• Новак
Kiwi Design 3 во 1 лента за батерии и додатоци за кабел за врски компатибилни со слушалките за потрага 2 VR

Kiwi Design 3 во 1 лента за батерии и додатоци за кабел за врски компатибилни со слушалките за потрага 2 VR

Вреднување на стоката:
DEN 431.68

Пристапност
Во достапна форма

Подолго време на игра - лентата за фиксирање на енергетската банка VR ја поправа енергетската банка на слушалките VR, што може да го продолжи траењето на батеријата на VR -уредот, совршено решавање на проблемот со недоволно напојување на батеријата и ќе ви овозможи да бидете повеќе потопени во искуството VR Прилагодлива големина - лентата за фиксирање на VR одговара на повеќето надворешни пакети на батерии, овој прилагодлив држач за батерии доаѓа со сегментирана лента за прицврстувачи на најлон и метална тока, што му помага лесно да се прилагоди големината. Компатибилен со потрагата 2/1, приклучок и репродукција : кабелот за линк за дизајн Kiwi ја поврзува вашата потрага 2 со компјутер за игри за да можете да ги играте сите игри со компјутер VR. Подготвени за вашата VR авантура. Ве молиме, внимателно прочитајте ги советите за содржина A+ за да бидете сигурни дека кабелот за потрага за вас работи за вас. Премиум алуминиумска глава, Подобрена обвивка за лимчиња : Специјално дизајнирана за VR игри, кабел за линкови за дизајн Kiwi ја додава обвивката на Tinplate за подобра отпорност на повлекување во главата на кабелот. Комбинирајте се со дизајнот за пријателски расположи за корисниците од 90 ° и магичната лента за да го прикачите кабелот со лентата за ленти за глава, не грижете се за исклучување за време на движењето. 30 AWG Brightица за одвод, брз трансфер на податоци : Овој 3,0 USB A до Type-C кабел додаток поддржува максимална моќност од 5 Gbps за да ви обезбеди непречено искуство во играта.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преку Организаторот За Закачување На Вратата, 4/5 Голема Решетка За Монтирање На Ѕидот На Прозорецот Со Перспектива На Полицата, Платнена

DEN 3.00

●Зад организаторот за складирање на вратата, организаторот на Вратата има голем стил на џебови што мож�

Богатства КАРОЛИНА SS4739-ПК-8808 Пинк Скај Териер Ручек Торба, Изолирани Еднократно Ручек Кутија За Работа Во Канцеларија Училиште Пикник Плажа,

DEN 255.84

Изолирана Поладна Торба За Ручек 600 негира полиестер / пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ши�

Sensfun 7x5ft Шумска Позадина За Роденден Рустикална Шума Шумски Животни Тема Роденден Позадина Зеленило Шумски Туш Декорации Надградени

DEN 1.67

За Големина : 7ftx5ft (210cm Ширина x 150cm Висина), Погоден За детски украси за роденденски забави во шумаСтавка ќ

Моето Мало Гнездо Изолирано Поладно Квадратно Торба За Ручек Појадок Леб Колбас Од Јајца Термичка Работа Организатор На Пикник Храна Кутија За

DEN 1.67

Големина : 10,5 х 9,5 х 3,5" Материјал : Мека издржлива полиестерска и алуминиумска фолија Нов Дизајн : Две стр�

Декантер За Вино Бруно Магли Со Тркалезен Затворач | Декантер За Виски За Бурбон, Ракија, Сок Или Алкохол | Херметички / Капацитет Од 50

DEN 1584.00

СТАКЛЕН ДЕКАНТЕР со ЗАТКА : овој прекрасен стаклен сад за виски од 50 Унци со стаклен затворач може да скл

PowerNet Скокачки Фудбалски Цели Пренослива Мрежа | 2 Гола Со Торба За Носење | Издржлива, Лесна Рамка | Брзо Поставување Лесно Складирање

DEN 2.67

6 Стапки Х 4 стапки, 2 ГОЛА; Инстант преносни скокачки фудбалски цели; Вклучува 2 преносни цели и 1 торба за

30 парчиња Ткивни Хартиени Листови, Сина Хартија За Завиткување На Хартија Од Пеперутка За Пакување За Пакување Божиќна Свадба Роденден Тушеви

DEN 143.84

Содржина на пакетот : ќе добиете 30 парчиња сина хартија за завиткување пеперутка со приближна големина �

Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Ривал На Челични Серии 5 Гејмерски Глушец-Тропска Розова | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со

DEN 3.00

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

50 Парчиња 6,5 х 3,5 х 3,5 Инчи Холографски Третираат Кутии Партија Подарок Кутии Виножито Сребро Бонбони Корист Кутии Иридентни Метални Фолија

DEN 511.84

Доволно За Употреба : ќе добиете вкупно 50 иридентни кутии за подароци во пакетот, количината е доволна з�

Кабилок Неткаен Кутија За Складирање Канти За Облека Комода За Плакари Канти За Облека Складирање За Плакар 8 Парчиња Фиока За Чорапи

DEN 1.00

неткаен материјал Кутии за Складирање На Облека : Со 43 слотови во сите, овој 4пак фиока организаторите с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.