• Новак
ExpressItBest 20oz Skinny Tumbler со знаме на Филипини Филипини, Пино - Тули и САД

ExpressItBest 20oz Skinny Tumbler со знаме на Филипини Филипини, Пино - Тули и САД

Вреднување на стоката:
DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Не само што овој Tumbler е нешто за убавина, туку ќе ги задржи вашите топли пијалоци топло, а ладните пијалоци ладни Овој Tumbler ќе одржи 20oz и вклучува јасен капак и метална слама за еднократна употреба. Сликата го покрива Тумблер во целост и истата е истата слика од обете страни. Вашето омилено знаме што видно раселено од горе до дно. Двојните wallsидови обезбедуваат дополнителна изолација за подобро да ја задржат температурата. Нема проблем со кондензација на оваа кригла!. Овој Tumbler е идеален начин да ја покажете вашата гордост. Тие прават одлични подароци, се вклопуваат во кој било држач за чаша и ќе им донесе насмевка на сите. Тоа е прилично, издржливо и ефикасно. Дизајн на вакуумска изолација со двојни wallидови, тој се служи со 18/8 не'рѓосувачки челик од храна. Тоа помага да ги одржувате пијалоците со вистинска температура со часови (чувајте ги пијалоците топло три часа и ладно девет часа). Премиум материјал го прави никогаш да 'рѓа, потсмев без кондензација и лесен за миење. Класичните и патувачите на патувања можат да се користат како чаши за вино, чаши од шампањ, чаши за вода или чаши за патувања со спортски навивачи, погодни за забави, излети, патувачки патувања, чамци, плажа, базен, кампување и пешачење, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ШИПТ Нелеплива Тава Триделен Комплет, Без Мрсен Чад, нелеплива Тава, Комплет Тенџере, Комбинирана Тава Со Рамно дно, Тенџере За Супа

DEN 0.67

Нелеплив и лесен за чистење : листот од лотос е нелеплив, површината лесно се чисти, здрава и еколошка, не

ШИПТ 24см, 26см Медицински Камен Нелеплив Слој На Тава-Торта Торта Палачинка Креп Производител Рамна Тава Решетка Појадок Омлет Тави За Печење

DEN 3.00

За сите извори на топлина индукција греење / Гас / електрична печка Нелепливи перформанси, здравје, го�

Lepsjgc чајник темно зелен златен раб керамички чај постави кафе чаша чаша креативна едноставна домашна чаша чаша чаша сад за складирање

DEN 1.33

Удобна голема рачка, лесна за држење, стабилна и практична Материјал : Керамика Сетот за чај вклучува : 1 �

Ножици на лакикајд не'рѓосувачки челик Екстра голема пилешка коска домаќинство скара ножици исечени рибино месо исечено морска храна

DEN 1.33

Усвојување на патентирани патентирани сечила на титаниум со високи перформанси, кои се потешки и потра�

PDGJG креативен фрижидер магнетски кутија за магнетно складирање виси заштеда на простор кујнски сад за полица за садови кујнски прибор

DEN 2.33

Направено од материјал, тој е отпорен на абење и издржлив за употреба Решетката за складирање може да по

Луксузно гарнир за складирање на садови решетка за зеленчук сад за сад за сад за решетки за кабинет за кабинет, кујна кујна, гарнир

DEN 358.40

Рак за складирање на зеленчукПогоден за долгорочна употреба, со цврсти материјали, обезбедува најдобар

Богатства на Каролина CJ1082-ETBC буква и фудбалски кардинал и бело високо момче гушкач, може да се подигнат ракав со ракав со ракав машина

DEN 111.84

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

Дизајнифицирајте го ортодонтот воспоставен EST. 2017 година, 15oz боја Промена на кригла HEX чувствителна магична чај-чаша рачка, подароци

DEN 0.33

Магична кригла со активирање на топлина : Истурете во топла течност и гледајте го текстот и дизајнот маг

Пакет за корпи за чај од мајката - Ден на мајката на роденденот - Вклучува торби со чај од пеперминт, прицврстувачи, стапчиња за мед од

DEN 1.67

Кригла Чанти за чај од пеперминт Нане стапчиња за мед Кошница за еднократна употреба и сет за бонус педи

Камиди прилагодлива стаклена решетка под кабинетот, 4 реда Стемвер стаклен метал држач, висечки очила за складирање на закачалка

DEN 672.00

Железо Лесно за инсталирање без алатки, нема потреба да вежбате дупки и нема оштетување на вашиот кабин�

4 пакувања со ладен кафеав кафеав кафе - ракав за изолатор за ладни пијалоци, држач за неопренови чаша за кафе Старбакс, кафе Данкин , одговара

DEN 3.33

【Она што го добивате】 : Пакетот вклучува 4 парчиња неопренови кафе во различни големини за да одговара �

Пумкин среќен Ноќта на вештерките лилјак преклопено рамо торбичка торба за еднократна употреба на намирници, тешка школа торба торба за шопинг

DEN 1299.20

【Голем капацитет и издржливост】 Оваа торба за намирници што може да се употреби има голем капацитет Не

Зауја лимон деца шише со вода со слама капаци со двојно wallид изолиран од не'рѓосувачки челик за еднократна употреба за безобразност

DEN 265.60

❤ 【Уникатен дизајн】 Оперативниот систем со еден клик го олеснува отворањето Рацете на мали деца лесно

Хемотон гроздобер чај сет кинески чаши чај чаши керамички чај чаши кинески чаши чајфу чаши јапонски чаши чај порцелијан азиски чај чаши

DEN 1.33

Усвоени материјали за супериорен квалитет, тоа ќе ви служи за следните години Површината е мазна, а изра

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.