• Новак
X-Gree 25mm x 5 метри рачно заклучување Флексибилна мерка за мерење на лентата за мерење (Herramienta de Medición de Regla de Cinta Métrica Flexible de Bloqueo Manual de 25 mm x 5 Metros

X-Gree 25mm x 5 метри рачно заклучување Флексибилна мерка за мерење на лентата за мерење (Herramienta de Medición de Regla de

Вреднување на стоката:
DEN 1574.40

Пристапност
Во достапна форма

Име на производот : мерка лента; материјал : челик, пластика Мерење на скалата : метрика; мерна должина : 5м. Ширина на лента : 25мм/ 1 "; Големина на случајот : 70 x 65 x 30mm/ 2. Должина на каишот : 15 см / 6 "; боја на школка : сина, црна (Londitud de la Correa : 15 cm / 6 ''; Color de la carcasa : Azul, Negro. Тежина : 230g; Содржина на пакет : 1 x мерка лента (пезо : PESO : 230 g; Contenido del Paquete : 1 x cinta de medición. Име на производ : мерка лента; материјал : челик, пластика. Мерна скала : метрика; мерна должина : 5м. 30мм/ 2,75 "x 2,5" x 1,1 "(l*w*t). Должина на каиш : 15см/ 6"; боја на школка : сина, црна (longitud de la correa : 15 cm/ 6 ''; Color de la carcasa : Azul, Negro. Тежина : 230g; Содржина на пакет : 1 x мерка лента (пезос : 230 g; Contenido del Paquete : 1 x cinta de medición. 25mm x 5 метри рачно заклучување на заклучување флексибилна лента мерка за мерење на мерката за мерење на мерката 5 метри . Притиснете го црното копче, лентата автоматски ќе се затегне. Исто така, можете да го притиснете копчето за црн триаголник цело време за да ја затегнете лентата. Дизајнирано со лентата за рака и да застане, може да виси на појасот на половината или зглобот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Торбичка За Менструална Чаша Преносни Санитарни Влошки За Салфетки Торби За Складирање

DEN 1.67

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Заштитна Футрола Паричник Случај Компатибилен Со Nokia G11/G21, Гроздобер Pu Кожа Телефон Случај Магнетни Флип Фолио Тенок Случај, Назад Штанд

DEN 0.67

Футролата За Телефони е практичен и стилски додаток кој помага вашиот телефон да биде безбеден и лесно �

Ротирачки Капаче За Крави За Оџаци Спинер Капа За Каул Со Заштеда На Енергија Во Основата На Канџите,Ротирачка Вентилација За Вентилација

DEN 0.33

Ротирачки турбофан : дијаметарот на основата е погоден за повеќето стандардни оџаци, дијаметарот на осн

Практичен Ковчег Човечка Пепел Прекрасен Споменик За Кремирање Спомен Урна Човечка Пепел Погребна Пепел Рачно Изработен Керамички

DEN 2.00

ЛОКАЦИЈА : Ставете ги Во камин, полици за книги, па дури и градини за да ги одбележите на внимателен начин

WEERSHUN 智能 气囊 振动 眼部 按摩 仪 眼部 护理仪热敷 支持 蓝牙眼 眼镜 眼镜 Паметен воздушен перниче вибрации за масажер за очите на очите за очите на очите Уред

DEN 1185.60

Ние би биле среќни да слушнеме од вас со прашања од производот Не грижи се за пакувањето Проблеми со исп�

Lavevook лаптоп ранец за жени мода 15,6 инчи, кожа женски ранец чанта дневна пакет колеџ наставник Медицинска сестра ранец, деловна работа

DEN 479.68

? Голема чанта за ранец за жени? 16,5 "x 12" x 7,8 ", тежина : 2,75 фунти, добро вклопуваат до 15,6" лаптопи Голем капац

4 Пакет 32х43 Инчен Коктел Маса Покритие Спандекс Рашири Квадратни Агли Чаршав, Розова Коктел Тркалезна Маса Крпа, Опремени Висока Врвот Маса

DEN 0.67

Пакетот Вклучува : ќе добиете 4 парчиња 32 х 43 инчен коктел спандекс чаршав во розова боја, кој се вклопува

Еурофаза 23273-030 Зума Матирана Цевка Стакло Со Леано Метална Рамка Ѕид Светилка Ѕид Монтирање Осветлување, 6-Светлина 240 Вкупно Вати,

DEN 2064.00

ЗУМА ЅИД SCONCE ДИМЕНЗИИ : 55" Широк, Задна Плоча : 4 ОСВЕТЛУВАЊЕ : 640 Вати G9 База Халогени Халогени Светилки, Си

Пиво Стакло Пинта 16оз Хумористичен Јас сум Мрзлив Костим Сите Реликвии Ева Партија Љубовник Новина Комични Мрзливи Стандардниот Наслов

DEN 447.20

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Ipetboom црна позадина црн украс црн украс црна декор 1 лист аквариум позадина риба резервоар позадината подводна декорација хартија залепење

DEN 1.33

Позадина на резервоарот Со сигурност е да се помогне да се создаде животен ефект за вашиот резервоар за

Абанен 22мм Најлонски Бендови За Часовници Во Воен Стил За Гармин Инстинкт / Инстинкт 2 Соларна, Ткаена Ткаенина Издржлива Лента За

DEN 255.84

Затворање на бравата компатибилен Со гармин инстинкт / инстинкт 2 серија, 22мм часовник бенд Компатибил�

Кутија за фен за филаменти за 3Д печатач за дијаметар на филаментот 1,75мм 2,85мм 3мм, рамномерно загревање на сувото кутија за печатење без никаква

DEN 2.00

Апликација за : 3Д кутија за фен за филами за печатач може да ги загрее и исуши влажните нишки за да избег�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.