• Новак
24 парчиња мини Божиќно дрво гаџет пакет притискање меур играчка поп -клуч играчка, анксиозност играчка за олеснување на стресот, играчка за сензори за стискање

24 парчиња мини Божиќно дрво гаџет пакет притискање меур играчка поп -клуч играчка, анксиозност играчка за олеснување на стресот, играчка

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Добар квалитет : Изработено е од висококвалитетен силиконски материјал пријателски за животната средина, плус густ, толку густ, кој прави моќен звук и одржува светла боја Тоа ќе биде хит од сите деца, одлично дополнително изненадување. Овој приврзок за силиконски стискање не само што може да се користи како приврзок, туку може да се користи и како играчка за стрес, па дури и да ги украсува украсите на новогодишните елки како играчка на мало дете. Сензорните играчки за притискање на поп -меурчиња се погодни за луѓе од сите возрасти, со најразлични забавни начини за играње, притискањето ќе направи звук на „поп поп“, што е многу корисно за олеснување на стресот и да помогне во обновувањето на расположението, без разлика дали е тоа Децата или возрасните го сакаат тоа!. Mini Fig Det Toy, без оглед каде одите, без оглед каде сте, можете да ја земете со вас. Во исто време, дизајнот на висечки дупки е поудобно за складирање. Оваа мини -поп -притискање на играта со fidget може да биде одличен подарок за вашите пријатели или вашите деца за олеснување на стресот. Ако имате какви било прашања во врска со производот, вие сте поддржани од нашата одлична поддршка по продажбата. Совршен Божиќен подарок за вашето бебе : Fidget Pop е совршен подарок за вашите најблиски, семејство, пријатели, пријатели, најдобри пријатели и пријатели. Торбајте ги овие подароци со тематски празници. Среќен Божиќ од деца, деца, деца и деца. Тие ќе станат семејни наследници и ќе слават специфичен подарок во декемвриските прослави секоја година. Ние секогаш бараме ефтини и едноставни предмети како подароци. Престанете да ги уредувате-овие Божиќни играчки се совршен одговор! Родителите ќе сакаат да ги стават на Бадник, и ние ќе сакаме да ги отвориме под дрвото во детската наука.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Среќен Роденден Мексикански Банер Ден На Мртвите Декорација Фиеста Партија Папел Пикадо Гарланд Диа Де Муертос Декор Тако Мексикански

DEN 1.33

Папел Мексикански Тематски Дизајн : нашиот банер за среќен роденден на фиеста комбинира елементи поврз�

Езимк Професионалниот лабораториски микроскопио микроскоп , X-S-P136E двогледен биолошки микроскоп соединение на микроскоп за настава

DEN 3.00

Ахроматски цели 4x; 10x; 40x (и); 100x (S, масло) Окола за широко поле на окото : WF10 X (WF16 X по избор) Гледање на компен

Mobestech Компјутер вентилатор компјутер ладилник ладилник додаток USB шасија за компјутерски дисипација рутер cm радијатор тивок вентилатор

DEN 0.33

Фан со мафини напојувано преку USB интерфејс, ниска потрошувачка на енергија, лесна и удобна за употреба �

АДАМАС-Бета 1000 €l Пипета Совети Лабораторија Ниско Задржување Пп Пипета Пипеттор Совет, Без Дназа/Рназа / Протеаза/Пироген, 500 парчиња

DEN 0.67

Својства : Без Дназа / Рназа / Протеаза / Пироген Ниска стапка на задржување : Ефикасно намалете го задржу�

Дипломирани Овални 2 Унца Кобалт Сини RX Шишиња Со Капачиња-Случај од 200-Фармацевтско Одделение-Оние Што Ги Продаваме Во Аптеки, Лекари,

DEN 1.00

Рамна задна страна, овална предна СтранаДипломиран Овална Медицина Шише 2 Унца Капацитет Силна, кобалтн

Јанспорт Кул Студентски Ранец За Студенти, Тинејџери, со 15-инчен Ракав За Лаптоп, Армиски Зелен Летерман Поли-Голема Компјутерска

DEN 306.88

Подготвени за Секојдневна Авантура : Секогаш бидете организирани и стилски на училиште или вашата рабо�

Портокал Сјај Дипломирање Централен Дел Класа На Табела Знаци Град Стапчиња Диплома Капа Партија Декорација Фаворизира 16 Парчиња

DEN 2.00

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : врвовите на масата се изработени од сјајна хартија, густа и цврста, не се грижите да

Метални вкрстени градинарски влогови Грабови на гробиштата, украси за Меморијални вкрстени вкрстени страни за мајка, метални крстовички двор,

DEN 3.33

【Издржлив материјал】 : Декорацијата на црните метални кросгробишта е изработена од висококвалитетно �

Елмасоник 800 0132 Елма Тец Чист А4 Универзален Ултразвучен Чистач/Одмастувач-Моќна Концентрирана Течност За Чистење За Индустриска

DEN 607.84

Универзален чистач / одмастувач, алкален Изборот кога се потребни неколку различни апликации со само ед

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.