• Новак
Божиќна Лента За Глава ЗА Жени Кристални Ирваси Рогови Ленти За Коса Празнични Подароци За Жени Девојки

Божиќна Лента За Глава ЗА Жени Кристални Ирваси Рогови Ленти За Коса Празнични Подароци За Жени Девојки

Вреднување на стоката:
DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

♥ Нашата празнична лента за коса со деликатни Рогови од ирваси со кристално поплочување, пенливи, но слатки за да одговараат на секој стил на коса Лента за Глава За Божиќ ♥ Овие ленти За глава Со Тема Х-Мас се совршени украси за носење на празнични забави и семејни собири и за деца и за возрасни. Големина ♥ Боја : Сребрена, Златна, Црвена; ☛Големина : глава бенд 5.0 " (В); W Повод : Божиќ, Забава, Заедно, Роденден, итн. ☛Пакетот Вклучува : 1 х Лента за Глава. + Одржување на накит За вас : 1. Ве молиме избришете го вашиот накит со чиста мека крпа; 2. Ве молиме соблечете го кога се туширате и одите во кревет; 3. Ве молиме избегнувајте хемикалии, козметика, вино, киселина, алкали и така натаму; 4. Ве молиме, не изложувајте го вашиот накит под силна сончева светлина или висока температура. Топло Совети за вас : 1.Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да се разликува од сликата.Поради различните методи на мерење, дозволете разлика од 0-1/5 инчи поради рачно мерење. Среќен Божиќ! Уживајте во вашиот шопинг во нашата продавница!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Women'sенски врвови моден пламен Омбре Туник Топ за хеланки фустани со долг ракав маичка копче Хенли маичка со маичка проточна блуза

DEN 1009.60

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Хебрејски Библиски Имиња На Бог Накит, Тетраграматон Симбол Ѓердан Јехова ИХВХ Јхвх Јехова Приврзок, Израел Господ Амајлија Подарок

DEN 0.67

1 Ова Еврејско Библиско Име Божјо Накитот Е Изработен Од Издржлив Нерѓосувачки Челик, без никел, Хипоале

Литрикамев секси врвови за жени модни обични y2k кратки/долги ракави кошули лабави елегантни блузи удобни што излегуваат од врвната маица

DEN 172.64

✦ 【Тип на ткаенина】Висок квалитет ќе биде во согласност со вашата желба Удобниот материјал обезбедув�

Летни обични памучни постелнини панталони за жени широки нозе панталони со џебови лабава вклопена цврста боја права панталони за нозе плажа

DEN 95.84

100% полиестер ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и фигура во ф

Хеланки со висок Струк За Жени Беспрекорна Контрола На Стомакот Тенок Фитнес Истегнување Еластични Хулахопки Глуждот Слаби Панталони

DEN 15.84

Датумот на испорака е 710 Работни Дена разгорени јога панталони за жени спортски панталони облека за бла�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.