• Новак
Волфронт Туш Врата Лизгачки Тркала Тркачи Внатрешна Лизгачка Врата Макара Ролери Замена Одредување Делови 22мм За Дома Бања, Прозорец Макара

Волфронт Туш Врата Лизгачки Тркала Тркачи Внатрешна Лизгачка Врата Макара Ролери Замена Одредување Делови 22мм За Дома Бања, Прозорец

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за сите видови туш врати, за да се осигурате дека вашата врата непречено се лизга Лесна инсталација, за да се осигурате дека вратата за туширање може лесно да се отвори. Макара за врата за туширање, низок шум при движење, погоден за секојдневна употреба дома. Користење висококвалитетна легура на цинк + пом материјал, издржлив и отпорен на абење. Лизгачкото тркало на вратата за туширање е извонредно изработено и може да се користи долго време. Погоден за сите видови туш врати, за да се осигурате дека вашата врата непречено се лизга. Лесна инсталација, за да се осигурате дека вратата за туширање може лесно да се отвори. Макара за врата за туширање, низок шум при движење, погоден за секојдневна употреба дома. Користење висококвалитетна легура на цинк + пом материјал, издржлив и отпорен на абење. Лизгачкото тркало на вратата за туширање е извонредно изработено и може да се користи долго време. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Макара За Врата За Туширање : Легура На Цинк + Тежина НА ПОМ : Прибл.2 Мл Големина На Производот : Прибл. 116х25мм / 4, 6х1, 0ин Дијаметар На Тркалото : Прибл.9 Во Пакетот Листа : 1 х Тркало 1 х Додаток 1 х Виси Парче.

Главните карактеристики

Item Type:
Shower Door Pulley
Material:
Zinc Alloy + POM
Weight:
Approx. 232g / 8.2oz
Product Size:
Approx. 116x25mm / 4.6x1.0in
Wheel Diameter:
Approx. 22mm / 0.9in
Package List:
1 x Wheel:
1 x Accessory:
1 x Hanging Piece:

Избор на клиент

ЦВУ 1-1/8 Датотека Кабинетот Брави Со Клучеви 3 Пакет, Камери Брави Клучеви Слично, Цинк Легура Поштенско Сандаче Заклучување Безбедна Р. В.

DEN 1.00

Солиден и Издржливзаклучувањето на кабинетот за датотеки е изработено од прецизна технологија за леењ�

Произведено Во САД Прескот Пластика 1 Инчен Квадратен Винил Приклучок Вметнете, Гумени Крајот Капа За Метални Цевки, Ограда, Лизгање Вметнете

DEN 2.67

КАКО ДА СЕ ВКЛОПИ : Одговара на 1 инчен квадратна цевка или цевка (1 X 1 надворешен дијаметар) и може да се п�

Јардве 2 парчиња Кутија Кабинет Кука Метал и куки Месинг Куки За Виси Подарок Кутија Антички Месинг Хасп Дрво Кабинет Кука Брави

DEN 114.56

ШАРКИ И БРАВИ ЗА КУТИИ за НАКИТ Античката завршна обработка ќе работи добро со вашата кутија КУТИЈА ЗАТ�

Сарватр Акрилни Додатоци За Бања | Розово Злато Држач За Ролна Хартија За Тоалетно Ткиво | Розово Злато пвд | Розова Серија Бања/Кујнски

DEN 504.00

Изработени Од Акрилик, Издржлив И Отпорен На ' Рѓа, Супериорен Квалитет Држи Декоративен Дизајн : Држач З

Двоен силен притисок за отворање на кабинет за магнетна алуминиумска легура го фаќа допир на вратата за да се врати тампон, повлечете

DEN 1.33

Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизгање на вратата Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизг�

Магија четири 8 Пакет Преклопни Шарки За Задник, Шарки За Шарки Од Нерѓосувачки Челик Шарки На Шарките На Вратата На Кабинетот Преклопни Шарки

DEN 143.84

Врвен Квалитет : шарките на сребрениот ормар се изработени од алуминиумски материјал, издржливи и цврст

Vilful 2 компјутери за вшмукување куки куки за куки за вшмукување куки за вшмукување куки за куки за прозорци за копчиња палто wallидови,

DEN 1.00

Закачалки за вшмукување чаши можат да ги суспендираат крпите, бањите, завесата за туширање во бања или л

T Hinge Tee Hinge T каинг шарки Пролеана шарка порта Шлачка штала шарка ограда шарка врата врата кована од шушкање со завртки, пакет од 8, 6

DEN 3.33

Големина : 150мм*70мм*1,3мм (5,9 инчи*2,76 инчи*0,05 инчи) Дизајнот на контрабурните дупки го прави совршен за завр�

Тервере Беа Полица За Бања Полица На Ѕид Железна Ѕидна Полица Ретро Индустриски Ветер Едноставни Ѕидни Полици За Дневна Соба Решетка

DEN 224.00

Без алатки, без дупки, без дупки, само излупете го капакот и инсталирајте го лепилото, што спречува какво

Раксинбанг Земја Ковано Железо Дрво Црево Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ролна Едноставна Хартиена Крпа Големина На Држачот За хартиена

DEN 1126.72

Материјал : ковано железо, цврсто дрво Големина : 20см * 15см * 15см Процес : лак за печење Силен носивост : ста

КЛХГ Црн Држач За Тоалетна Хартија Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Ролна Мобилен Телефон Решетка За Ѕид Кујнска Хартија Држач

DEN 2.67

Име на бебето : држач за ткиво Материјал На Телото : Простор Алуминиум Површинска обработка : црна Име на

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.