• Новак
2 пакувања Златенвард туш стаклена врата шарки од не'рѓосувачки челик туш кабини врати за замена на шарки, туш порта хардвер 180 степени Агол на отворање, полирана хр?

2 пакувања Златенвард туш стаклена врата шарки од не'рѓосувачки челик туш кабини врати за замена на шарки, туш порта хардвер 180

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Премиум материјал : шарките на вратата се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик со завршна обработка на сатен никел Со дебелина од 4 мм, шарките на стаклената врата може да бидат цврсти и издржливи со години, обезбедувајќи долгогодишна употреба без никаква деформација, гребење или абразија. Карактеристики : Се вклопува со стакло со 8мм-12мм или 1/3 "до 1/2" дебелина, најголемото лежиште е 40 фунти по шарка, стакло до стаклени држачи. Овие шарки за замена на вратата од 180 ° се отворање на двонасокот, тие автоматски ќе се затворат од 25 степени, донесувајќи поголема флексибилност и погодност. Вклучување на пакетот - кутија од 2 шарки доаѓа со 2 хексадецимални клучеви. Едногодишна гаранција : Уживајте во придобивките од нашите горди услуги на клиентите, доколку имате проблем или истрага, ве молиме слободно контактирајте не во секое време!. Имаме над 10-годишно искуство во хардверската индустрија. Со доверлив квалитет и одлични услуги на клиентите, можеме да се осигураме дека би имале многу задоволно искуство за купување. Изберете Goldenwarm, осветлувајќи го секој агол во вашиот дом!. Кога инсталацијата е помеѓу wallидот и стаклото, треба да ги изберете шарките со агол на отворање од 90 °.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фиока копчиња | керамички копчиња Врата Во собата на 10 | копчиња за кабинети И фиоки | кабинетот копчиња | фиока повлекува и копчиња | плакарот

DEN 3.33

Елегантен Рачно Печатен Кабинет Повлекува : сите наши прекрасни Влечења на Кабинетот се рачно изработе�

Џојанги 12 парчиња Бела Керамичка Тиква Кабинет Копчиња, Гроздобер Фиока Копчиња за Кабинети, Комоди &засилувач; Бања, Врата Копчиња &засилувач;

DEN 3.33

Издржлив Керамички Материјал : нашите гроздобер копчиња од кабинетот од тиква се изработени од високок�

Новисдомик за отпечатоци од отпечатоци, заклучување на отпечатоци со клуч за резервна копија, водоотпорно заклучување на IP65 за шкафче,

DEN 1.00

【Погодно и безбедно】 Капка за отпечатоци од прсти може да снима до 20 различни прсти, прстот е клучот, от

Лагало 2 пакет 224мм/8,8in златен кабинет рачки злато влечење рачка лизгачка порта гардероба шкаф плакарот пролеа гаража кујна градина златна

DEN 95.84

【Широко користено : : што се применува за дома, кујна, канцеларија, хотел, училиште, бар, штала, магацин,

Поддршка за поддршка на багаж 4 парчиња, за поддршка на куќиштето на куќиштето на куќиштето за да остане шарки кутија за играчки за поддршка

DEN 2.00

Заклучување на шарката : Се одликува со фиксна функција и не е лесен за 'рѓа и тешко, за да можете да го ко�

Броеви за поштенско сандаче умираат намалување на декл рустикален стил цвеќиња, број на куќа Адреса стан канцеларија налепници знаци

DEN 159.84

【Рефлексивни броеви лесни за пронајдени】 дебели рефлексивни броеви на намалување на умирање даваат и�

CFSNCM кабинетот влече фиоки за фиоки црно сребро портокалово злато скриени рачки од не'рѓосувачки челик кујнски шкаф мебел хардвер

DEN 2.00

Портокалово злато (затоа што сликата и златната боја се малку различни, бојата е повеќе како портокалов�

Јагода 10 парчиња морски 316 Мини чамци од не'рѓосувачки челик Фендер кука карабинер подлога очите морски пловидба сребрени фендер куки

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, издржлив и отпорен на корозија Универзално вклопување, погодно и за внатрешна и з�

Апартмани 3 парчиња натоварени врата, мебел за топка хардвер мебел од не'рѓосувачки автоматски лежишта на котли за шарки никел пролетни

DEN 0.67

Врши за преклопување од не'рѓосувачки челик : Апликации : Овие шарки може да се монтираат на прозорци, пр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.