• Новак
ASUS Експедиција Rx 570 8GB OC Издание Игри На Среќа GDDR5 DP HDMI DVI VR Подготвени AMD Графичка Картичка

ASUS Експедиција Rx 570 8GB OC Издание Игри На Среќа GDDR5 DP HDMI DVI VR Подготвени AMD Графичка Картичка

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

1254 MHz зајакнување на часовникот за 7% подобрување на перформансите во текот на референцата 144-Часовен Тест Помина И Врвни Игри Тестирани за најдобра компатибилност. Препорачано PSU : 450 W. Direct CU II со патентирани навивачи на крило на 0db fan технологија обезбедува 30% поладен и 3x потивок контакт со перформансите со топлински цевки за контакт со директен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР. Технологијата за авто-екстремно Производство обезбедува врвен квалитет и сигурност со компоненти ЗА Супер Легура ОД Воздушна Класа II. Gpu Tweak II ги олеснува перформансите на мониторингот од кога било, со Fan Connect II за сензори за температура на ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. ГРАФИЧКАТА картичка ASUS Expedition RX 570 8 GB OC Edition е изградена за нон-стоп издржливост и нон-стоп акција. Игра кулер и потивко со 7% зголемување на перформансите во однос На референцата Со директни ii директен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР контакт топлински цевки. Графичкиот ПРОЦЕСОР Tweak II и Fan Connect II овозможуваат интуитивно следење на системот и перформанси на ладење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Козметичка Торба ТБУОБТ За Жени, Чанти За Шминка Пространа Торбичка За Тоалети Подарок За Патување, Цртан Филм Семејство На Животни Бувови

DEN 1.00

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

ЈАНГ1МН.Орнаменти Европски Тиеји Повеќеслојна Овошна Плоча Торта Полица Креативна Дневна Соба Мултифункционален Попладневен Чај Послужавник

DEN 1.67

Материјал : железо, Категорија : овошје сад торта решетката Процес на производство : лак што пече Висечка

Huangxing - Кастерски тркала го заштитуваат вашиот под и тивко тркалање над кабли, не е потребно повеќе мета за столици, 1,25инч, дијаметар

DEN 699.20

Материјал со висок квалитет : Сите тркала се изработени од висококвалитетна TRP гума, поинтензивна и побе

通用 оптимус Премиер Бумбари Автоботи 3Д ЛЕД Аниме Ноќно Светло Usb Напојуван Допир Далечински 16 Боја 4 Режим Маса Биро Светилка Спална Соба

DEN 287.84

Затемнет Далечински Управувач Батерија напојува 2 користење начини : Паметен Допир и Далечински Управу�

јојоамој Шминка Торба За Жени Дами Девојки, Големи Козметички Торба Патент Шминка Организатор Патување Торбичка, Носителот четка &засилувач;

DEN 1400.00

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

54 Парчиња Природен Пелин Десет Години Мокса Стап 60: 1 Злато Мокса Моксибустион Ролери Масажа Здравствена Заштита Олеснување На Болката

DEN 1107.20

54 Парчиња Природен Пелин Десет Години Мокса Стап 60 : 1 Злато Мокса Моксибустион Ролери Масажа Здравствен

Мала Еднорог Пината со Врзани Очи, Стап И Конфети, Виножито Еднорог Пината За Девојки Роденденска Забава Розова Еднорог Забава Материјали

DEN 447.84

Вредност Пакет и Да Се Забавуваат : ќе добиете 1 парче мал еднорог пината мерки прибл 16,5 x 12,2 x 3,2 инчи / 42 x 3

Зафатен Одбор Играчки за 1 2 3 Годишно Дете Учење Парична Казна Моторни Вештини Монтесори Играчки, Патување Играчки За Авион И Автомобил,

DEN 191.84

Севоедно Играчки Монтесори : одлични сензорни играчки кои развиваат независни животни вештини на децат

Азбука Букви К Сончоглед Акрилик Биро Декоративен Знак, Акрилик Биро Декоративен Знак За Жени Мажи Дома Спална Соба Канцеларија Подароци За

DEN 0.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 Парче акрилик на инспиративен подарок во пакетотможете да го поставите к

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.