• Новак
Четка За тоалет Што Стои На подот Пластична Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка И Држач Поставена Алатка За Чистење Тоалет Четка Бања

Четка За тоалет Што Стои На подот Пластична Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка И Држач Поставена Алатка За Чистење Тоалет Четка Бања

Вреднување на стоката:
DEN 572.80

Пристапност
Во достапна форма

Едноставниот и стилски дизајн на комплетот за чистење тоалетни садови е идеален за употреба во широк спектар на модерни домашни бањи Влакната за четка за тоалет се погусти, флексибилни и имаат силна моќ за отстранување нечистотија. Сеопфатното вклопување го подобрува вклопувањето на главата на четката на контактната површина на тоалетот, без да ја повреди глазурата и со подобар ефект на чистење. Рачката на четката е зголемена за да одговара на раката и е поудобна за употреба. Главата на четката е навојна и отстранлива, лесна за чистење и заменлива. Четката за тоалет доаѓа со држач со стабилна основна заграда за чување на четката за да не се превртува лесно. Име на производот : Тоалетна Четка Боја : Кафеава, бела, какиматеријал : пластика параметри На Производот : 43 х 9,5 х 11,5 см / 16,9 х 3,7 х 4,5 список на пакување : 1 четка + држач (не се вклучени други предмети)Монтажа : стоење на Подот специјални Белешки : 1. Димензиите се мерат рачно, параметрите се само за повикување. Вистинската големина ќе преовладува. Поради разликите во различните монитори, сликите можеби не ја одразуваат целосно вистинската боја на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Акрилна кутија за складирање Транспарентна тегла за складирање, диспензерот за држачи од 4 парчиња за памучна топка, акрилна транспарентна

DEN 2.33

Дебела про transparentирна мазна пластика : 2 слатки тегли и капаци се изработени од густа пластика со мазни р�

HJJKLP 2 Пакет Пиво Пена Печати Јасно Пластични Аптека Тегла Во Собата За Памук, Памук, Рампа, Конец, Qtip Носителот Диспензери За Бања Канистер

DEN 175.84

ГОЛЕМИНА : Јасни тегли за бања контејнериДијаметар : 2,75 инчи; Висина : 4,13 инчи МАТЕРИЈАЛИ : теглите за апт�

Генерички Едноставна Решетка За Крпи, Решетка За Крпи, Едноставна И Модерна Решетка За Двојни Крпи, 304 Четкани Од Нерѓосувачки Челик, Решетка

DEN 0.67

☛Попродажба : Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме контактирајте не на врем�

Луксузни Големи Плажа Пешкир Екстра Мека 40 х 72 инчен Премиер Јахта Класичен Кабана Лента Хотел Базен &засилувач; Одморалиште Стил Двојно

DEN 1.00

Преголеми И УДОБНИДизајнирани За крајна удобност, нашите екстра големи крпи од 40"х 72" (102 х 180см) нудат сов

1 парчиња Ретро Дрвена Кутија За Ткиво, Корисна Дрвена Кутија За Ретро Ткиво, Држач За Хартиена Салфетка, Куќиште За Дрвено Ткиво,

DEN 195.04

Овој држач за ткиво е добро изработен надвор и добро обложен внатре, и бидејќи отворот на врвот не се ши�

INOOMP 4 парчиња Тацни За Чаши За Носење Носач За Кафе Мек Држач За Пијалоци Послужавник За Носење Пијалоци За Топли И Ладни Пијалоци

DEN 656.00

? Садовите за носење чаши можат ефикасно да спречат истекување на пијалоци, лесни рачни топли пијалоци и

ВАЈПИНГ - Пластичен Држач За Кафе За Еднократна Употреба, Диспензер За Капак За Капак За Хартија За Еднократна Употреба За Домашна Канцеларија

DEN 2.33

Потребни материјали за хотелски лоби, соблекувална, домашна кујна, канцеларија, сендвичарница, рестора�

Мутеики Бања Пешкир Шини,Нерѓосувачки Челик Крпа Круг Удар-Слободен Бања Пешкир Виси Пешкир Бања Бања Бања Пешкир Решетката Сребрена 11,5

DEN 1.67

Изработката на Xrror го Прави Производот Безвременски Xproduct Големина : 11, 5 X21, 2 Cm Х Гумена Подлога До Лизгање

Вемион 2 парчиња Божиќна четка за заби чаша Божиќна чаша за вода пластична вода Tumbler стоматолошка чаша за плакнење чаша бања чаша чаша

DEN 192.00

Стр Божиќни еспресо чаши : Дизајнот на Божиќните елементи го прави да донесе повеќе празнична атмосфера

ГЕНИГВ Розова Ткиво Кутии За Чување Салфетка Држач Хартија Случај Организатор Украс Занает Десктоп Ткиво Носителот Кујна Ткиво Кутија

DEN 1057.60

Надградете ги силиконските стапала, стабилни и нелизгачки Не сте виделе толку добра кутија за ткиво Маг

Амајамтс Четка За Тоалет Почиста Четка За Сапун За Издавање Тоалетна Четка Удобна Четка За Чистење Со Долга Рачка Со Држач За Алатки За

DEN 929.60

Оваа четка за чистење тоалет е изработена од мек и еластичен материјал, кој лесно се чисти и нема да оста

Сапун кутија сапун кутија со двојно слојно дренажа бања не перфориран wallид што виси дренажа за складирање на решетката транспарент Греј

DEN 3.00

Двоен слој дренажа бања не перфориран сапун поставен сапун Табелата е широка и погодна за поставување н

Оригиналклуб Кутија За Ткиво Покритие Кутија За Ткиво Покритие Нордиски Држач За Луксузни Кутии За Ткиво Фарма Бања Спална Соба Кујна Дневна

DEN 3466.56

Лесен за употреба : нашиот капак од дрвена кутија за ткиво има мазен и голем отвор кој лесно се полни и до

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.