• Новак
Чувар на домашна канцеларија за домашни метални магнетни држачи за стопер за стоп на врата 4 парчиња (чувар на домашна канцеларија метална држач за стопер за стоп н?

Чувар на домашна канцеларија за домашни метални магнетни држачи за стопер за стоп на врата 4 парчиња (чувар на домашна канцеларија метална

Вреднување на стоката:
DEN 1089.60

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : Затка на вратата; Нето тежина : 150g Содржина на пакетот : 4 PCS X Stopper на вратата; Материјал : Метал. Главна боја : сребрен тон; Големина на дупката за монтирање : (круг) 4m_m/0. Големина на дупката за монтирање (овална) : 13x4m_m/0.16i_n (l*w); Растојание за монтирање на дупката : 42m_m / 1.65i_n, 48m_m / 1.9i_n (Tamaño del Orificio de Montaje (овална) : 13x4mm / 0.16' (l * w); Distancia del Orificio de montaje : 42mm / 1.65 '' , 48mm / 1,9 ''. Вкупна големина : 58x26x14m_m / 2.55i_n (l * w * h) (tamaño вкупно : 58x26x14mm / 2.55 '' (l * w * h h .16i_n (l * w); растојание за монтирање на дупката : 42m_m/1.9i_n (tamaño del orificio de montaje (овална) : 13x4mm/0.16' '(l * w) ; Distancia del Orificio de Montaje : 42mm / 1. Вкупна големина : 58x26x14m_m / 2.55i_n (l*w*h) (Тамањо вкупно : 58x26x14mm / 2.55' '(L * W * H). Чистење на подот. Елегантниот дизајн е совршен за дома или канцеларија .Дапис во канцеларијата на канцеларијата на металникот на стоперот за стопер на стоп на стоп на металникот 4pcsnombre del Producto : Tapón de la Porerta; Пезо Нето : 150 GContenido del Paquete : 4 PCS x Stoppe на вратата; Материјал : Главен металКолор : Тоно Плајсто; Tamaño del Orificio de Montaje : (Redondo) 4mm / 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колички со алатки за салони Еукик со тркала за фиоки и заклучување, Пластична убавина за убавина, тркалање количка за спа -шок, Медицински решетки

DEN 1284.80

Plastion ABS пластичен материјал】 Оваа салон количка е изработена од трајна ABS пластика која е отпорна на 'рѓ�

Ганфанрен не'рѓосувачки челик мулти -слој преклопен градник за решетки за долна облека за долна облека за облека за плакари Организатор

DEN 1.67

Цврст и издржлив : Направено од траен полиран не'рѓосувачки челик и дизајнот на мазниот раб можат да ги з

Шарени цветни цвеќиња Тривети за топли садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски отпорни на топлина за топли

DEN 143.84

~ 【Две големина за сите】 : Вклучувајќи : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи трив�

Beisto Baby Shoxer Топли зимски нараквици на ракавици со густа шетач за ракавици за рачно превозникот за рака за родители и старатели б една

DEN 1.67

Материјал : Интегриран од премиум ултрамека кадинена обвивка од руно и издржлива водоотпорна Оксфорд с�

Полета за салони за убавина - метална количка за метални инструменти за фризери стилисти уметници со тетоважа со 2 магнетни чинии во боја

DEN 1.67

Spoy Салон за салон Поедноставете го вашиот проток на работа со овој сад за услуги за салони Совршено за у

Тропски лимон се појавува алишта за перење со капаци за складирање на капакот за складирање на капакот, за да се кампува хотелскиот

DEN 319.84

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.