• Новак
Замена на батеријата за Le ThinkPad Helix 2 00HW010 SB10F46442 SB10F46448

Замена на батеријата за Le ThinkPad Helix 2 00HW010 SB10F46442 SB10F46448

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Тип на батерија : Ли-полимер.1 x 4,35мм тежина : 435.4 V, капацитет : 4800m Ah, WH : 35. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Тип на батерија : Ли-полимер.1 x 4,35мм тежина : 435.4 V, капацитет : 4800m Ah, WH : 35. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38.

Главните карактеристики

Избор на клиент

BESPORTBLE 2pcs Тепач Тепач Прашина Тепачи Swatter Пластика Долга Рачка Хотел Дома Дневна Соба Отстранување Прашина Сушење Чистење Прашина Памук

DEN 758.40

Тепач на тепих И Килим : тој е мек, удобен со нелизгачки стисок Тепач на тепих И Килим : со мека текстура и

1 Pckchitchen Вшмукување Чаша Мијалник Решетката За Одвод Сунѓер Држач Кујнски Мијалник Сапун Решетката Решетката Бања Додатоци Организатор

DEN 2.33

Вшмукувачката Чаша Може Безбедно Да се Закачи На Ѕидот Забелешка : Може Да Има Мала Грешка За Големинат�

Абоофан 10 парчиња свадбени места за свадби картички Флорални табели место картички Рустикални картички за седење за свадби на настани

DEN 0.67

Овие картички за место спарени со нашите броеви на табели за совпаѓање се сигурни на одредена елеганциј

РЕШЕТКАТА За Сушење Садови ЖУАН Преку Мијалник, Полица За Одвод На Садови Од Нерѓосувачки Челик Голем Компактен Држач За Прибор

DEN 3359.84

✿Содржина На ПакетотПовеќенаменска Решетка За Сушење Садови Со Едно Ниво Со Куки За Држач За Прибор,Др�

Анголии чисти очила акрилни очила за очила за рамка за грешки на очила за очила за очила за очила за очила за сонце, држач за рак на очила

DEN 0.33

Одлични акрилни очила за очила за прикажување очила за сонце, очила за читање или секојдневни очила дом�

Случај со моливи на Героткр, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, среќна нова година 2022 година

DEN 1092.80

★ Моливцина Големина на случајот : 19x7 ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моливи е изработен

Ouss гардероба за лифт за лифт, закачалка за лифт за лифт, гардероба гардероба, се повлекува висечка железница за висечка облека 22,8.31

DEN 2.33

Белешки : Оваа ставка вклучува само закачалки, не сите додатоци освен закачалки Повлечете ја раката неж�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.