• Новак
Групата Хилман 851244 3 Шарка За Станбена Врата - 5/8 Тркалезен Агол-Отстранлив Игла-Целосна Лопатка - Месинг Финиш 1-Пакет

Групата Хилман 851244 3 Шарка За Станбена Врата - 5/8 Тркалезен Агол-Отстранлив Игла-Целосна Лопатка - Месинг Финиш 1-Пакет

Вреднување на стоката:
DEN 104.00

Пристапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 8. Ширина На Пакетот : 4. Висина На Пакетот : 3. Земја На Потекло : Кина. Должина на пакетот : 8. Ширина На Пакетот : 4. Висина На Пакетот : 3. Опис На производот Шарките За Станбени Врати се дизајнирани за внатрешни станбени врати. Отстранливиот игла обезбедува полесна инсталација и/или отстранување на вратите. Потребна е целосна инсталација на лопатка. 5/8 тркалезна аголна шарка. Безбедно работно оптоварување( или максимална тежина на вратата) : две шарки = 100 фунти., три шарки = 150 фунти. Од Производителот Станбени Шарки На Вратите се дизајнирани за внатрешни станбени врати. Отстранливиот игла обезбедува полесна инсталација и/или отстранување на вратите. Потребна е целосна инсталација на лопатка. 5/8 тркалезна аголна шарка. Безбедно работно оптоварување( или максимална тежина на вратата) : две шарки = 100 фунти., три шарки = 150 фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

2PCS Контрола на прекинувачот за напојување на кутијата за контрола на кутијата Основен случај за одвојување на опрема за одвојување

DEN 0.67

Боја : позлатена со хром Е прилагодено : да Број на модел : 516000003 Материјал : легура на цинк Должина на баре

Халиву 5 Спакувајте Златни Копчиња На Кабинетот, Копчиња За Златни Комоди Месинг Копчиња За Фиоки Четкани Златни Копчиња Копчиња За

DEN 201.44

●ИЗДРЖЛИВ Материјал● : Копчињата на Кабинетот се направени од Цврста Легура На Цинк, четканата златна �

Рамки за складирање на мијалник BKGDO, кои стојат за над тоалет, задебелена рамка за јаглероден челик, Вашин Полицата, тапани за Вашинг, Помошник

DEN 6924.80

Материјал : Овој производ е изработен од железо, површината на производот е испрскана со, погодна за вла�

Комбинирано заклучување 4 цифри на отворено водоотпорен шкафче за заклучување на комбо комбинација за заклучување на комбинирано копче

DEN 1.00

Изобилна количина и богати бои : Пакетот доаѓа со 24 пакувања комбинирани брави за шкафчиња во 4 класични

Сино цветно кабинет влече цвет бело фиока копче Керамички кабинет рачка порцеланска облека влече хардвер рачки во кујната на вратите))

DEN 48.00

Керамичко копче бело сино цветна фиока, повлечете го копчето за копчето за копче, влече цветно кујнски х

Сојузнички Месинг ПР-35-3 Престиж Кралска Колекција Хоризонтална Резерва 3 Ролна Стаклена Полица Држач За Тоалетна Хартија, Полиран Хром

DEN 4200.00

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

Држач за пешкири на лајтни, монтиран решетка за пешкири за бања, бања бањарка облека облечена палто облека здраво лето ананас бања

DEN 239.68

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

WYBG 6 парчиња само-стап за инстант фиока за фиоки за инстант рачка Помошник Повлече помошник Помошни самостојни рачки за стапчиња за кујнски

DEN 2.67

Сигурен материјал : Овие фиоки за инстант кабинет за самостап се изработени од добар квалитет ABS материј

Мудуџија 10-Пакет 3 Ц-Ц Кауција Фиока Повлечете Капка Гардероба Повлечете Антички Бронзени Замав Фиока Рачка Гроздобер Стил 3 Инчи Дупка

DEN 1.33

10Пакет 3 " КУБИКА Гроздобер Изглед Кауција Фиока Повлече Капка Гардероба Повлече Антички Злато Бронза З�

WHCQ Тарпаулин водоотпорна, тешка транспарентна тарп -покривка ПВЦ меко стакло, транспарентно 99,99% пластична пластична изобилна ткаенина,

DEN 1457.60

ПВЦ материјал : Водоотпорен и изолиран во прав, ветровито и навлажнувачка, силна транспарентност, силна

Angoily 8 парчиња бронзена бронзена Т- обликувана метална врата x категорија преклопување црна светло светло-светло-галванизирана ограда за

DEN 1262.40

Црните Тленти шарки со тешка дрвена порта шарки црна порта шарки за метални тешки шарки црна порта шарк�

Цврсто дрво бања wallид што виси хартиена цевка дрвена дома креативна тоалетна тоалетна хартиена хартија едноставен држач за тоалетна

DEN 940.80

【Разновидна употреба】 Совршен додаток за кој било одмор со голем сообраќај во комерцијални и јавни су�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.