• Новак
Natudeco 90ml Полнење со парфем шише празно шише со парфеми со ретро стил празни парфеми контејнери со долга ласкава

Natudeco 90ml Полнење со парфем шише празно шише со парфеми со ретро стил празни парфеми контејнери со долга ласкава

Вреднување на стоката:
DEN 242.88

Пристапност
Во достапна форма

Безбеден и издржлив материјал : Материјалот за шише со парфеми со полнење е со висок квалитет и има добра хемиска стабилност, осигурувајќи дека не се ослободуваат штетни материи при користење на производот Практично и погодно : Со уста од шише од 24 мм, нашето стаклено шише е лесно да се наполни и чисти, што го прави практично и удобен за секојдневна употреба. Млазницата за легура на цинк е издржлива и гарантира дека спрејот е рамномерен, истовремено спречувајќи истекување. Разновидно складирање : Празно шише со спреј за парфеми е деликатно изработено и може да се користи за складирање на разни течности, како што се парфем, есенцијално масло, лосион, тонер, итн. Ова го прави разноврсен додаток на вашата дневна рутина. Елегантен и модерен дизајн : Празни контејнери за парфеми се одликува со исклучителен дизајн на форма, кој додава допир на мода во вашата дневна соба и спална соба. Може да се користи и како декоративно парче. Лесно за носење : Компактна големина и лесна природа на пумпата за парфеми, го олеснуваат носењето и употребата во движење. Без разлика дали патувате или само во движење, нашето стаклено шише е секогаш на вашите прсти. Безбеден и издржлив материјал : Материјалот за шише со парфеми со полнење е со висок квалитет и има добра хемиска стабилност, осигурувајќи дека не се ослободуваат штетни материи при користење на производот. Практично и погодно : Со уста од шише од 24 мм, нашето стаклено шише е лесно да се наполни и чисти, што го прави практично и удобен за секојдневна употреба. Млазницата за легура на цинк е издржлива и гарантира дека спрејот е рамномерен, истовремено спречувајќи истекување. Разновидно складирање : Празно шише со спреј за парфеми е деликатно изработено и може да се користи за складирање на разни течности, како што се парфем, есенцијално масло, лосион, тонер, итн. Ова го прави разноврсен додаток на вашата дневна рутина. Елегантен и модерен дизајн : Празни контејнери за парфеми се одликува со исклучителен дизајн на форма, кој додава допир на мода во вашата дневна соба и спална соба.

Главните карактеристики

Item Type:
Empty Perfume Bottle
Material:
Glass Bottle Body + Zinc Alloy Nozzle
Color:
Purple + Silver Purple
Capacity:
90ml
Caliber:
24mm / 0.94inch(Short Tube)
Package List:
1 * Empty Perfume Bottle :

Избор на клиент

Човечки 1МЛ Примерок За Складирање Тест Шишиња w Алатка За Мешање Капа За Полнење Контејнер За Патување За Мали Предмети-Единечно

DEN 416.00

Квалитет отпорен на гребењеСоставен од висококвалитетно силно стакло отпорно на гребење и храна Тоа не

РЕВИТАФЛОУ Масажер За Нозе Со Топлина за Циркулација, Уред За Обновување На Стапалото За Компресија На Воздухот, Карактеристики 6 Режими,

DEN 2.67

НЕМА БОЛКА, ДА ДОБИВКАСимулира месење и галење на ткивата, нашата машина за компресија на нозете е индиц

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Преносни Менструални Кеси За Патент За Повеќекратна Употреба, Торбичка За Складирање

DEN 143.84

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.