• Новак
БАТЕРИИ ЗА Домаќинство НА НОКС Батерија НА Полнење 2s2p 4.4 Ах 18650 Литиум-Јонска Батерија 7.4 V 4400 Mah Батерија Со Пхб Жици 1 Парчиња

БАТЕРИИ ЗА Домаќинство НА НОКС Батерија НА Полнење 2s2p 4.4 Ах 18650 Литиум-Јонска Батерија 7.4 V 4400 Mah Батерија Со Пхб Жици 1 Парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

ниско само-празнење нема мемориски ефект. Животен циклус> 500 пати. анти-преоптоварување, производство на краток спој. прилагодена големина и флексибилна. ниско само-празнење. нема мемориски ефект. Животен циклус> 500 пати. анти-преоптоварување, производство на краток спој. прилагодена големина и флексибилна. Број на модел : 18650 батерија 2s2p 4400mah батерија : 38 * 38 * 68mm Type : Li-Yonweight : 220grated капацитет : 4400m Ah Voltage : 7.4 влакно само-празнење. нема мемориски ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Норвешка Знаме Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување На Декор За Ѕидна Вечера Во Домашна

DEN 1.67

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од ко�

АНИТАНТ 9 Слоеви Капак На Камион Водоотпорен Капак За Мал Камион За Сите Временски Услови Капак За Пикап Лесен Капак За Камион За Град

DEN 2.33

`+Новотехнолошки МатеријалАНИТАНТЕН новотехнолошки вистински повеќеслоен автомобил coverIt може да се ко�

Фомијес Силиконски Контејнери Четка За Боја Организатор Држач За Четка За Шминка Организатор Силиконска Козметичка Четка Алатка

DEN 3.00

Можете исто така да ги чувате вашите козметички алатки како што се четки за шминка, пенкала за козметика

ВИКАСКИ Орнаменти Креативни Скалила Паста Стерео Керамички Плочки Налепница Плочка Налепница Скалила Кат Украс Водоотпорен Нелизгачки

DEN 0.67

Погоден за секој чист мазен ѕид, плочки, соба, плакар, итн Изработен од врвен пвц материјал за издржлива �

SHYPT Четка Сунѓер раце слободен Перење Сунѓер Абсорбента Гума Еден Џогер Нето Домаќинство Рамен Преклопен Вода Гаснење Памук Четка

DEN 1033.60

Еколошки пп материјал, зајакнување на телескопска прачка од нерѓосувачки челик, добра цврстина, силна н

СОЛУСТ Магнетни Куки Туш Крпа Кука Облека Полици 12 парчиња Самолепливи Пешкир Кука Нерѓосувачки Челик Пешкир Лавици Ѕид Куки За Бања Кујна

DEN 2.67

Може лесно да се обезбеди и за безброј предмети за домаќинството Може да биде како решетка за крпи за др�

Црна Кутија За Ручек За Мачки Пренослива Двослојна Бенто Кутија Контејнер За Ручек Со Голем Капацитет Контејнер За Храна Со Лажица

DEN 1.67

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Нашите бенто кутии се направени од пп материјал, кој е силен и изд�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.