• Новак
Гејтс 5/C144 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, C Дел, 4-3/8 Вкупна Ширина, 17/32 Висина, 148,0 Појас Надвор Од Обемот

Гејтс 5/C144 Hi-Powerband Ii Powerband V-Појас Со V-80 Соодветна Програма, C Дел, 4-3/8 Вкупна Ширина, 17/32 Висина, 148,0 Појас Надвор Од Обемот

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за еднаква дистрибуција на оптоварување и намален стрес на свиткување. Конкавни странични ѕидови за рамномерна распределба на абење. Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат. V80 соодветна програма за прецизно усогласени големини во различни типови појаси. ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи. Жици врзани за телото за еднаква дистрибуција на оптоварување и намален стрес на свиткување. Конкавни странични ѕидови за рамномерна распределба на абење. Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат. V80 соодветна програма за прецизно усогласени големини во различни типови појаси. Овој Појас Со Висока Моќност НА Гејтс Е V-појас За Пренос на енергија за единечни или повеќе Погони Со V-појас. Изработена е ОД ГУМА ЕПДМ (етилен пропилен диен мономер) за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи. Неговите жици се врзани за телото се силно врзани за телото на ременот за еднаква распределба на оптоварувањето и за намалување на стресот на свиткување без влошување на кабелот. Неговите конкавни странични ѕидови обезбедуваат поддршка на кабелот и целосен контакт со жлебот на снопот за еднакво оптоварување и еднообразно абење. Лентата за врзување со висока јачина трајно спојува два или повеќе ремени за да обезбеди странична цврстина, водејќи го ременот во права линија и спречувајќи го да излезе од погонот. Оваа конструкција на Моќност овозможува повеќе ремени да функционираат како една единица, со рамномерна распределба на оптоварувањето и секое влакно безбедно се вклопува во жлебот на снопот. Појасите Со Висока Моќност II се дел од Системот За совпаѓање V80 На Gates, кој гарантира дека сите ремени од ист тип и големина ќе бидат попрецизно усогласени отколку што бараат стандардите На Здружението На Производители На Гума (RMA) и Меѓународната Организација За Стандарди (ISO). Резултатот е дури и дистрибуција на оптоварување на погони со повеќе ремени и подобро абење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Конзерви за ѓубре во Ајмаја, ѓубре за класификација од не'рѓосувачки челик може да се појави во затворен комерцијален канцелариски коридор

DEN 1208.00

☑ мазната површина гарантира дека можете лесно да ја исчистите Прашината може брзо да се отстрани со на

Сензорни играчки за стискање на сјајни на сјајни светла на синорогот | Врски топки за деца, играчки за олеснување на стресот за возрасни,

DEN 110.08

Скајни еднорог стискаат топки со стрес : мека топка за стискање за возрасни и деца 3+ Повеќе забавно за мо

Богатствата НА каролина BB2009MUK Бостон Териер Денот На Благодарноста Ултра Гушкач За Тенки лименки, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина За Перење

DEN 111.84

Универзално Вклопување : Совршено дизајнирано за цврсто вклопување на различни тенки лименки од 12 мл, О�

Женски Зимски Плетени Шапки Од Бобинки Кадифена Шапка За Пуловер На Отворено Плетено Задебелување Топли Женски Со Три Шапки Плус Топки

DEN 280.32

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење + Зимска капа за мажи капа за новороденчиња капа за де

БННП Надворешна / Внатрешна Корпа За Отпадоци Внатрешна И Надворешна Комерцијална Корпа За Отпадоци Три Буриња Со Корпа За Отпадоци

DEN 688.00

Надворешна / внатрешна употреба Добро функционира и во надворешни и во внатрешни услови лесен за одрж�

Housoutil 24 парчиња Самолепливи Тркала За Тркала Мини Вртливи Тркала Леплива Макара Мали Тркала Со Топчести Лежишта Тркалца За Валјаци ЗА

DEN 222.40

Самолепливи Тркала За Тркала Мини Вртливи Тркала Леплива Макара Мали Тркала со Топчести Лежишта Ролери

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.