• Новак
Возрасни Стари Лица Инконтиненција панталони/Пвц Пластични Инконтиненција Панталони/Пелени/Пелени Капак / во / Пелена Џеб/Еднократно Водоотпорен, Д, XXL

Возрасни Стари Лица Инконтиненција панталони/Пвц Пластични Инконтиненција Панталони/Пелени/Пелени Капак / во / Пелена Џеб/Еднократно Водоотпорен,

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пелени за повеќекратна употреба се погодни за постари пациенти со блага уринарна инконтиненција и нарушувања на движењето, идеални за семејства, болници и домови за стари лица, може да се мијат стотици пати, економични и издржливи Лесен е за употреба, супер мек и удобен и брзо се суши. Тоа ќе ви даде големо искуство. ● Универзално вклопување, прилагодлив струк, растегливи нозе, отпорен на истекување, удобен и самоуверен. Чувајте го вашиот кревет сув со пелени за возрасни. Помага во намалување на видливите протекувања. Трчање, пешачење, вежбање, вежбање, секојдневие без да се грижите за протекување. ● Идеален за заштита од лесна инконтиненција, тежок проток на менструален циклус и постпартален гас. Странични рабови запечатени со топлина без странични протекувања, целосно сечење и екстра широко меѓуножје. ● Оваа платнена пелена е еднократно, економична и практична. Ќе заштедите повеќе пари отколку да купувате пелени за еднократна употреба. Опсег на примена : Погоден За возрасни со телесна попреченост како што се постари лица, жени со посебни потреби, бремени жени итн. Удобност и удобност за родителите. Пелени за повеќекратна употреба се погодни за постари пациенти со блага уринарна инконтиненција и нарушувања на движењето, идеални за семејства, болници и домови за стари лица, може да се мијат стотици пати, економични и издржливи. Лесен е за употреба, супер мек и удобен и брзо се суши. Тоа ќе ви даде големо искуство. ● Универзално вклопување, прилагодлив струк, растегливи нозе, отпорен на истекување, удобен и самоуверен. Чувајте го вашиот кревет сув со пелени за возрасни. Помага во намалување на видливите протекувања. Трчање, пешачење, вежбање, вежбање, секојдневие без да се грижите за протекување. ● Идеален за заштита од лесна инконтиненција, тежок проток на менструален циклус и постпартален гас. Странични рабови запечатени со топлина без странични протекувања, целосно сечење и екстра широко меѓуножје. ● Оваа платнена пелена е еднократно, економична и практична. Ќе заштедите повеќе пари отколку да купувате пелени за еднократна употреба. Опсег на примена : Погоден За возрасни со телесна попреченост како што се постари лица, жени со посебни потреби, бремени жени итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кигаи Водоотпорна Влажна Торба Поставете Убави Цвеќиња Влажни Суви Кеси За Платнени Пелени Торбичка За Перење Со Рачка Организатор

DEN 143.84

[2 Пакувајте Влажни Вреќи Големина] : Големиот е 11,8 х 14,2 инчи, Малиот е 5,9 х 8,7 инчи 2 различни големини влаж�

Ранец за торба за бебиња со Менување Станица-Водоотпорен, Голем Капацитет ОД 30 ЛИТРИ За Момче, Девојче, Мајка, Тато - Патна Торба За Бебиња

DEN 511.84

[Торба за пелени За менување Станици] Нашата торба за пелени има станица за менување што може да се проши

Епл Парк Органски Фарма Пријатели - Коко Нилски Коњ Кадифен Бебе Играчка За Новороденчиња, Доенчиња, Мали Деца-Хипоалергични, Органски

DEN 1.00

Органски Памук, Кадифен Коко НИЛСКИ коњ Кадифен Коко е гушкачка, флопи играчка за бебиња со штракаат во

МОМУВО Пелена Торба Ранец, Ватиран Бебе Торба со Менување На Рампа &засилувач; Шетач Ремени &засилувач; Цуцла Случај, Големи Патни Пелени

DEN 583.68

Лесна, водоотпорна полиестерска ткаенина која е отпорна на нечистотија и отпорна на вода Додадовме рак�

Мермер Ананас Овошје Печати Влажна Сува Торба 2 Пакет Со Патент, Крпа Пелена Торба Организатор Торбичка Водоотпорен Еднократно Влажна

DEN 223.84

Големина : Голема влажна кеса "11, 81х13, 46 инчи", мала влажна сува кеса "5, 12х8, 66 инчи"; Пакет : 2 парчиња влажна �

Божиќен Цвет Шарен Еднорог 2 парчиња Водоотпорна Влажна Сува Торба За Еднократно Перење Бебешка Ткаенина Пелена Торба Со Два Џебови Со Патент

DEN 0.33

?●ГОЛЕМИНАголемата влажна сува кеса е 11, 8х13, 4 инчи, малата влажна сува кеса е 5, 1х8, 6 инчи, доволно голем к

Жолта Портокалова Црвена Виолетова Сина Зграда Шема Торба За Пелени Ранец Торби За Менување Пелени За Бебиња Мултифункционална Торба За Патување

DEN 703.84

Голем Капацитетторбата за менување се одликува со добро организирана структура и секакви корисни џебо�

висесани Слатки Џуџести Денот На Свети Патрикс 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа

DEN 0.67

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

висесани Среќен Божиќ Снешко 2 парчиња Влажна Торба со Џебови Со Патент Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени За Патување,Плажа,Дневен

DEN 191.84

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Огледало За Тркалезна Бања Лоје 0-3 Години Покривка За Покривање На Крпа Завиткајте Бебе За Пелена Еднократно Со Прилагодливи Производи

DEN 2.00

ПЕЛЕНИ ШТО ДИШАТНЕМА ПОВЕЌЕ ОСИП на ПЕЛЕНАТие Се Дизајнирани Така Што Нема Пластика Во Контакт со Кожат

висесани Смешни Мрзливи Држејќи Срце 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени

DEN 191.84

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Октопод И Медуза Слатко Морско Суштество Торби За Торби За Пелени Ранец За Мумии Торба За Пелени Со Голем Капацитет За Нега На Бебиња

DEN 0.67

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.