• Новак
100мм/3,9inch чиста кристална топка со метални штандови богатство на мистична кварц топката фотографија реквизити фенгшуи дивинација сфери декоративна стаклена топка

100мм/3,9inch чиста кристална топка со метални штандови богатство на мистична кварц топката фотографија реквизити фенгшуи дивинација

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашата беспрекорна кристална топка е рачно изработена, полирана и проверена за да обезбеди највисок квалитет и конзистентност на К9 Секоја топка се испитува за јасност, а нечистотиите пред да бидат спакувани. Изработено е од висококвалитетен К9 кристал со метален штанд, димензиите на топката е дијаметар од приближно (100мм) 3,9 инчи. Топката и стојат вкупната тежина е 1kg.package Вклучен : 1*чиста кристална топка, 1*нов стил на метал, со кутија за подароци. Оваа класична чиста кристална топка ќе додаде допир на елеганција во секоја просторија. За примамливото дело за разговор, исто така, се смета дека внесува хармонија и рамнотежа во вашиот живот. Според верувањето на Фенг Шуи, јасни кристални топки не само што привлекуваат позитивна енергија во просторијата, туку и ја стимулираат постојната енергија. Одлично за родендени, забава, Денот на вineубените, Божиќ, дипломирања, Денот на мајката, Денот на таткото или како подарок за невестински подароци, слугинка на подароци за честа, подароци за мајка на невести, подароци за девојчиња пријател или благодарност. Совети : Не се тркалаат или не испуштајте кристална орбита, може да се изгреба, исечена, па дури и да се скрши. Исто така, не ставајте кристална топка близу прозорецот под директна сончева светлина, делува како лупа и може да започне оган. Нашата беспрекорна кристална топка е рачно изработена, полирана и проверена за да обезбеди највисок квалитет и конзистентност на К9. Секоја топка се испитува за јасност, а нечистотиите пред да бидат спакувани. Изработено е од висококвалитетен К9 кристал со метален штанд, димензиите на топката е дијаметар од приближно (100мм) 3,9 инчи. Топката и стојат вкупната тежина е 1kg.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Џиеруиденг Полнење Безжичен Глушец Симпатична Тивок Компјутер Глувци СО USB Приемник, 2.4 Ghz Оптички Безжичен Мини Патување Дома Канцеларија

DEN 223.84

Стилски и пренослив глушец : овој безжичен глушец со совршен дизајн на големина (3,94" х 2,48 "х 1,54"), погоден з

Променете ја клупата за чевли цврсто дрво Две бои Домаќинството Започнувајќи седење чевли чевли за чевли за чевли за чевли 603042см

DEN 3568.00

Материјал : Направено од висококвалитетно цврсто дрво за да се создаде рамка со чиста површинска тексту

Мини Рачна Решетка За Покривање На Подлогата ЗА Пеглање TFIIEXFL, Облека За Ракавици Отпорна На Топлина, Додатоци За Железна Решетка За

DEN 3365.92

Мини пренослив, изолационен памук отпорен на висока температура Специјално дизајниран за лесно пеглањ�

Облоги за Фрижидер Cooyes - Премиум Облоги За Полици за Фрижидери-4 парчиња Облоги За Фрижидери Што Се Перат-Лесни За Употреба И Прилагодливи

DEN 596.80

⚪€Оптимално Решение●одржувањето на вашиот фрижидер чист и без гребнатини е лесно со нашите премиум о�

Синестур Музички Ноти Организатор На Количка Со Држач За Чаши Универзален Организатор На Количка Торба За Одвојување На Ременот За Рамо

DEN 0.67

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката за бебиња е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, го�

ЕИДКГД 20 22 26мм Брзо Ослободување Лесен Ремен За Гармин Феникс 7 7Х 7С 6Х 6 Про Феникс 3 3хр Силиконски Ремен За Гармин Феникс 5Х 5Х 5Х Плус

DEN 2.00

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.