• Новак
Паун Стакло Сапун &засилувач; Лосион Шише

Паун Стакло Сапун &засилувач; Лосион Шише

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од висококвалитетно стакло Продадени со црни пумпи. Приближно 6,5 "Х 2,25". Може да купува поединечно или во комплет. Комплетот вклучува црна рамка за држење на двете шишиња. Изработени од висококвалитетно стакло. Продадени со црни пумпи. Приближно 6,5 "Х 2,25". Може да купува поединечно или во комплет. Комплетот вклучува црна рамка за држење на двете шишиња. Ние го олеснуваме преуредувањето на вашата бања или кујна со координативни додатоци! Нашите дозери за сапун и лосион се шармантен додаток на страната на секој мијалник. Кога се прилагодени, овие диспензери за стаклен сапун делуваат како прекрасно акцентно парче и внесуваат малку класа во декорот во вашиот дом.Изработени од висококвалитетно стакло, овие диспензери за сапун и диспензери за лосиони се издржливи и робусни, додека сепак изгледаат елегантно. Тие се продаваат со црни пумпи. Секоја пумпа за диспензерот за сапун е со димензии од 6,5 на 2,25 инчи. На овие пумпи за сапуница, го прикажуваме вашиот прилагоден дизајн на персонализирано винил лепило од три страни. На тој начин, можете да процените колку течност има во шишињата одзади.Овие персонализирани диспензери за сапун можете да ги купите како еднина, или како комплет со две шишиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

МИКРОДРИ Софтлукс Везени Квадрати Подлога За Бања за Бања, Тепих За Бања Со Подлога Отпорна на Лизгање На Гриптекс, 24х56, Тркач, Темно

DEN 959.84

ЛУКСУЗНА ТКАЕНИНА ОД СОФТЛУКС : Ултра кадифен и супер мек микрофибер се чувствува свиленкасто мазно и г�

SKT T1 Симпатична Крпа За Мачки Микрофибер Простор Британска Мачка Со Кратка Коса Смешни Такос Галакси Маче Маче Пешкир За Плажа Виолетова Сина

DEN 2.67

Премиум Материјал Крпи За Капење Нашите крпи за плажа што брзо се сушат се направени од супер мек микро�

innewgogo Денот На Благодарноста Петел 2 Пакет Памук Држач Топката Организаторот Диспензерот Пластични Јасни Тегли Со Капаци Памук Брис Контејнер

DEN 1.00

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

TWDYC Четкано Злато Додатоци За Бања Комплети Држач За Решетки За Пешкири Држач За Тоалетно Ткиво Држач За Хартија Капут Кука За Наметка

DEN 5963.68

Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик Заврши : Висококвалитетно Четкано Злато Тип : Бања Додатоци Употреба : �

КНФУТ Тоалет четки &засилувач; Носители, Долга Рачка Тоалет Четка Дома Бања Мултифункционален Отстранлив Плакарот Алатка За Чистење

DEN 753.60

✽Нашата четка за чистење тоалетни садови е изработена од врвен квалитет, лесен за чистење материјал ко�

Бамбус сапун сапун, држач за сапун за сапун самостојно сапун сапуни за мијалник за кујна за туширање, еколошки дрвени сапуни заштеди

DEN 622.40

Квалитетно матричносапунот за сапун усвојува избрани бамбус и добро изработени, безопасни и еколошки, �

Mdesign Стабилна пластична кутија за складирање на бања со капакот на шарките - контејнер за организирање сапун, миење на телото, шампон,

DEN 1.33

Едноставно складирање : Чувајте го нередот во бањата под контрола со одржување на производи за бања и уб

Тоалет Четка За Бања Ѕид Тоалет Четки И Држачи Бања Тоалет Долга Рачка Чистење Четка Во Собата Пластични Тоалет Сад Четка Тоалет Почиста Четки

DEN 1.33

Одржувајќи Го Чист : кога "нештата" ќе се залепат за тоалетот, потребна ви е добра силна четка за чистење �

XDCHLK Бела Дневна Соба Десктоп Јапонски И Дрво Ткиво Кутија Цртање Хартија Кутија Креативни Домаќинство Мулти-функционални Кутија За Складирање

DEN 5920.00

и стилски изглед дизајн Цврста дрвена структура покриена со добра стп кожа Издржлив материјал и прекра�

ПУСКУЛ - Муслин Крпи За Возрасни-Прифатлива Пакет 3- турски Органски Памук Муслин Ткаенина-За Бања, Плажа, Фрли, Лист, Спа-Екстра Мека,

DEN 0.67

Достапно Пакување 3 : 3 Парчиња Муслински Големини На Крпи : 85х170см / 33х67"инчи (Преголеми) Тежина : 350гр / 13оз

Држач за сапун од сапун со ковано железо Метал за сервирање на сапун држач за сапун сапун сапун сад сапун сапун сапун сапун сапун сапун за

DEN 3.33

Сад сапун за сапун за самотоплување : сапун за сапун за одводнување Одлична занаетчиска изработка, нежн�

Inveesfzh сапун за сапун креативно складирање решетка за складирање силен пијалак држач за вшмукување чаша сапун сапун кутија сапун кутија за сапун

DEN 1.00

Сапунската лента е изработена од висококвалитетни материјали, лесен за чистење, убави и многу практичн�

ЈУСДФ Корален Кадифе Мека Кожа-Пријателски Може Да Носат Суспендиран Туш Здолниште Варијација Бања Пешкир Бањарка Плажа Пешкир Бања Пешкир

DEN 1.67

Грижа и заштита како овци, грижа за целото семејство Само за подобро ќе Животот се фокусира на квалитето

Домоку Морнарица Сина Златна Мермерна Завеса За Туширање, Темносина Златна Модерна Луксузна Стандардна Завеса За Бања, Сини Завеси За Туширање

DEN 319.84

€®Висококвалитетно печатено q Печатено со технологија за дигитално печатење, јасно печатење обезбедув

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.