• Новак
FBVCDX рачно искривена дрвена музичка кутија DIY музичка кутија Делови за подароци со празно 7 парчиња празна хартиена лента и дупки за дупки за дупки за роденден

FBVCDX рачно искривена дрвена музичка кутија DIY музичка кутија Делови за подароци со празно 7 парчиња празна хартиена лента и дупки за дупки

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

1 Со ова движење за музичка кутија, можете да ја креирате музичката кутија што ја посакувавте, погодна за музичка кутија DIY. Направете дупки во обезбедената лента за хартија за да го креирате вашиот музички ритам и да свирите која било песна што ја сакате. Празните ленти за хартија се користат за создавање музика, исто така можете да направите нови ленти со густа хартија, што е поудобно за употреба. Добро изработка, без електрична енергија, режим на погон за заштита на животната средина. Особено погоден за родендени, исклучителни подароци, централен центар за венчавки, специјална пригода, годишнини, гардероба. Со ова движење за музичка кутија, можете да ја креирате музичката кутија што ја посакувавте, погодна за музичка кутија DIY. Направете дупки во обезбедената лента за хартија за да го креирате вашиот музички ритам и да свирите која било песна што ја сакате. Празните ленти за хартија се користат за создавање музика, исто така можете да направите нови ленти со густа хартија, што е поудобно за употреба. Добро изработка, без електрична енергија, режим на погон за заштита на животната средина. Особено погоден за родендени, исклучителни подароци, централен центар за венчавки, специјална пригода, годишнини, гардероба. Со ова движење за музичка кутија, можете да ја креирате музичката кутија што ја посакувавте, погодна за музичка кутија DIY. Направете дупки во обезбедената лента за хартија за да го креирате вашиот музички ритам и да свирите која било песна што ја сакате. Празните ленти за хартија се користат за создавање музика, исто така можете да направите нови ленти со густа хартија, што е поудобно за употреба.

Главните карактеристики

Item Type:
Music Box
Material:
Wood
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx. 12x7.5x4.4cm / 4.7x3.0x1.7in
Weight:
Approx.325g/11.5oz
Application:
Decoration, holiday gifts, innovative home decoration.
Package List:
1 x Music Box:
1 x Hole Puncher :
10 x Paper Tapes:
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
and play tunes Christmas snowflake decoration boys crafts piano :

Избор на клиент

ЖУХВ УСБ Веб Камера 4к Веб Камера Прилагодлива Осветленост Пополнете Ја Светилката Со Микрофон За Работа На Конференција За Компјутерски Видео

DEN 9615.04

Камера со широк агол од 120 °, Наменета За сите видови пренос во живо Компатибилен со различни оперативни

Заштитник за Пренапони на електрична Лента-6 Широко Приклучоци со 3 USB Порти , Лента За Продолжување На Излезот Од 3 Страни со Продолжен

DEN 255.84

●9ВО1 Десктоп Лента За Напојување со USB C Брзо Полнење Q— со 6 приклучоци За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 2 USB порти �

Бели Спомен Урни За Пепел-Мини Урни За Човечка Пепел Комплет од 4 Со Премиум Кутија-Рачно Изработени Бели Урни-Почестете Ја Вашата Сакана Со

DEN 465.76

БЕЛАТА СПОМЕН УРНИ СЕТ од 4 : Белата боја претставува искрени чувства и е поврзана со мир Нашите бели урн�

Диксон ЛВ8НАД Вилкерсон Заклучување Вентил Со Црвена Пластична Рачка 1 Пристаниште во/Надвор, 1-1/4 Издувни гасови, Ал, Метал/Пластика

DEN 673.60

Вилкерсон Заклучување Вентил Жолт Леан Алуминиум Со Црвена Рачка Опсег на притисок 15300 ПСИ 1 " Пристаниш�

Поставете Прецизни Пинцети За Продолжување На Трепките, Златен Руски 75° Аголен Врв и Пинцети Со Наклон За Нерѓосувачки Челик За Веѓи

DEN 0.33

(1) Прецизни Пинцети За Продолжување На Трепките Златни руски 75° Аголен Врв, Висококвалитетен Нерѓосува�

ПОДЛОГА ЗА Ладење НА ЛАПТОПОТ TECKNET, Ладилник за Лаптоп со 5 Вентилатори за Ладење, 5 Прилагодлива Висина, Држач за Ладење на Лаптопот

DEN 223.84

●Вентилатор со голема Брзина ● подлогата за ладилник ЗА ЛАПТОП TECKNET е составена од четири мали вентила�

НАБИЈАН Конзола За Игри со 2 Парчиња Гејмпад, Ретро Класична Конзола ЗА Видео Игри Тв Играч Вграден Во 821 Игри Со Двојни Гејмпади Подарок

DEN 607.84

Материјал за Конзола За игри : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Големина На Матичната Плоча : 14х11, 5х5 см, Големина На Рач�

Бадхуб Женска Зимска Топла Качулка Руно Шерпа Комбинезони Со Долги Ракави Едноделна Пижама Ромпер Целокупна Облека За Спиење Со Патент

DEN 3.00

сајбер понеделник се занимава 2022 година ситни женски спортски панталони со џебови женски спортски пант

6 Пакување 40 Грама Што Укажува На Силика Гел Канистер За Сушење Одвлажнувач Портокал Што Укажува На Десикант Еднократно Апсорбер На Влага

DEN 351.84

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 кутии десиканти за силика гел, по 40 грама; канистерот е запечатен во пласт

8 парчиња Чанта За Зачувување Ѓубре Соба За Отпад Повлечете Торба За Кучиња Кеси За Дозер За Ѓубре Намирници Кујна Измет И Продавница За

DEN 513.60

Пластика Држач За Торба Ѕид : го прави вашиот дом чист и уреден и може да се користи во повеќе сценарија Д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.