• Новак
Bettomshin 195l Тајмингот Појас Гума Тајмингот Појас Запушен Индустриски Тајминг Појас Затворена Јамка Синхрони Макара Тркало 52 Заби 195mm20mm 9.525 mm Теренот Црна 1Pcs

Bettomshin 195l Тајмингот Појас Гума Тајмингот Појас Запушен Индустриски Тајминг Појас Затворена Јамка Синхрони Макара Тркало 52

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

●Димензија€ - Должина : 495mm/1931"; Ширина : 20mm/0.78"; Број На Заби : 52; Теренот : 9.525 mm; Број На Модел : 195 L. ● Добар Материјал Q - ременот За мерење на времето е изработен од врвна гума, потрајни, флексибилни, цврстина и отпорност на издолжување. ●Предности-најлонски заб со кои се соочува за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. ®Широка Примена-195l тајмингот појас се користи како повлекува мотор НА 3 D печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електрични скејтборд,DIY играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн. ●Содржина на пакетот-1 парчиња Временски Ремен x 195 L. ●Димензија€ - Должина : 495mm/19.31"; Ширина : 20mm/0.78"; Број На Заби : 52; Теренот : 9.525 mm; Број На Модел : 195 L. ● Добар Материјал Q - ременот За мерење на времето е изработен од врвна гума, потрајни, флексибилни, цврстина и отпорност на издолжување. ●Предности-најлонски заб со кои се соочува за потивко работење и отпорност на абење, временските ремени се специјално дизајнирани за линеарно движење. ®Широка Примена-195l тајмингот појас се користи како повлекува мотор НА 3 D печатач, се користи како тајмингот појас на гравирање машина, цпу машина алатка,струг планер,електрични скејтборд,DIY играчки,робот, мотоцикл и друга опрема итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Природна аметистичка сфера без штанд - Аметистична топка од скапоцен камен - топка од аметист - непречена аметистична кристална топка

DEN 0.67

Купувате 1 парче природна аметист сфера / топка Одлично за употреба во оргон / оргонит, кристални решетки

50 парчиња цветни маски за еднократно лице со слатки дизајни предиво печатени маски за хартија 4, целосна заштита на лицето за лето лето

DEN 255.84

Затворање на меки еластични ленти за уво Дишење и удобно Цветни маски за лице за еднократна употреба за

Адаптерот Mobestech Кирк Гангренбоки додатоци за замена на Акро камера Вимберли за плоча Брзо пумпа Ослободување Универзален универзален

DEN 2.67

Направено од алуминиумски материјал, издржлив и лесен Гума за заштита од гума до камера од случајно лиз�

КЛЕЛО Вратот Вентилатор Полнење Батерија Напојува Носен Агол Прилагодливи Рака слободен USB Вентилатор За Жени Мажи Отворено Спорт Патување

DEN 3.33

Неверојатно 18 Часовно Траење Ултра висок капацитет 9000m Ah батерија на полнење Ниту еден Друг Вентилатор �

Женски врвови 2023 лето Хенли кошула облечена обична тунична врвови со кратки ракави четвртина копче до ретро памучна постелнина блуза

DEN 127.52

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Заштедете 40% на 1 од секои 3 Andе ги ажурираме стилови секој ден...

Тв Штанд, Универзална Тв Штанд, ЛТТ Мобилни Тв Штанд Подот Тв ДРЖАЧ За МОНТИРАЊЕ Црна Мултифункционален Агол И ВИСИНА Прилагодлив Калено Стакло

DEN 960.00

Универзален штанд ЗА ТВ : овој држач ЗА ТВ на подот со универзален држач за ТВ дизајниран за повеќето бре

Ztexkee Metal Cutting Dies за правење картички, DIY занаетчиски јаглероден челик втиснување шаблони за дипломирање честитка за честитки за умирање

DEN 111.84

❤ Материјал : Сребреното сечење е изработено од висококвалитетен јаглероден челик, со мазни рабови, нем

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.