5-8 INCH.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Самостојни Рачно Изработени Материјали За Правење Сапун Силиконски Калапи За Фондан Извонредни Ливчиња Од Крин Украсување Калапи

DEN 459.20

Направете бисквити или колачи со вашето семејство и соберете се за да уживате во забавата НА DIY Висок кв�

Луксузни Детски Прибор За Јадење 5 Пара Стапчиња За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Јапонски Суши Стапчиња За Јадење Сашими Стапчиња За Јадење

DEN 2.00

прибор од нерѓосувачки челик стапчето за јадење има извонреден изглед и едноставен дизајн, што е издржл

WGX дизајн за вас полици за индустриска цевка Рустикална скала за книги за книги на wallидови монтирани полица за декорирање и складирање

DEN 2320.00

【Ретро стил】 : Рустикална полица за индустриска цевка во црна завршницаИронски цевки и обновен вистин�

КОЗЕЛИЈА Акрилен Комплет За Нокти За Почетници Со Сѐ Комплет За Нокти Акрилен Комплет Професионален Дехидратор За Нокти И Прајмер

DEN 111.84

●Сите Во Еден Комплет За Нокти} акрилниот комплет за нокти вклучува 3 бои Акрилен прав, 24 парчиња сјајни

Маичка со долг ракав со долг ракав 3Д дигитална графичка печатена тенок екипаж на вратот на вратот на вратот на вратот на пролетта пулвер

DEN 0.33

Мажите обични маички врвови на врвови со удобни графички кошули ✔ ОД ОДГОВОР : Стандарден превоз : 915 ден

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.