• Новак
Изолирана торба со шише со велосипед, компресија, која е компресија, вреќа за складирање на шише Ева, отпорен на водоотпорен кафез со вода за водоотпорна вода за пла

Изолирана торба со шише со велосипед, компресија, која е компресија, вреќа за складирање на шише Ева, отпорен на водоотпорен кафез

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Големината е разумна, нема да го спречи возењето и лесно може да носите мали предмети за поправка, со што возењето е полесно и побезбедно Ова е висококвалитетен комплет за алатки за велосипеди, користејќи го материјалот EVA отпорен на компресија, така што комплетот за поправка на велосипеди не се плаши од стискање. Комплет за кафез со шише со вода водоотпорен кафез комплет голем. Отпорен на пад, не е лесен за деформирање, торбата со алатки може добро да ги заштити внатрешните алатки, многу издржливи, можете да ја користите долго време. Комплет за возење со капацитет. Дизајн на слоевит за складирање, две џебови од мрежа во внатрешниот дел, лесен за организирање, можете да го носите со вас кога ќе го оставите велосипедот. Овој комплет за кафез со шише е погоден за електрични велосипеди, велосипеди за преклопување, планински велосипеди, велосипеди за патишта и велосипеди со мотоцикли, итн. Големината е разумна, нема да го спречи возењето, а лесно можете да носите мали предмети за поправка, правејќи возење полесно и побезбедно. Ова е висококвалитетен комплет за алатки за велосипеди, користејќи го материјалот EVA отпорен на компресија, така што комплетот за поправка на велосипеди не се плаши од стискање. Комплет за кафез со шише со вода водоотпорен кафез комплет голем.

Главните карактеристики

Item Type:
Bottle Storage Bag
Material:
Polyester
Size:
Approx. 20 x 8 x 7cm / 7.9 x 3.1 x 2.8in(The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Color:
Black
Usage:
Cycling Accessories, etc. 
Package List:
1 x Bottle Storage Bag

Избор на клиент

Персонализирано име на гејмер Неонски знак со 16 бои и далечински управувач на контролор на GamePad Controller форма неонски светла за тинејџерски

DEN 2.00

✔ Лесна инсталација : Слушнавме повратни информации од нашите клиенти и направивме значителни подобру�

Lxxsh Кинески ретро рачно изработена цевка креативна личност за трпеза, уметност чај просторија декорација спална соба кревета за градинарска

DEN 304.00

Погоден за спална соба, дневна соба, студиска соба, хотел, ресторан, библиотека, кафуле, канцеларија, итн

4 нивоа решетки за чевли, организатор за складирање на штанд, силно и издржливо, брзо склопување, потребни алатки - држи чевли од 12 пара, за

DEN 532.80

▶ Материјал за смола од ABS, едно парче пластични делови, не е лесен за возраста / пукнатината, потрајна и �

4 -ти јули врвови за жени 2023 година, знаме на САД, печатено од тепачки, облечен одморен одморен, кошула со кошула со плетенка надолу од блузи

DEN 3.00

????????? врвови за жени / летни врвови за жени / пролетни врвови за жени / женски врвови, облечени обични / жен

5PACK 36 мрежи чиста пластична организатор кутија со прилагодливи делители за складирање на садови за накит за монистра за уметнички занаети

DEN 1.00

Чиста пластична кутија за организатор : кутии за организатор на пакети со делители Изработено на еколош

Кутија за складирање на фиоки PDGJG Транспарентна внатрешна облека кутија за складирање едноставност гардероба сортирање облека кутија

DEN 950.40

Идеално за складирање шминка itmes и други додатоци на SAMLL Чувајте ги организирани и чисти, предметите ќе б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.