• Новак
ЗЛКСДП Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За Бирање

ЗЛКСДП Водоотпорен Компас За Нуркање Подводен Пештерски Компас За Кампување Со Нараквица За Нуркање Флуоресцентен Компас За Бирање

Вреднување на стоката:
DEN 4060.32

Пристапност
Во достапна форма

Овој компас прифаќа дизајн на рачен часовник, лесен и пренослив, поудобен за употреба Квалитетна стаклена компасна леќа и НАРАКВИЦА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, , отпорна на абење и издржлива. Чувствителен и има одлични перформанси во водичот, водоотпорната длабочина е до 50 метри. Добро За надворешна употреба, подводна пештера, кампување, пешачење, возење велосипед, лов итн. Убав подарок за луѓе кои сакаат активности на отворено. Овој компас прифаќа дизајн на рачен часовник, лесен и пренослив, поудобен за употреба. Квалитетна стаклена компасна леќа и НАРАКВИЦА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, , отпорна на абење и издржлива. Чувствителен и има одлични перформанси во водичот, водоотпорната длабочина е до 50 метри. Добро За надворешна употреба, подводна пештера, кампување, пешачење, возење велосипед, лов итн. Убав подарок за луѓе кои сакаат активности на отворено. Овој компас прифаќа дизајн на рачен часовник, лесен и пренослив, поудобен за употреба.Квалитетна стаклена компасна леќа и НАРАКВИЦА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, , отпорна на абење и издржлива.Чувствителен и има одлични перформанси во водичот, водоотпорната длабочина е до 50 метри.Добро За надворешна употреба, подводна пештера, кампување, пешачење, возење велосипед, лов итн.

Главните карактеристики

Material:
ABS + Glass
Color:
Shown as picture
Working Temperature:
-30 ℃- 60℃
Maximum Deviation:
-/+2°
Slant Correction:
-/+18°
Underwater Depth:
50m / 164ft
Compass Size (Dia x H):
Approx. 6.5 x 3.15cm / 2.5 x 1.2in
Wristband Length:
Approx. 37cm / 14.5in
Weight:
Approx. 157g
Package List:
1 x Compass:
Note:
Keep it in dry and cool place, away from sun exposure, metal items and where is full of electromagnetic effect. :

Избор на клиент

Јулитех Тример За Мажи Машинка За Коса Безжични Мустаќи Тример За Нос Негувател За Тело Комплет За Сечење Коса Прецизен Тример УСБ Водоотпорен

DEN 1545.60

* Мултифункционална Машинка за коса, погодна е за средување на разни фризури, е идеален избор за бербери

36 Парчиња Куки Во Облик На С Виси Мали Куки Закачалка Винил Обложен Плакар Куки За Виси Фармерки Палто Крпи Растенија Накит Тенџере Тава

DEN 3.00

Пакетот содржи : пакетот содржи 36 парчиња Куки Во Форма На Буквата С, доволна количина за да го закачите �

Xucus 7 инчен мелница за агол сув колекционер на обвивка за мелење дрвена обработка Универзална површина за сечење на прашина за прашина

DEN 1077.92

Снабдување со DIY : обработка на дрво Е прилагодено : да Број на модел : машина за мелење метал за обработка

Подмачкувач на ушите на ушите на ушите Патин - Подмачкајте ги приклучоците за ушите, слушните помагала, вклучуваат пелети за чистење Audiowipes

DEN 2.33

Лесно подмачкувајте ги слушалките Ото олесните од Westone го прават вметнувањето приклучоци за ушни уши, с

Екран за екран на проекторот uhухв Едноставен анти-лесен завеси 16: 9 Преносен дома 3Д дигитален екран за проекција на завеси за завеси

DEN 1.33

1 Дизајн на светлина и преклопување Екранот можете да го преклопите во мала големина за лесно носење и с�

5 парчиња високи луксузни срцеви ланци со циркони, приврзоци од пеперутка Месечина, златна сребрена легура бакар со украс на уметност

DEN 0.33

Боја : E622 Детално рачно изработени, светли бои и Нанесете неколку капки лепак за нокти на готовиот маник�

Upkoch чинија сунѓери садови сунѓери чистење сунѓер 5 парчиња сунѓери за садови што можат да се употребуваат за еднократно чистење садови

DEN 120.48

Има зависност која нуди супериорна моќ за чистење на работни места за чистење Сунѓер за миење садови е д

Козметички Кеси За Жени, Чанти Чанти Шминка Организатор Чување Шминка Торба Девојки, Пејзаж Дрво Езерото Небото Универзумот Галаксија

DEN 1347.20

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Ултехново Стаклени Пипети Дипломирана Капалка Пипета Течна Пипета За Медицински Центар Лабораториски Трансфер Течно Есенцијално Масло

DEN 1.67

Со фина изработка, не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба Еколошки, нетоксичен, без о�

КРИМИНАЛНО ТВ Шоу ЛЕВЛО Козметичка Торба За Шминка Криминално Тв Шоу Фанови Подарок 1-800 - Арон Хотчнер Криминална Шминка Торбичка Со Патент

DEN 3.33

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Кошница за складирање на хемотон ратан ткаени ленти Организатор корпи за полици таблети додатоци за намирници корпа за зеленчук

DEN 282.56

Стр КТВ десертни фиоки : ткаена корпа за складирање во форма на овци, повеќе шарм и убавина во просторот �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.