• Новак
Кинески Стил парична казна Чај Сет Чајник Сетови Дрвена Кригла Пиво Чаша Млеко Кафе Чаша Пијат Кригла Кафеава 11, 5cmx7, 8cm

Кинески Стил парична казна Чај Сет Чајник Сетови Дрвена Кригла Пиво Чаша Млеко Кафе Чаша Пијат Кригла Кафеава 11, 5cmx7, 8cm

Вреднување на стоката:
DEN 617.60

Пристапност
Во достапна форма

* Изработени од природно дрво, убави и еколошки * Издржлив за употреба и лесен за чистење . * Тоа е уредно ракотворби, па исто така совршен подарок за подгответе се да го изненадите Вашиот Сопруг, Тато, Дедо или Пријател на забавата, собирот или Претстојниот Божиќ !. * Оваа Кригла е рачно изработена со висококвалитетно дрво. Доколку имате какви било други потреби, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние сме секогаш на ваша услуга, ви благодариме за покровителството и ви посакуваме среќен живот!. Опис : - оваа Кригла е рачно изработена со висококвалитетно дрво-може да се користи и за ладни и за топли пијалоци.- Тоа е уредна рачна изработка, па затоа е и совршен подарок за подгответе се да ги изненадите Сопругот, Тато, Дедото или Пријателот на забавата, собирот или Претстојниот Божиќ !- Изработен од природно дрво, убав и еколошки - Издржлив за употреба и лесен за чистење спецификација : - Материјал : Дрво - Дијаметар : Прибл. 7,8 см / 3,07 инчи - Висина : Прибл. Пакетот од 11,5 см / 4,53 инчи Вклучува : 1 Парче Дрвена Чаша.

Главните карактеристики

- Material:
Wood
- Diameter:
Approx. 7.8cm / 3.07inch
- Height:
Approx. 11.5cm / 4.53inch
Package Includes:
1 Piece of Wooden Cup :

Избор на клиент

Челична Цевка 19мм Кардонска Челична Цевка 18мм Бесшевни Челични Цевки 17мм Челична Цевка 16мм Метална Цевка Тркалезна Цевка 15мм Челични

DEN 784.00

1 Големина на снабдување со кардонски челични цевки : надворешен дијаметар 0,5 мм 720мм дебелина на ѕидот 0,

Мулти -фит влажни суви вакуумски кеси VF2005 Општи торби за прашина за нечистотија за повеќето 10 галон до 14 галон продавница VAC брендирани

DEN 185.60

Гради за вакуумски торби му овозможуваат на корисникот да собере остатоци во торба поврзана со влезот н

80 парчиња кабелски клипови со силно лепило, управување со држачи за жица за канцелариски дом, wallид, биро, автомобил, камера, етернет,

DEN 143.84

【Белешка Пред употреба】 Осигурете се дека површините се чисти мазни, без масло, без прашина и без вода �

Екран за проекција на кино, преносен преносен екран екран 60 -130 Проекторски екран против лесни завеси 16: 9 преносни дома 3Д дигитални

DEN 3770.56

Лесно инсталиран екран на проектор, ќе можете да го расплетувате екранот и да го монтирате во буквално м

Каролина Богатства KJ1175MUK Зимски Снегулки Одмор Алјаска Маламут Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Amangny Gag сопруга сончогледна нараквица, единствено нешто повеќе лошо отколку менаџер за транспорт е, подароци за шега за жена, подароци

DEN 300.80

Совршен подарок Оваа уникатна и внимателна нараквица е врвен квалитетен подарок за сопругата што е сов�

Покрив за климатик Бекит за надворешни единици, трајно наизменично покритие за квадрат на централна единица на отворено се вклопува до 30

DEN 0.67

Премиум покривка на климатик отпорен на вода : Изработено од траен материјал со водоотпорен под обложув

WKLSRHBD ДОЛГА РАКА Тв Монтирање, ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ Ѕид Монтирање за 14-27 Инчен Телевизори Со Артикулирање На Рацете Врти Навалување Продолжување

DEN 955.20

●Универзален Држач ЗА ТВ Нашите Држачи за Монтирање На Ѕид на Тв се совршени за 1427 " LED / LCD Телевизори И М

Заварувањето на заварувањето 250-засилувач 15-метри со ладен воздух за заварување со пиштол за заварување со пиштол за заварување за замена

DEN 0.33

Премиум квалитетен 100засилувач / 150засилувач / 250засилувач со 10метри, 12метри и 15метри кабелски ладен пишт

АЕКСИТ М12 не'рѓосувачки завртки и завртки за завртки за експанзија на челик Отворена кука хардвер 130мм сидро завртки долги 2 парчиња

DEN 303.84

Име на производот : завртка за експанзија на кука; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 329g; Содржина

102 парчиња налепници на Олимп , Винил водоотпорна налепница за шишиња со вода , браници , компјутер , телефон , хидрофлакс , Олимп oreубов

DEN 110.56

Висок квалитет : Налепницата на Олимп е изработена од водоотпорен ПВЦ материјал кои се заштита од сонце

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.