• Новак
Вртливи Тркалца Плочи Тркалца Л Форма Подвижни Тркала За Тркала, 4 парчиња Мали Тркала За Тркала, 360° Вртливи Тркала За Тркала За Мебел, Тркала За Колички Во Гума, Трк

Вртливи Тркалца Плочи Тркалца Л Форма Подвижни Тркала За Тркала, 4 парчиња Мали Тркала За Тркала, 360° Вртливи Тркала За Тркала За Мебел,

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Секој тркалце има два лежишта, квалитетот на лежиштата е многу добар, отпорен на абење и издржлив, силен капацитет на оптоварување Практичност : Нашите тркалца може да се користат за замена на разни оштетени или тешки за употреба апарати за домаќинство и тркала за мебел. Обезбедете одлична стабилност и носивост. Погоден е за подови од цврсто дрво, керамички плочки, тревници, мермерни подови, теписи итн. Капацитет на оптоварување од 4 тркалца : капацитетот на оптоварување од 1 инчи е 33 кг (72 фунти), капацитетот на оптоварување од 1,25 инчи е 48 кг (105 фунти), капацитетот на оптоварување од 1,5 инчи е 66 кг (145 фунти), капацитетот на оптоварување од 2 инчи е 81 кг (178 фунти). Материјал : Подвижни тркалца со Загради Во Форма На Буквата Л, изработени од висококвалитетна тпе гума и хромиран челик, силни и издржливи. Монтажната плоча во форма На Буквата Л заштедува простор и е лесна за инсталирање и го решава проблемот што аголот не може да се инсталира. Безбедност : 5 овални дупки за монтирање се користат за фиксирање на водечката шина и не се деформираат лесно. Аглите се зајакнати за да ја направат монтажната плоча постабилна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подароци за тато роденденски подароци за тато на татко ми Вуден виси знак тато подароци од ќерка сина годишнина татковци ден роденденски

DEN 2.33

Големина на знак : Мерки приближно 10 "x8", соодветна димензија за да собере разни области во канцеларијата

Детелина Три И Четири Лисја Кутија За Организатор Кожна Кутија За Накит За Паричник, Часовник, Клуч, Монета, Мобилен Телефон и Складирање

DEN 223.84

Димензии : 6,3 х 6,3 инчи / 16х16см Материјал : кожа Дизајн на преклопување : со прилепувања во 4те агли за да мо�

ЗЛКСДП Лесна Овошна Чинија Домашна Дневна Соба Креативни Закуски Ореви Од Сушено Овошје Кутија За Складирање Бонбони Стаклена Овошна Чинија

DEN 0.67

Деталите за обработката се фино врежани, а целокупниот изглед на моделот е луксузен и луксузен Рабовите

Свиг Лајф 30оз Тројно Изолирано Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Широка Уста Со Рачка, Безбедна Машина За Миење Садови, Двоен Ѕид, Вакуум

DEN 3.00

ОДРЖУВА ЛАДНО ДО 24 ЧАСА, ТОПЛО ДО 3 ЧАСА Изолираното шише со вода обложено со бакар е со двојни ѕидови и в�

Бестонзон Чизкејк Пластична Торта Купола Покритие Правоаголна Јасна Пустина Клош Дисплеј Торта Чинија Послужавник Сирење Клош Купола

DEN 1.33

?ПОКРИВКА ЗА КУПОЛА ЗА ХРАНА ; Правоаголен Послужавник за Торта, Чинија За Торта Со Капак На Капакот На Е�

Dayенски ден на в Valentубените, симпатична маица розова душичка gnomes, графичка џемпер, обична долга ракав Туника на врвови на екипаж на екипажот

DEN 63.84

Amity Hoodie Navary Hoodie Hooding Hater, девојка и девојка дуксери, женски дуксери, пулвер смешно топло худи жени Направе�

66 Парчиња Сонце Ѕид Налепници Сонце Бохо Ѕид Уметност Налепница Расадник Спална Соба Украси Ѕид Декор Налепници Кора И Стап Отстранлив

DEN 159.84

Голема количина : ќе добиете 1 комплет налепница за сонце (3 листови) со вкупно 33 парчиња модели на сонце о

Дизајнирајте Се Што ми треба Е Љубов И Мојот Sealyham Terrier, Бела Патување Кригла 14oz Нерѓосувачки Челик Изолирани Гимнастик, Подароци

DEN 696.00

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Таблет за цртање, Ацепен 9х5 инчен Графички Таблет со 8192 Нивоа 60° Опсег На Навалување Пенкало Без Батерии, Дигитален Таблет За Цртање

DEN 959.84

Помала Големина, Но Поголема Работна Површина : Во Споредба со другите таблети за цртање од 10х6 инчи, аце�

Beizelte 2 Пакет 4 Стапки Низа Светлосни Столбови, Виси Светлосни Столбови За Надворешни Стринг Светла, Со Фиксирање На Клипови И Суспендирана

DEN 1.67

●Надворешни Столбови За Светло ● светлосниот столб е изработен од густ и издржлив материјал од галван�

Море Плажа Школки Морски Ѕвезди Патување Накит Случај Стп Кожа Двослоен Накит Кутија Патување Накит Организатор Преносни Накит Кутија За

DEN 0.67

Кожа Идеална големина мала тежина, мала големина, лесна за носење, може да биде директно во чанта, багаж,

Евоникс 16г Држачи За Лабрет За Усни, Држач За Пирсинг На Стомакот - ' Рскавица, Врв, Конх Невидлив Флексибилен Јасен Биофлекс Заоблен

DEN 143.84

Затворање на топката ИМПЛАНТОДДЕЛЕНИЕ БИОФЛЕКСОвие ' рскавица пирсинг задржувач се направени од импла�

Рачно изработено мини портокалово гуштево гуштер разнесено стакло уметност животински фигури за годишнини за роденденски свадбени

DEN 0.33

Рачно изработено мини портокалово гуштерско стакло разнесени влекачи на животни фигурини бр1 колекциј

Знак за стилови на гроздобер во Едкто, добредојде на местото на бабама за време на викендите, работните денови, секогаш кога декоративни,

DEN 1.67

Големината е висока 6 инчи, ширина 12 инчи и дебелина од 0,12 инчи Материјал : Направено од висококвалитетен

Оригинали Од Најдобриот Африкански Шампон За Маслиново Масло, Формулиран Со Екстра Девствено Маслиново Масло, Ја Навлажнува, Стимулира

DEN 130.08

Стимулира проретчена коса Нежно чисти додека помага да се ревитализира сувиот, чешачки скалп Збогатен �

МЕЛВТА Градина Мотика Мотика Градина Алатка Стеруп Мотики За Садење Зеленчук Фарма, Нерѓосувачки Челик Рачни Хула Мотики-Стеруп Мотика

DEN 897.60

●Притиснете Повлечете Хула Мотика Градинарски Алат ●нашата алатка за мотика за мотика користи специј�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.