• Новак
2 Женски Бонбони Боја Божиќ стил дијамант обложени гроздобер фиба тока орнаменти

2 Женски Бонбони Боја Божиќ стил дијамант обложени гроздобер фиба тока орнаменти

Вреднување на стоката:
DEN 252.80

Пристапност
Во достапна форма

● Широки прилики < моден стајлинг мала фиба, погодна за забави, прослави, родендени, банкети, секојдневно носење и други прилики Совршен подарок за девојка, сопруга, сестра, мајка, близок пријател. Овие слатки клипови за коса одговараат на секаков вид коса, вклучувајќи густа, тенка, кадрава, фина, кратка или долга коса!. За да не се распадне густата коса. Ако барате едноставна, но привлечна фиба во боја за да создадете половина коса или со искривена коса, тогаш сигурни сме дека ќе ви се допадне оваа фиба, цврст материјал и фантастичен дизајниран клип нема да бидете разочарани. Нелизгачки, висококвалитетни стеги за Канџи се направени од цврста пластика која нема да се скрши при паѓање. Моќните метални пружини и малите внатрешни заби помагаат да се задржи косата затегната. Вашиот нов џиновски клип за канџи. Quith Chills Се двојно спакувани за да се осигураат дека клештите се во добра состојба за време на пратката. Тимот ќе ви гарантира 100% шопинг искуство, доколку има некаков дефект во нашата фиба, ве молиме контактирајте не. Во согласност со актуелниот моден тренд, погоден за жени и девојки. Големите клипови се добри за густа коса и погодни за секојдневни стилови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

13х4 Чипка Фронтално Затворање Бран На Телото Транспарентна Чипка Фронтали Со Бебешка Коса Необработени Девствена Реми Човечка Коса Уво

DEN 639.84

●Материјал За Коса со Фронтално Затворање на Чипка : 100% необработено бразилско реми човечка коса 13х4 чи�

Џебно преклопено трепкање чешел за коса, виткање чешел за коса за брада, чешел за прекинувач, не'рѓосувачки челик пролетен џебно масло

DEN 207.68

Дизајнот на четката за четкичка на Switch е погоден за операција со една рака и копчето за едноставно преки

висесани Бербер Кејп Симпатична Риба Рак Бран Кит Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење Крпа

DEN 2.67

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

ABOOFAN 10pcs Машна Врски Дама Барети Вратоврска Канцеларија За Мода Комплет Бенд Лак Затворач Еластична Вратот Девојки Пунџа Клип Јака Мрежа

DEN 696.32

Морнар Костум Лак : Носењето вратоврска на вратот на банкет или конференција може да ја отелотвори елег�

Кератин лек BTX Бразилска терапија xtreme Дневно користете шампон кондиционер поставен со арган масло биотин сулфат бесплатно Заштитете ја

DEN 479.84

Го навлажнува скалпот, како и косата Го зголемува растот на косата Свмити сув и чешање на скалпот / кожат

Симпатична Готвачка Готвачка Берберска Наметка За Сечење Коса, Салонска Наметка За Фризура За Возрасни, Деца, Мажи За Сечење Коса, Смешни

DEN 0.33

Полиестер €Висок Квалитет Наметка За фризура Со Бербер за мажи е изработена од мек, водоотпорен и дише �

Leafinty цврста лента за шампон и балсам поставена за нормална и сува коса - бесплатна сулфат, природна, еко -пријателска, одржлива, нула отпад,

DEN 527.84

Чиста и здрава и убава коса : Цврстите шипки за шампон и балсам се погодни за сува и нормална коса, ја хра�

Бетинас Булчински Коса Страна Чешел Цвет Роза Кристал Свадба Коса Клип Рачно Изработени Деверуши Коса Парче Додатоци За Жени Девојки

DEN 191.68

Ставка гроздобер невестински рачно изработен чешел за коса од роза (1 еез) Материјал Исклучителна шнола

Внатрешна СМИСЛА Органска Убавина-Природна Светла Рамнотежа Виолетова Тонирање Регенератор | Нетоксични, Без Суровост Нега На Коса

DEN 192.00

Чувајте Ја Бојата Ладна Со Овој Регенератор За Виолетово Тонирање, Внимателно Изработен За Да Го Неутра

Парцелона француска Класична Савана Светлосна Школка Голема 5 1/2 Целулоиден Сет од 2 Испреплетени Спојки За Стегање За Коса На Вилицата

DEN 1.00

Произведено Во Франција; Додатоци За Коса Од Парцелона Големината на канџите е Прибл 5,5 инчи (14 см) Пакет�

Природен Виолетов Восок за Коса, EFLY 4.23 oz-Виолетова Пепел ЗА Еднократна Употреба DIY Фризура Бои Восок За Коса, За Забава Косплеј Лесно

DEN 2.33

100% ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Изработени од растителни екстракти, без иритација на скалпот, еколошки и без штет

Куќа на дрвени кучиња Амбесон Пајсли, современа илустрација на персиски стил Пајсли и обрасци, печатење, затворено и надворешно преносно куче

DEN 2.00

Мерења 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.