• Новак
Американски Половина Долар Комеморативна Монета 1926 Странска Копија Сребрена Позлатена

Американски Половина Долар Комеморативна Монета 1926 Странска Копија Сребрена Позлатена

Вреднување на стоката:
DEN 112.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и изработена од вистински хеви метал за да се осигура дека се чувствува. Пакет : Секоја Монета Со Јасна Капсула За Монети. Употреба : Декорација На Домашна Канцеларија, Деловни и Празнични подароци, Одбележување На Колекцијата Природни Занаети. Почитувани, оваа стара Монета е направена Од Месинг; старата Монета е обложена со 925 сребро. Овој производ е рачно изработени занаети. Тоа не е сребрена монета за тргување, но вреди вашата постојана колекција. Материјал : Железо Позлатени Злато. Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и изработена од вистински хеви метал за да се осигура дека се чувствува. Пакет : Секоја Монета Со Јасна Капсула За Монети. Употреба : Декорација На Домашна Канцеларија, Деловни и Празнични подароци, Одбележување На Колекцијата Природни Занаети. Почитувани, оваа стара Монета е направена Од Месинг; старата Монета е обложена со 925 сребро. Овој производ е рачно изработени занаети. Тоа не е сребрена монета за тргување, но вреди вашата постојана колекција. Спецификација : Материјал : сребрен процес на Обложување : Состојба На Леење : 100% Сосема Нов Висококвалитетен Дизајн : Тркалезни, Двојни Страни Почитувани, оваа стара Монета е направена од Месинг; старата Монета е обложена со 925 сребро.

Главните карактеристики

Material:
silver plated
Process:
Die Casting
Condition:
100% Brand New High Quality
Design:
Round,Double Sides
Dear, this old Coin is made of Brass; the old Coin is plated with 925 sterling silver. This product is handmade crafts. It is not a tradable Replica silver coin, but it is worth your permanent collection.:
Note:
1
2:
Due To The Difference In Different Display Screens, The Picture May Not Reflect The Actual Color Of The Product, Hope Understanding, Thank You
Packing List:
1 x Hobo Nickel Coin :

Избор на клиент

Миомастер Мини Пиштол За Масажа На Телото За Спортисти-Рачни Масажери за Вратот &засилувач; Мускулите На Грбот Длабоко Ткиво За Обновување

DEN 1.33

Мини Ударниот Пиштол За Масажа : Дизајниран Од физиотерапевти, нашиот пиштол за болки во мускулите за вр

Росавида Деца Преклопен Чадор-Автоматски Отворен Цртан Филм-Ув Заштита-Патнички Чадор Компактен Ветроупорен За Девојчиња Момчиња Жени

DEN 287.52

МАТЕРИЈАЛИ преклопниот чадор На Нашето дете е изработен од водоотпорна ткаенина за удар со 8 армирани р�

01 02 015 Фитнес Јаже За Скокање, Безбедна Површина Против Ликвидација Прескокнување За Дневна Соба За Канцеларија За Спална соба за На

DEN 3.33

Едноставна глава со јаже, лесна за прилагодување на должината, погодна за употреба на сите видови луѓе В

Облека Штипка За Облека Перење Домашни Стеги Штипки За Стегање Фиксна Канцеларија Пластика Фиксирање Базен За Домаќинство Дневна Надворешна

DEN 364.80

Виси Крпа Стегач : Ветроупорен клип е лесен и пренослив, можете да ги чувате во вашиот ранец кога Штипки �

Didiseaon Кристална Топка Со Штанд Кристално Гледање Топката Јасно Стакло Топката Маса Центар Фенг Шуи Гатање Сфера Богатство Кажува

DEN 0.67

Изработена од издржлив материјал, кристалната топка со држач е безбедна и сигурна, служејќи ви некое вр�

Нуопаплус Електричен Масажер За Гради, Електричен Градник За Масажа, Без Прстени, На Полнење, Масажер За Зголемување на Градите за Зголемување

DEN 2.67

Пет режими на вибрации, автоматски префрлете се во рок од 330 секунди, слично на вистинските техники за ма

DSJ Прозорец Чистење Пол 3.6 - 11m Камион За Перење Четка Со Пол Систем За Чистење На Прозорци Фотоволтаични Панел Чистење Камиони Чистење

DEN 240.00

●Чувајте Ја Вашата Безбедност : Дали Сеуште Се Грижите За Чистење На Голема Надморска Височина? Нашите �

Јиндер 12 Пакувања Пластична Проѕирна Тава За Храна 1/6 Големина Наредена Поликарбонатна Тава Со Индикатор За Капацитет Ресторан

DEN 703.84

Големина на пакетот : ќе добиете 12 парчиња контејнери за складирање храна, секој има димензии 6,9 х 6,5 х 6 и�

KLKCMS КУТИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТАЈМЕР Кутија За Заклучување Кутија За Заклучување Кутија За Складирање Во Фрижидер Кутија За Заштеда

DEN 2.33

* Погодно За Употреба : кутијата за заклучување може лесно да се состави без алатки Има 4 дупки на страна

РАЗУМ Цврсти Клучни Кабинети Лозинка Заклучување Клуч Кутија Ѕид-Монтиран Канцеларија Домашен Автомобил 36-Цифрена Кутија За Управување

DEN 3.33

●Опции со повеќе големини● : можете да поставите клучеви од автомобилот, обични клучеви, дизајн на брое

Меур Ѕид Цевка, Воздух Меур Аерација Цевка Аквариум Воздушна Пумпа Аерација Цевка, Аквариум Аквариум Меур Цевка За Домашна Аквариум

DEN 763.20

Изработен од висококвалитетен материјал, нетоксичен, безбеден, издржлив и исто така еколошки Воздушнит

СОИМИС Џебен Персонал Електронска Табла Што Може Да Се Повлече Покажувач На Наставници Телескопски Рачен Презентер Рачен Покажувач

DEN 2.33

Иглата за табла во училницата се чувствува одлично во раката, цврста и удобна, удобна рачка за сунѓер, цв

Марг 5В 2А АЦ Адаптер Напојување Ѕид Кабел За Напојување Кабел За Напојување За Коби Кирос Андроид Wi - Fi таблет utader Кабел За Напојување

DEN 1.67

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Мала Козметичка Торба, Елегантни Чанти За Шминка, Торбичка Со Патент, Подароци За Жени, Организатор На Додатоци За Водоотпорни Тоалети

DEN 1598.40

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.