• Новак
Божиќ Драг Дедо Мраз Мојата Девојка Го Стори Тоа Кутија За Накит Божиќно Куче Стп Мал Пренослив Случај За Патување Организатор На Празници Кутија За Складирање На ?

Божиќ Драг Дедо Мраз Мојата Девојка Го Стори Тоа Кутија За Накит Божиќно Куче Стп Мал Пренослив Случај За Патување Организатор На

Вреднување на стоката:
DEN 207.68

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ-3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен за носење во чанти или во багажНашата мала кутија За Накит го одржува вашиот дневен накит уредно организиран и може да се стави во чанта или багаж; одлично за ноќевања, викенди, службено патување, одмор, присуство на активности итн. Повеќекратна УПОТРЕБА - горниот дел од капакот има 3 куки со еластичен џеб за да се отплетка низа ѓердани заврзани со обетки и прстени; долна колекција за мали украси како што се прстени, обетки, столпчиња, приврзоци, манжетни; исто така може да се стави во мала козметика како кармин или часовници откако ќе се извади преградата. МАТЕРИЈАЛ-Луксузна надворешност од синтетичка кожа (не вистинска кожа, туку врвна синтетичка стп кожа)+висококвалитетен фланелен ентериер.Супер меката кадифена обвивка го перничи вашиот накит за мека заштита за да спречи гребење. СОВРШЕН ПОДАРОК-паметен подарок за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџери во секоја прилика како Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, Годишнина, Свадба или забави. ЕДНОСТАВЕН И НЕЖЕН - Идеален За чување накит за девојки, вклучувајќи нараквици, обетки, прстени, ѓердан и други скапоцени спомени. ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ-3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен за носење во чанти или во багаж.Нашата мала кутија За Накит го одржува вашиот дневен накит уредно организиран и може да се стави во чанта или багаж; одлично за ноќевања, викенди, службено патување, одмор, присуство на активности итн. Повеќекратна УПОТРЕБА - горниот дел од капакот има 3 куки со еластичен џеб за да се отплетка низа ѓердани заврзани со обетки и прстени; долна колекција за мали украси како што се прстени, обетки, столпчиња, приврзоци, манжетни; исто така може да се стави во мала козметика како кармин или часовници откако ќе се извади преградата. МАТЕРИЈАЛ-Луксузна надворешност од синтетичка кожа (не вистинска кожа, туку врвна синтетичка стп кожа)+висококвалитетен фланелен ентериер.Супер меката кадифена обвивка го перничи вашиот накит за мека заштита за да спречи гребење. СОВРШЕН ПОДАРОК-паметен подарок за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџери во секоја прилика како Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, Годишнина, Свадба или забави.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100 торби со рачка со мраз 12x15, дополнително дебели 2,25 милји малопродажни пластични производи за шопинг торби за подароци солза отпорни

DEN 2.00

Дебелина со висок квалитет : 2,25 милји значи дека овие кеси се силни, издржливи и специјално дизајнирани �

Аааинбоу Виси Градник И Гаќи Организатор Со Мрежести Џебови Виси Чорап Организатор Двостран Плакар Виси Торба За Складирање За Долна Облека,

DEN 2.67

Дали сеуште ги расфрлавте чорапите,гаќичките, градниците во секој агол од собата? Дали сеуште се грижит�

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, USB, SD Картичка, Божиќен Цртан Филм

DEN 251.20

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Кинески Новогодишни Лажица Кафе Лажичка Во собата Со Зајакот Украс, Нерѓосувачки Челик Вечера Десерт Лажица Вилушки Сладолед Лажица Мешање

DEN 0.67

Уникатен Кинески Новогодишен Дизајн На Тема : Овие Празнични Десертни Лажици со класични кинески новог�

торби За Чување Патувања пллааоо За Облека, Водоотпорна Пластична Торбичка Организатор, Кеси За Пакување, Коцки За Пакување Водоотпорна

DEN 100.64

€●Повеќенаменски q : Практично чувајте ја облеката, можете да ги средите вашите мали гаџети со нив, Како

Ноќта на вештерките костуми за жени за жени исечени качулка со дуксери на врвови на вртежи на џемпери за тинејџери за тинејџери за

DEN 83.36

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака Женски тренинзи спортови џемпери, обич�

Симпатична Цртан Филм Organiz Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Одвојлив Лента За Рамо Шетач Додатоци

DEN 255.84

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на шетачката торба е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големи

Богатствата на каролина BB3366TBC Сад Патриотски Ротвајлер Високо Момче Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав Гушкач

DEN 0.67

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Налепница за ѓубре За Надворешна Корпа За Отпадоци, Канта За Ѓубре-Самолеплива Со Премиум Винил-Внатрешна/Надворешна Оценета-Временски

DEN 1.67

СВЕТЛА И ВИДЛИВА – САМО ОЗНАКА ЗА ЃУБРЕ : 4 ЕТИКЕТИ : сакаме да бидеме дополнително претпазливи за да обе

Контиго Термално Шише Термок Патна Кригла, Термална Кригла Од Нерѓосувачки Челик, Вакуумска Колба, Отпорна На Истекување, Шолја За Кафе Со Капак

DEN 2.33

100 Проценти запечатени : капак отпорен На Истекување со двојна заптивка (кога е затворен) и интерфејс за �

Среќна нова година 2023 година балони, сребрен број 2023 балони со фолија среќни новогодишни букви балони со балони со срцеви балони,

DEN 79.84

? Балон за балон, 1 парчиња слама и точки за лепак Совршено за украсување на 2023 година за славење на новог�

Мирисни Бонбони Обликуваат Вреќи За Отпадоци/Вреќи За Ѓубре Од 4 Литри Вреќи За Ѓубре/Кеси За Ѓубре За Бања, Спална Соба, Канцеларија, Автомобил,

DEN 529.60

?●КОЛКУ ПОВЕЌЕ КУПУВАТЕТОЛКУ ПОВЕЌЕ ШТЕДИТЕ● : ние Сме професионален производител на кеси за ѓубре, то�

Ви благодариме Што Сте Одлични Изолирани Тенок Може Поладно-Инспиративни Може Поладно-Позитивна Порака Изолирани Тенок Може Кулер

DEN 2.33

Ви благодариме Што Бевте Одлични Изолирани Тенки Конзерви за Ладење најмногу 12 мл слаби високи лименки

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.