• Новак
Ремис Бенто Кутија За Ручек Здрав Материјал Контејнер Пластични Закуски За Храна Контејнер За Складирање Со Капаци Микробранови Садови За Вечера Со Чаша За Супа

Ремис Бенто Кутија За Ручек Здрав Материјал Контејнер Пластични Закуски За Храна Контејнер За Складирање Со Капаци Микробранови Садови За Вечера

Вреднување на стоката:
DEN 1085.92

Пристапност
Во достапна форма

Капакот со штипки за лесно заклучување и продолжена флексибилна заптивка помага да се одржува храната посвежа подолго време Food-одделение за храна пп материјал храната е добар избор за вашиот дневен оброк. #Кутиите за ручек и чиниите за супа имаат капаци кои се добро запечатени и не се плашат од прашина од навлегување во храната. #Кутијата за ручек може лесно да се одвои и нема место за криење на нечистотијата. Практично секојдневно чистење. Ги одржува оброците и грицките свежи и без неред за време на транспортот. Име : кутија за ручек материјал : Ппцолор : сина/зелена/редакција : со чаши за супа карактеристики : Може да се загрее во микробранова печка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк 1895 Кларет Крест Уметност Винил Налепница Игри Кожата Налепница

DEN 0.67

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Аексит Сина силиконска цевка 0.19 ИД х 0.31 од 3.28 стапки Црево Со Висока Температура силиконски цевки Црево За воздух Гумено Црево Исклучително

DEN 3.00

Опис на производот : овој производ може да се користи за славини за туш кабини, лабораториски механички �

Чзе-ЏИЕ Сгјв-Лајитонг Канти За Кујнски Отпад корпа За Отпадоци за домаќинство Кујна Пп Материјал Монтиран На Ѕид Кафеава бела преклопна

DEN 2.33

❥Чист изглед, корпата за Отпадоци уредно ги сортира вашите ѓубре и рециклирачки материјали во еден удо�

WEDO Нерѓосувачки Лизгачки Стегач, Отпорен На Корозија, Исклучително Силен, Издржлив, Отпорен На ' рѓа, фалсификуван, Висока Цврстина

DEN 864.80

Најдобри Материјали : Стегачот за Лизгачки Шипки од Нерѓосувачки Челик е изработен од нерѓосувачки Чел�

Ciocia Travel C8tm Бог Рече Религиозни Христијански Смешни Подароци За Жени Цветно Кафе Чај Чаша Со Цвеќиња Најдобра Некогаш Свадба Роденден На

DEN 2.00

Циокија Патување Кригла100% уникатни и оригинални уметнички дела Квалитетот е загарантиран само ако е ку

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.