• Новак
ЧАНТА ЗА МОБИЛНИ Телефони ЗА Тинејџерки Мали Кожни Чанти За Телефони Со Проѕирен Прозорец Торбичка За Мобилни Телефони

ЧАНТА ЗА МОБИЛНИ Телефони ЗА Тинејџерки Мали Кожни Чанти За Телефони Со Проѕирен Прозорец Торбичка За Мобилни Телефони

Вреднување на стоката:
DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Кожа, Стп Кожа Материјал : Изработен од висококвалитетна стп кожна ткаенина со пвц прозорец на екран на допир, магнетни копчиња, прилагодлив ремен за рамо за да се спречи паѓање и гребење на телефонот. Големина : 4,3 х 7,9 инчи(11 х 20 см) , оваа чанта со екран на допир одговара на мобилен телефон со големина на екранот од 6,5 инчи и подолу. Карактеристики : 6,5 инчен проѕирен прозорец со функција на екран на допир, практично работење на мобилниот телефон. Оваа чанта за мобилни телефони има два отворени џебови внатре, Поголем капацитет, можете да ставите какви било мали предмети, како што се мобилен телефон, пасош, кредитни картички, клучеви, слушалки, готовина, итн. Дизајн : различни шарени отпечатоци и модерни модели, како Што Се бохо, цветаат цветни, крави, животни, сончоглед, плажа, вратоврска боја, маргаритка, галакси ѕвездено небо, мексикански шарени, леопард, југозападен, кутре шепа, племенски етнички ацтечки стил. Одлични Подароци : Мала Торба За Телефон Со Чанта со Екран на Допир идеална опција за Патување на отворено, Пешачење, Кампување или Шопинг, Запознавање, Вечера, Интервју, Туризам или секојдневна употреба. Тоа ќе биде одлична идеја како посебен подароци/ роденденски подароци/ подарок за жени/девојки За Годишнина , нејзиниот роденден, Нова Година, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Празник,Денот на Благодарноста И Божиќ. Материјал : Изработен од висококвалитетна стп кожна ткаенина со пвц прозорец на екран на допир, магнетни копчиња, прилагодлив ремен за рамо за да се спречи паѓање и гребење на телефонот. Големина : 4,3 х 7,9 инчи(11 х 20 см) , оваа чанта со екран на допир одговара на мобилен телефон со големина на екранот од 6,5 инчи и подолу. Карактеристики : 6,5 инчен проѕирен прозорец со функција на екран на допир, практично работење на мобилниот телефон. Оваа чанта за мобилни телефони има два отворени џебови внатре, Поголем капацитет, можете да ставите какви било мали предмети, како што се мобилен телефон, пасош, кредитни картички, клучеви, слушалки, готовина, итн. Дизајн : различни шарени отпечатоци и модерни модели, како Што Се бохо, цветаат цветни, крави, животни, сончоглед, плажа, вратоврска боја, маргаритка, галакси ѕвездено небо, мексикански шарени, леопард, југозападен, кутре шепа, племенски етнички ацтечки стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женски Врвки Шорцеви До Колена Ленени Бермуди Шорцеви За Женски Еластични Половини Летни Памучни Шорцеви Пешачење Долги Шорцеви

DEN 1.33

100% памук ●Произведено во САД И Увезено Ако сакате лабава, може да нарачате 12 големини нагоре, ве молиме �

СУФЕИНИ Породилни Наметки И Соодветен Комплет Ќебе За Повивање, Женска Мама Постпартална Наметка Болничка Породилна Работа и Наметка

DEN 319.84

Свилената ткаенина против брчкимлеко има добра завеса Машина за перењебез избледување или деформација

Женски шорцеви за летни обични половини удобни салон шорцеви велосипедисти тенис одбојка шорцеви празници лабава удобна салата шорцеви

DEN 0.33

100% полиестерско засадување 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јог�

Дастер кардиганс за жени, датум ноќна широка ракав симпатична јакна жени долга пад џеб лапел ладни џемпери лабава дебела цврст џемпер за жени

DEN 521.44

Материјал : Памук и полиестер Висок квалитет и заслужувајте ги парите! Азиска големина, верувајте ми, сл�

АУЛКЕП Женски Еластични Широки Панталони За Суи Со Висок Струк Директно Широки Панталони За Вежбање На Нозе Панталони За Џогирање

DEN 571.20

80% Полиестер, 20% Памук Затворање на врвка Машинско Перење Матерлал : овие женски еластични широки спортс�

Uofoco tunic работа палта тинејџери девојки долги ракави случајни нови години крзно удобност надворешна облека лаппел копче во боја блок

DEN 918.24

Материјал : Памук и полиестер Зимски палта за жени, ова е кинеска големина, изберете една големина нагор�

Потопло цврсти фит блузи жени аспиратори школки занишани палто со долги ракави зимски полиестер, обичен палто со палто, обичен палто,

DEN 1.33

Материјал : Памук и полиестер ✔☛ женските кошули од маица изработени од квалитетна ткаенина, која е при

Кајао Бохо Бангл Кожна Нараквица За Жени Нараквица Од Кристал За Тинејџерки Магнетна Нараквица Со Широк Раб Нараквица За Кожа Нараквица

DEN 143.84

ЗАКАЧЕТЕ НАРАКВИЦИ ЗА ЖЕНИ : оваа нараквица со широк кристал е минималистички стил и совршено се совпаѓ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.