• Новак
N / C Паметен Сензор За Чистење На Пена Мобилен Телефон, USB Полнење, МОЖЕ Да биде Монтиран На Ѕид, Може Да се Постави, Погоден За Различни средини

N / C Паметен Сензор За Чистење На Пена Мобилен Телефон, USB Полнење, МОЖЕ Да биде Монтиран На Ѕид, Може Да се Постави, Погоден За Различни

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

1 Само ставете ја раката на местото за откривање за да внесете сапун во пената. Вградената технологија за прецизно инфрацрвено движење и пир сензор за откривање, може брзо да почувствува во рок од 0,25 секунди, слободна рака, едноставна работа и похигиенска. Овој модерен и убав диспензер не само што е практичен, туку може да се користи и како украс во домот. Лесен за употреба, децата ќе го сакаат и ќе се навикнат да мијат раце. Дезинфекција на раце од типот на пена може директно да се воведе, тип без пена, односот течност-вода е 1 : 2-5, што може да заштеди сапун до 30% -50%. Погоден за деца и возрасни, диспензерот за сапун без допир им овозможува на децата да уживаат во забавата при миење раце! Лесно е да се интегрира во секое место, како што се кујна, бања, тоалет, хотел, клиника, породилна сала, канцеларија, градинка, училиште, ресторан, КТВ, аеродром итн. Нискиот шум, нема да ве вознемири дури и ноќе. 350мл капацитет, избегнувајте чести течни додатоци. Водоотпорниот дизајн IPX4 може да се избрише со влажна крпа, но не исплакнете ја машината со силна течна вода и свртете ја наопаку. А / б двостепен прилагодлив течен дизајн. Шармантна и модерна висококвалитетна сапунска кутија; може да се инсталира на ѕидот или да се стави на масата. опис : вградената инфрацрвена технологија на диспензерот може автоматски да ја открие вашата рака до 7 см и да користи прилагодлив диспензер За сапун а/б двостепена контрола за да ја испушта вистинската количина сапун секој пат. Исчистете со топла вода со сапуница и мека крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА Сапун ЗА Садови ВИКУКИ,Диспензерот За Стаклен Рачен Сапун,Комплетот За Диспензерот За Кујнски Сапун За Килибар, Диспензерот За

DEN 239.84

ДОБАР МАТЕРИЈАЛ СО ВИСОК КВАЛИТЕТДИСПЕНЗЕРОТ ЗА сапун ЗА садови ВИКУКИ и комплетот диспензери за рачен

Тоалет четка Бања Додатоци Постави Складирање, Виси Тоалет Четка &засилувач; Носителот Удар-слободен, Тоалет Корпа За Отпадоци ЃУБРЕ

DEN 1337.60

Прекрасен производ како оваа уникатна четка за тоалетна чинија со контејнер за складирање во форма на т

УЛОВЕХ Тоалетна Четка Домашен Ѕид Тип Ѕид виси без Удирање Без Мртов Агол Долга Рачка Тоалет Сет За Перење Четка За Чистење Тоалет Гунаш-Четка

DEN 840.00

Карактеристики 360 степен чиста без мртви агли Боја пиштол сива црна Материјал Пластика Дебели влакна, ф�

Омуни Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања Шини За Шипки Бања Бакар Полица За Сапуница, Завршна Обработка За Полирање, Директна

DEN 1374.40

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Задавачи на четки за заби Чинту за бањи - електричен држач за четкање на заби рустикална фарма куќа за заби Организатор за бања контра

DEN 112.00

【Голем капацитет】 Овој организатор на бања со 4 мали слотови и 1 голем слот, кој може да држи 4 електричн�

Дервивеа Фен За Коса Полица Без Перфорирана Бања Фен За Коса Заграда Тоалет Тоалет Ѕид Виси Канал За Складирање Виси Полица Бела

DEN 1108.80

Абс материјал, инсталација без нокти, не се плаши од влага, лесно се отстранува и мие Ослободете ги рацет

Алипис 1пц Држач За Маса Рака Празна Кујна Полнење Течен Тип Чистење Бања Преса За Домаќинство Мл Сапун За Шишиња Надворешен Гел За Лосион За

DEN 1.00

Шише Со сапун : Совршено како украс за вашиот дом Рачен Диспензер За Монтирање Течност : Чувајте ја течно

Михиро 3-Парче Дрвена Бања Додатоци Во Собата, Цинк Легура Пумпа Лосион Сапун Диспензерот, Бања Гимнастик Со Мала Кутија За Складирање,

DEN 2.00

Уникатен styleетски стил со складирање на фиоки Погоден за сите видови стилови на бања Покрај практичното

Четка За Тоалет Четка За Тоалет Керамичка Четка За Тоалет И Држач Четка За Чистење На Бања Квадратна Четка За Тоалетна Четка Со Долга Рачка

DEN 387.20

●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да ја изберете нашата четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и п

Диспензерот за стаклен Сапун Со Златна Пластична Пумпа, Диспензерот За Течен Сапун За Полнење 12оз, Шише Со Кристален Лосион Од 2 Пакувања

DEN 1.67

●Стаклен Диспензер за Сапун Со Златна Пластична Пумпа●нашиот диспензер за сапун од килибарно стакло е

просфалт 2 Комора Јасен Ѕид Бања Туш Пумпа Диспензерот И Организаторот-Има Шампон, Сапун, Регенератор, Гел За Туширање, За Бања Кујна

DEN 431.84

●ЦВРСТИНА И МУЛТИФУНКЦИОНАЛНОСТ● : диспензерот за сапун со рачка за леење под издржлив притисок го оле

НАС Остава сапун кутија Креативна сапун решетка за одводнување на тоалетот за одводнување на тоалетот бесплатен сапун за складирање

DEN 1.00

Мултифункционална кутија за одвод на сапун, рационализиран дизајн, така што сапунот повеќе не е натопен

Европската Светлина Луксузни Стакло Кутија Кутија Капак, Креативни Агат Шема Лицето Ткиво Диспензерот Кутија, Правоаголни Салфетка Хартија

DEN 1.67

● Материјал : Нашата Кутија За Диспензерот За Ткиво на Лицето е направена со користење на висококвалите

Вашиот Послужавник За Организатор На Работната Површина, Послужавник За Кревет, Послужавник За Накит, Послужавник За Суета, Организатор За

DEN 553.60

МАТЕРИЈАЛВисококвалитетна издржлива микрофибер кожа и 300Д пвц ГОЛЕМИНАПроширете 16х16см Преклопување 11,

ИЛИРИКО 4 Парчиња Череп Скелет Цвеќиња Село 10 МЛ Qtip Држач Диспензерот За Памук,Памук,Памук Тркалезна Влошки, Конец-Пластични Аптека Тегла

DEN 1.00

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2 ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : мо�

ПИ симбол Математички константен ирационален број грчка буква и многу формули позадина - 2 пакувања памучни брисеви на топката за држач за

DEN 1542.40

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Завеса за божиќни тушира ​​за пината, Божиќни завеси за туширање за бања, црвен камион и гноми Зимска туш завеса, завеса за туширање

DEN 265.60

Полиестер Одличен материјал : Нашата Божиќна завеса за туширање е изработена од висококвалитетен полие

Водич За Убавина И Ѕвер Стаклени Крпи За Раце Од Бајките Ултра Меки Високо Апсорбирачки Крпи За Бања Повеќенаменски Тенки Кујнски Садови За

DEN 3.00

Висок КВАЛИТЕТ Мек ПолиестерМикрофибер Напред, Памук Тери Назад, Само Еднострани Печатени, Направени С

Фангкун Цртан Филм Подморница Дизајн Туш Завеса Уметност Бања Декор - Полиестер Ткаенина Бања Завеси Сет-12 парчиња Куки-72 х 72 инчи

DEN 318.56

72 инчи Широк х 72 инчи Долгоквалитетна полиестерска ткаенина, Не е потребна постава, Вклучува 12 парчиња �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.