• Новак
Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Жирафа Печатење Кафеава Ретро Модерна

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Жирафа Печатење Кафеава

Вреднување на стоката:
DEN 216.00

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен Материјал-Не грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна Висококвалитетни патенти, силни и издржливи, оваа торба може да ве придружува долго време. Лесен за Носење - лесен организатор на патувања, лесен за носење и вклопување во ранци или чанти, одлични најважни патувања како торбичка за патување и случај за патување. Мултифункционален-Може да се користи како тоалетна торба, козметичка кеса. Погоден за одмор, плажа или теретана, надвор од спортот дури и секојдневно се користи. Повеќе Избори-обезбедуваме многу козметички кеси, тоалетни кеси, кеси за организатори во различни форми и дезени. Може да биде одличен подарок за пријателите и семејството На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Роденденот. Ексклузивно Прилагодување-она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можеме да ги испечатиме вашите омилени фотографии на торбата, само испратете ни ја сликата. Поради разликите во мониторите, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, ви благодариме за разбирањето. Ние одговараме на секоја порака во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Богатствата НА каролина 100 Години Ултра Гушкање за Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење Пијалок Ракав Гушкач Склопувачки

DEN 1.67

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Н/ А Торба За Складирање Со Голем Капацитет-Лисја Од Ананас Јорган Облека Организатор Декорација Постелнина Патент Подвижна Торба

DEN 0.33

❀€Голем Капацитет●големината на вреќата за складирање е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги ск�

Касета Со Мастило шнајдер Пастел, Стандарден Формат, Затворање Топка, Полнење За Пенкала За Фонтана и Кертриџ, Мастило За Коњак, Кутија

DEN 1262.40

Кутија содржи 6 касети Уникатно пастелно мастило Касети со мастило со затворање на топката Стандарден ф

Женски маички летни трендовски цврсти бои кратки ракави со кратки ракави V-вратот за пулвер, блуза удобна памучна маичка маици врвови

DEN 127.84

Топ на женски краток ракав Туника Направени во САД или увезени Стандард : 714 дена испорака / забрзана : 35

IEASEljt Ѓубре Може Домаќинство Тоалет Нерѓосувачки Челик Нога Дома Дневна Соба Кујна Спална Соба Згусне Покриени Тивок Хотел Домашна Канцеларија

DEN 375.84

Идеален за бањи, канцеларии и домашни мијалници Антиносат и удобно педалата, нелизга лента хуманизиран

Решетка Торба За Ѓубре Пластична Кеса Држач Диспензери Преклопна Висечка Торба За Складирање Кеси За Отпадоци Држач За Домаќинство

DEN 127.84

Висока јачина и отпорност на абење Тип : како што е прикажано Изработен од висококвалитетен материјал, к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.