• Новак
Држач за темјан, Фаќач На Пепел За Темјан Со Месинг 9 Дупки Држач За Стапчиња За Темјан За Домашен Декор Јога Спа Медијација Роденденски Подароци За Жени

Држач за темјан, Фаќач На Пепел За Темјан Со Месинг 9 Дупки Држач За Стапчиња За Темјан За Домашен Декор Јога Спа Медијација Роденденски

Вреднување на стоката:
DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

♥??????? ??? ????? : ??????? ?????? ??????? ?????? ?? ???? ???? ?????, ?????? ??? ????????? ??????? ????? ??? ??????'? ??? ????? ???? ?????????, ?? ?????? ?????? ???????? ?????, ??????? ???????????? ?????, ??????'? ??? ?????, ?????????? ????? ????????? Овој уникатен декор за чинија за држач за темјан е идеален подарок за оние кои сакаат ароматерапија На Роденден / Годишнина / Денот на Благодарноста / Божиќ / Велигден / Вљубените / Денот на Мајката. Уживајте во вашиот живот, вие го заслужувате тоа. Ако имате незадоволство, слободно контактирајте со нас, ние ќе ги замениме или вратиме сите неисправни производи. `+Фати темјан пепел се надеваме дека ќе направиме корисни производи. Ако горилникот за темјан не може да добие пепел, тогаш тоа е бесмислено. Големата големина на горилникот за темјан од агат од 4,72 инчи е полесно да се фати пепелта отколку малиот горилник за темјан од 3,4 инчи. Облик на садот дизајнот може да се користи и за пакет бел мудрец, стапчиња за размачкување пало санто. ①Функција и Широко Се Користи. Користете го водопадот на горилникот за темјан заедно со конусот за темјан, помага да се прочисти воздухот, да медитира и да се релаксира и да се подобри квалитетот на спиењето. Држачот за конуси може широко да се користи во дневната соба, спалната соба, работната соба, канцеларијата, просторијата за медитација, просторијата за јога, хотелот итн. €Лесно за чистење●внатрешноста на горилникот за темјан е полирана и полирана, а мазната внатре не се лепи за пепел, само истурете ја пепелта во корпата за отпадоци и измијте ја со вода за да ја задржите како нова. ●Вклучен е пакет 1 х 9 дупки држач за темјан, 1 х мермерна чинија за темјан, 1 х силиконска подлога. Ве молиме контактирајте не директно преку ако добиете нешто што недостасува или некој неисправен производ, ние ќе го поправиме ова. ♥??????? ??? ????? : ??????? ?????? ??????? ?????? ?? ???? ???? ?????, ?????? ??? ????????? ??????? ????? ??? ??????'? ??? ????? ???? ?????????, ?? ?????? ?????? ???????? ?????, ??????? ???????????? ?????, ??????'? ??? ?????, ?????????? ????? ?????????. Овој уникатен декор за чинија за држач за темјан е идеален подарок за оние кои сакаат ароматерапија На Роденден / Годишнина / Денот на Благодарноста / Божиќ / Велигден / Вљубените / Денот на Мајката. Уживајте во вашиот живот, вие го заслужувате тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нов Лон0167 триаголник вежба Избрана дупка 5мм Пресврт сигурна ефикасност Дупчење Малку 20мм Дијаметар Дупка Видов Железо машина w Хексадецимален

DEN 142.88

Име на производ ( издржлив во употреба) : Пила За Дупки;Дијаметар На Сечење : (најнова технологија) 20мм / 0,8

GPPZM облека за складирање на зрак со голем капацитет на устата, влечење на устата, памук, памучна ватенка за чување торба за складирање

DEN 3.00

1 Мултинамена, играчки, облека, душеци организираат и чуваат Дизајнот на преклопување на корпата за пере

Амосфун кафе чаши за кафе, хартија чаши за кафе, чаши кафе, 20 парчиња свадбени банкет чаши за хартија кинески венчавки чаши сокови сокови

DEN 3.00

Дарежливиот кинески свадбен тематски лик дизајн ги прави овие чаши за хартија да се вклопат во забавнат

Контејнер За Приврзок ЗА Пилули FULLGUEEN, Преносни Водоотпорни Кутии За Пилули Од Алуминиумска Легура За Џеб Од Чанта,Мали Футроли За Таблети

DEN 43.04

Изработени од висококвалитетна Алуминиумска Легура, кутиите за апчиња имаат мазно површинско тело со в

Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за плакари и фиоки, мачка

DEN 729.60

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Womenените паѓаат модна облека 2023 година со дуксери со долги ракави, џокери за џвакања за печатење, влечејќи пулвер, џемпери на екипажот

DEN 2.33

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

6 пакувања за чанта за плакари за плакарот - стабилна чанта за закачување на чанти за складирање на кука за складирање на кука за складирање,

DEN 159.84

Организатор на плакари за чанти】 Организаторот за складирање чанти лесно виси над која било прачка за �

Хеланки со висок Струк За Жени-Меки Атлетски Контролни Панталони За Стомак За Трчање Велосипедизам Јога Тренинг-Рег &засилувач; Плус

DEN 0.67

92% Полиестер, 8% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење ●ПОВЕЌЕ БОИ : Нашите хеланки имаат по�

Затвори на Рејчел 12 пакувања од 27 мерачи игла 1 инчи не'рѓосувачки челик тапи игла игла за дистрибуција на игла за игла за игли за игли за

DEN 1544.00

Пакетот вклучува : одличен асортиман на корисни комплети компоненти на индустриско одделение по разумн

Абразиви на репер 1,5 x 1,5 абразивни спирални ленти за алуминиумски оксид за ротирачки алатки, ракави за тапани за пескарење дебатинг

DEN 223.84

Абразиви на репер 1,5 "x 1,5" Абразивни спирални ленти од алуминиум оксид се користат за дебагирање, пескаре

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.